488-3 - (ÖTA) AKYURT-ULUS - Ankara EGO Otobüs Hareket Saatleri - Ne Vakit
488-3(ÖTA) AKYURT-ULUS
Ankara EGO Otobüs Hareket Saatleri
Son Güncelleme
17.11.2017
Hareket Saatleri
Güzergah
Diğer Hatlar
Hava Durumu
Hafta İçi
05:35TOKİ
05:50AKYURT
06:00TOKİ
06:05AKYURT
06:10AKYURT
06:15KIZIK
06:20AKYURT
06:25AKYURT
06:30TOKİ
06:35AKYURT
06:40BÜĞDÜZ BALIKHİSAR
06:40ULUS
06:45TOKİ OSTİM
06:45TOKİ
06:50AKYURT
06:55AKYURT
06:55ULUS
07:00KIZIK SİTE
07:00KALABA TOKİ OSTİM
07:00TOKİ
07:05AKYURT
07:05KALABA TOKİ SİTE
07:10AKYURT
07:10ULUS
07:15ULUS
07:15TOKİ
07:20AKYURT
07:20ULUS
07:25AKYURT
07:25ULUS
07:30ULUS
07:30TOKİ
07:35AKYURT
07:35ULUS
07:40ULUS
07:40BÜĞDÜZ BALIKHİSAR
07:45ULUS
07:45TOKİ
07:50AKYURT
07:50ULUS
07:55AKYURT
07:55ULUS
08:00ULUS
08:00TOKİ
08:07ULUS
08:07AKYURT
08:15TOKİ
08:15ULUS
08:22ULUS
08:22AKYURT
08:30ULUS
08:30TOKİ
08:37ULUS
08:40AKYURT
08:45ULUS
08:50AKYURT
08:52ULUS
09:00ULUS
09:00TOKİ
09:10ULUS
09:10AKYURT
09:20ULUS
09:20AKYURT
09:30TOKİ
09:30ULUS
09:40AKYURT
09:40ULUS
09:50ULUS
09:50AKYURT
10:00ULUS
10:00TOKİ
10:10ULUS
10:10AKYURT
10:20AKYURT
10:20ULUS
10:30TOKİ
10:30ULUS
10:40ULUS
10:40AKYURT
10:50AKYURT
10:50ULUS
11:00TOKİ
11:00ULUS
11:10ULUS
11:10BÜĞDÜZ BALIKHİSAR
11:20AKYURT
11:20ULUS
11:30TOKİ
11:30ULUS
11:40ULUS
11:40AKYURT
11:50AKYURT
11:50ULUS
12:00TOKİ
12:00ULUS
12:10ULUS
12:10AKYURT
12:20ULUS
12:20AKYURT
12:30TOKİ
12:30ULUS
12:40ULUS
12:40AKYURT
12:50ULUS
12:50AKYURT
13:00TOKİ
13:00ULUS
13:10AKYURT
13:10ULUS
13:20ULUS
13:20AKYURT
13:30ULUS
13:30TOKİ
13:40AKYURT
13:40ULUS
13:50ULUS
13:50AKYURT
14:00ULUS
14:00TOKİ
14:10ULUS
14:10AKYURT
14:20AKYURT
14:20ULUS
14:30ULUS
14:30TOKİ
14:40AKYURT
14:40ULUS
14:50ULUS
14:50AKYURT
15:00ULUS
15:00TOKİ
15:07ULUS
15:10AKYURT
15:15ULUS
15:20AKYURT
15:22ULUS
15:30ULUS
15:30TOKİ
15:40AKYURT
15:40ULUS
15:50ULUS
15:50AKYURT
16:00TOKİ
16:00ULUS
16:10AKYURT
16:10ULUS
16:20ULUS
16:20AKYURT
16:30ULUS
16:30TOKİ
16:40AKYURT
16:40ULUS
16:50AKYURT
16:50ULUS
17:00ULUS
17:00TOKİ
17:10ULUS
17:15AKYURT
17:20ULUS
17:30TOKİ
17:30ULUS
17:40ULUS
17:45AKYURT
17:50ULUS
18:00ULUS
18:00TOKİ
18:07ULUS
18:08SİTE KIZIK
18:15SİTE TOKİ KALABA
18:15ULUS
18:20TOKİ
18:20OSTİM TOKİ KALABA
18:22ULUS
18:30ULUS
18:37ULUS
18:40TOKİ
18:45ULUS
18:52ULUS
19:00TOKİ
19:00ULUS
19:10ULUS
19:20TOKİ
19:20ULUS
19:30ULUS
19:40TOKİ
19:40ULUS
19:50ULUS
20:00TOKİ
20:00ULUS
20:20ULUS
20:30TOKİ
20:40ULUS
21:00TOKİ
21:00ULUS
21:30TOKİ
21:30ULUS
22:00ULUS
22:00TOKİ
22:30ULUS
23:00ULUS
Cumartesi
05:45TOKİ
06:00TOKİ
06:10AKYURT
06:20KIZIK
06:30TOKİ
06:40BÜĞDÜZ BALIKHİSAR
06:45ULUS
06:50AKYURT
07:00ULUS
07:00TOKİ
07:00KIZIK SİTE
07:05KALABA TOKİ OSTİM
07:10KALABA TOKİ SİTE
07:10AKYURT
07:12ULUS
07:20AKYURT
07:24ULUS
07:30TOKİ
07:36ULUS
07:40AKYURT
07:48ULUS
07:50AKYURT
08:00TOKİ
08:00ULUS
08:12ULUS
08:12AKYURT
08:24AKYURT
08:24ULUS
08:36TOKİ
08:36ULUS
08:48AKYURT
08:48ULUS
09:00ULUS
09:00TOKİ
09:15AKYURT
09:15ULUS
09:30TOKİ
09:30ULUS
09:45AKYURT
09:45ULUS
10:00ULUS
10:00TOKİ
10:15ULUS
10:15AKYURT
10:30ULUS
10:30TOKİ
10:45AKYURT
10:45ULUS
11:00TOKİ
11:00ULUS
11:15BÜĞDÜZ BALIKHİSAR
11:15ULUS
11:30ULUS
11:30TOKİ
11:45AKYURT
11:45ULUS
12:00TOKİ
12:00ULUS
12:12AKYURT
12:15ULUS
12:24AKYURT
12:30ULUS
12:36TOKİ
12:45ULUS
12:48AKYURT
13:00ULUS
13:00TOKİ
13:12AKYURT
13:15ULUS
13:24AKYURT
13:30ULUS
13:36TOKİ
13:45ULUS
13:48AKYURT
14:00ULUS
14:00TOKİ
14:15AKYURT
14:15ULUS
14:30ULUS
14:30TOKİ
14:45ULUS
14:45AKYURT
15:00TOKİ
15:00ULUS
15:12ULUS
15:15AKYURT
15:24ULUS
15:30TOKİ
15:36ULUS
15:45AKYURT
15:48ULUS
16:00TOKİ
16:00ULUS
16:12ULUS
16:15AKYURT
16:24ULUS
16:30TOKİ
16:36ULUS
16:45AKYURT
16:48ULUS
17:00TOKİ
17:00ULUS
17:10ULUS
17:15AKYURT
17:20ULUS
17:30TOKİ
17:30ULUS
17:40ULUS
17:45AKYURT
17:50ULUS
18:00TOKİ
18:00ULUS
18:10ULUS
18:20TOKİ
18:20ULUS
18:30ULUS
18:40ULUS
18:40TOKİ
18:50ULUS
19:00TOKİ
19:00ULUS
19:10ULUS
19:20TOKİ
19:20ULUS
19:30ULUS
19:40TOKİ
19:45ULUS
20:00ULUS
20:00TOKİ
20:20ULUS
20:30TOKİ
20:40ULUS
21:00TOKİ
21:00ULUS
21:30ULUS
21:30TOKİ
22:00TOKİ
22:00ULUS
22:30ULUS
23:00ULUS
Pazar
06:00TOKİ
06:15AKYURT
06:30TOKİ
06:45AKYURT
07:00TOKİ
07:00ULUS
07:15AKYURT
07:15ULUS
07:30TOKİ
07:30ULUS
07:45ULUS
07:45AKYURT
08:00TOKİ
08:00ULUS
08:15AKYURT
08:15ULUS
08:30ULUS
08:30TOKİ
08:45AKYURT
08:45ULUS
09:00TOKİ
09:00ULUS
09:15ULUS
09:15AKYURT
09:30ULUS
09:30TOKİ
09:45AKYURT
09:45ULUS
10:00TOKİ
10:00ULUS
10:15AKYURT
10:15ULUS
10:30ULUS
10:30TOKİ
10:45ULUS
10:45AKYURT
11:00TOKİ
11:00ULUS
11:15AKYURT
11:15ULUS
11:30TOKİ
11:30ULUS
11:45AKYURT
11:45ULUS
12:00ULUS
12:00TOKİ
12:12AKYURT
12:15ULUS
12:24AKYURT
12:30ULUS
12:36TOKİ
12:45ULUS
12:48AKYURT
13:00TOKİ
13:00ULUS
13:12AKYURT
13:15ULUS
13:24AKYURT
13:30ULUS
13:36TOKİ
13:45ULUS
13:48AKYURT
14:00TOKİ
14:00ULUS
14:15AKYURT
14:15ULUS
14:30ULUS
14:30TOKİ
14:45AKYURT
14:45ULUS
15:00ULUS
15:00TOKİ
15:15AKYURT
15:15ULUS
15:30TOKİ
15:30ULUS
15:45ULUS
15:45AKYURT
16:00ULUS
16:00TOKİ
16:15ULUS
16:15AKYURT
16:30TOKİ
16:30ULUS
16:45ULUS
16:45AKYURT
17:00TOKİ
17:00ULUS
17:15AKYURT
17:15ULUS
17:30ULUS
17:30TOKİ
17:45AKYURT
17:45ULUS
18:00TOKİ
18:00ULUS
18:15ULUS
18:20TOKİ
18:30ULUS
18:40TOKİ
18:45ULUS
19:00TOKİ
19:00ULUS
19:15ULUS
19:30TOKİ
19:30ULUS
19:45ULUS
20:00ULUS
20:00TOKİ
20:20ULUS
20:30TOKİ
20:40ULUS
21:00ULUS
21:00TOKİ
21:30ULUS
21:30TOKİ
22:00TOKİ
22:00ULUS
22:30ULUS
23:00ULUS

Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.Altındağ
Doğanbey Mh.İstanbul Cd.Altındağ
Doğanbey Mh.Kazım Karabekir Cd.Altındağ
Doğanbey Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Ziraat Mh.Baba Harman Kültür Park İçi Yolu Altındağ
Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
-
Aydınlıkevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Gülpınar Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Yeşiltepe Mh.Mh.Erbakan Blv.Keçiören
Baraj Mh.Yıldırım Beyazıt Blv.Altındağ
Baraj Mh.Özal Blv.Altındağ
Merkez Mh.Özal Blv.Pursaklar
Saray Osmangazi Mh.Özal Blv.Pursaklar
Saracalar Mh.Özal Blv.Akyurt
Saray Osmangazi Mh.Alparslan Türkeş Blv.Pursaklar
Yıldırım Beyazıt Mh.Alparslan Türkeş Blv.Pursaklar
Peçenek Mh.Alparslan Türkeş Blv.Pursaklar
Güzelhisar Mh.Mimar Sinan Cd.Akyurt
Güzelhisar Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Çınar Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Büğdüz Mh.Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Büğdüz Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Timurhan Mh.Kaymakam Abidin Coşkun Cd.Akyurt
Timurhan Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Yıldırım Mh.Nurettin Cankurtaran Cd.Akyurt
Yıldırım Mh.Kumru Sk.Akyurt
Yıldırım Mh.Cumhuriyet Myd.Akyurt
Beyazıt Mh.9 Mayıs 90 Cd.Akyurt
Beyazıt Mh.Mh.Hilal Sk.Akyurt
Yeşiltepe Mh.Çubuk Cd.Akyurt
Beyazıt Mh.Ankara Cd.Akyurt
Beyazıt Mh.Nurettin Cankurtaran Cd.Akyurt
Balıkhisar Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Yıldırım Beyazıt Mh.Demirkaya Sk.Pursaklar
Saracalar Mh.Alparslan Türkeş Blv.Akyurt
Saray Cumhuriyet Mh.Gazi Mustafa Kemal Cd.Pursaklar
Saray Cumhuriyet Mh.Karyağdı Kvş.Pursaklar
Saray Cumhuriyet Mh.Özal Blv.Pursaklar
Saray Fatih Mh.Özal Blv.Pursaklar
Fatih Mh.Özal Blv.Pursaklar
Merkez Mh.Leman Sk.Pursaklar
Yunus Emre Mh.Sel Sk.Pursaklar
Yunus Emre Mh.Özal Blv.Pursaklar
Şenyuva Mh.Farabi Cd.Keçiören
Şenyuva Mh.Yıldırım Beyazıt Blv.Keçiören
Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Kamil Ocak Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Zübeyde Hanım Mh.Kazım Karabekir Cd.Altındağ
Son Durum
Önümüzdeki 5 Gün