488-3 - (ÖTA) AKYURT-ULUS - Ankara EGO Otobüs Hareket Saatleri - Ne Vakit
488-3(ÖTA) AKYURT-ULUS
Ankara EGO Otobüs Hareket Saatleri
Son Güncelleme
23.07.2017
Hareket Saatleri
Güzergah
Diğer Hatlar
Hava Durumu
Hafta İçi
05:35TOKİ
05:50AKYURT
06:00TOKİ
06:10AKYURT
06:20KIZIK
06:30TOKİ
06:37BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR
06:40ULUS
06:45TOKİ
06:45TOKİ-OSTİM
06:52AKYURT
06:55ULUS
07:00KALABA.TOKİ OSTİM
07:00KIZIK-SİTE
07:00TOKİ
07:05KALABA.TOKİ.SİTE
07:07AKYURT
07:10ULUS
07:15TOKİ
07:20ULUS
07:22AKYURT
07:30TOKİ
07:30ULUS
07:37BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR
07:40ULUS
07:45TOKİ
07:50ULUS
07:52AKYURT
08:00TOKİ
08:00ULUS
08:07AKYURT
08:12ULUS
08:15TOKİ
08:22AKYURT
08:24ULUS
08:30TOKİ
08:36ULUS
08:40AKYURT
08:48ULUS
08:50AKYURT
09:00TOKİ
09:00ULUS
09:12AKYURT
09:12ULUS
09:24AKYURT
09:24ULUS
09:36TOKİ
09:36ULUS
09:48AKYURT
09:48ULUS
10:00TOKİ
10:00ULUS
10:12AKYURT
10:12ULUS
10:24AKYURT
10:24ULUS
10:36TOKİ
10:36ULUS
10:48AKYURT
10:48ULUS
11:00TOKİ
11:00ULUS
11:12BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR
11:12ULUS
11:24AKYURT
11:24ULUS
11:36TOKİ
11:36ULUS
11:48AKYURT
11:48ULUS
12:00TOKİ
12:00ULUS
12:12AKYURT
12:12ULUS
12:24AKYURT
12:24ULUS
12:36TOKİ
12:36ULUS
12:48AKYURT
12:48ULUS
13:00TOKİ
13:00ULUS
13:12AKYURT
13:12ULUS
13:24AKYURT
13:24ULUS
13:36TOKİ
13:36ULUS
13:48AKYURT
13:48ULUS
14:00TOKİ
14:00ULUS
14:12ULUS
14:15AKYURT
14:24ULUS
14:30TOKİ
14:36ULUS
14:45AKYURT
14:48ULUS
15:00TOKİ
15:00ULUS
15:12ULUS
15:15AKYURT
15:24ULUS
15:30TOKİ
15:36ULUS
15:45AKYURT
15:48ULUS
16:00TOKİ
16:00ULUS
16:12ULUS
16:15AKYURT
16:24ULUS
16:30TOKİ
16:36ULUS
16:45AKYURT
16:48ULUS
17:00TOKİ
17:00ULUS
17:10ULUS
17:15AKYURT
17:20ULUS
17:30TOKİ
17:30ULUS
17:40ULUS
17:45AKYURT
17:50ULUS
18:00TOKİ
18:00ULUS
18:08ULUS
18:10ULUS
18:15ULUS
18:20TOKİ
18:20ULUS
18:30ULUS
18:40TOKİ
18:40ULUS
18:50ULUS
19:00TOKİ
19:00ULUS
19:10ULUS
19:20TOKİ
19:20ULUS
19:30ULUS
19:40TOKİ
19:45ULUS
20:00TOKİ
20:00ULUS
20:30ULUS
21:00TOKİ
21:00ULUS
21:30TOKİ
21:30ULUS
22:00TOKİ
22:00ULUS
22:30ULUS
23:00ULUS
Cumartesi
05:45TOKİ
06:00TOKİ
06:10AKYURT
06:20KIZIK
06:30TOKİ
06:40BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR
06:45ULUS
06:50AKYURT
07:00KALABA-TOKI-OSTİM
07:00KIZIK-SİTE
07:00TOKİ
07:00ULUS
07:10KALABA-TOKI-SİTE
07:10AKYURT
07:15ULUS
07:20AKYURT
07:30TOKİ
07:30ULUS
07:40AKYURT
07:45ULUS
07:50AKYURT
08:00TOKİ
08:00ULUS
08:12AKYURT
08:15ULUS
08:24AKYURT
08:30ULUS
08:36TOKİ
08:45ULUS
08:48AKYURT
09:00TOKİ
09:00ULUS
09:12AKYURT
09:15ULUS
09:24AKYURT
09:30ULUS
09:36TOKİ
09:45ULUS
09:48AKYURT
10:00TOKİ
10:00ULUS
10:15AKYURT
10:15ULUS
10:3010:30
10:30ULUS
10:45AKYURT
10:45ULUS
11:00TOKİ
11:00ULUS
11:15BÜĞDÜZ-BALIKHİSAR
11:15ULUS
11:30TOKİ
11:30ULUS
11:45AKYURT
11:45ULUS
12:00TOKİ
12:00ULUS
12:12AKYURT
12:15ULUS
12:24AKYURT
12:30ULUS
12:36TOKİ
12:45ULUS
12:48AKYURT
13:00TOKİ
13:00ULUS
13:15AKYURT
13:15ULUS
13:30TOKİ
13:30ULUS
13:45AKYURT
13:45ULUS
14:00TOKİ
14:00ULUS
14:15AKYURT
14:15ULUS
14:30TOKİ
14:30ULUS
14:45AKYURT
14:45ULUS
15:00TOKİ
15:00ULUS
15:15AKYURT
15:15ULUS
15:30TOKİ
15:30ULUS
15:45AKYURT
15:45ULUS
16:00TOKİ
16:00ULUS
16:12ULUS
16:15AKYURT
16:24ULUS
16:30TOKİ
16:36ULUS
16:45AKYURT
16:48ULUS
17:00TOKİ
17:00ULUS
17:10ULUS
17:15AKYURT
17:20ULUS
17:30TOKİ
17:30ULUS
17:40ULUS
17:45AKYURT
17:50ULUS
18:00TOKİ
18:00ULUS
18:10ULUS
18:15TOKİ
18:20ULUS
18:30TOKİ
18:30ULUS
18:40ULUS
18:50ULUS
19:00TOKİ
19:00ULUS
19:10ULUS
19:20ULUS
19:30TOKİ
19:30ULUS
19:45ULUS
20:00TOKİ
20:00ULUS
20:15ULUS
20:30ULUS
21:00TOKİ
21:00ULUS
21:30ULUS
22:00TOKİ
22:00ULUS
22:30ULUS
23:00ULUS
Pazar
06:00TOKİ
06:15AKYURT
06:30TOKİ
06:45AKYURT
07:00TOKİ
07:00ULUS
07:15AKYURT
07:15ULUS
07:30TOKİ
07:30ULUS
07:45AKYURT
07:45ULUS
08:00TOKİ
08:00ULUS
08:15AKYURT
08:15ULUS
08:30TOKİ
08:30ULUS
08:45AKYURT
08:45ULUS
09:00TOKİ
09:00ULUS
09:15AKYURT
09:15ULUS
09:30TOKİ
09:30ULUS
09:45AKYURT
09:45ULUS
10:00TOKİ
10:00ULUS
10:15AKYURT
10:15ULUS
10:30TOKİ
10:30ULUS
10:45AKYURT
10:45ULUS
11:00TOKİ
11:00ULUS
11:15AKYURT
11:15ULUS
11:30TOKİ
11:30ULUS
11:45AKYURT
11:45ULUS
12:00TOKİ
12:00ULUS
12:12AKYURT
12:15ULUS
12:24AKYURT
12:30ULUS
12:36TOKİ
12:45ULUS
12:48AKYURT
13:00TOKİ
13:00ULUS
13:12AKYURT
13:15ULUS
13:24AKYURT
13:30ULUS
13:36TOKİ
13:45ULUS
13:48AKYURT
14:00TOKİ
14:00ULUS
14:15AKYURT
14:15ULUS
14:30TOKİ
14:30ULUS
14:45AKYURT
14:45ULUS
15:00TOKİ
15:00ULUS
15:15AKYURT
15:15ULUS
15:30TOKİ
15:30ULUS
15:45AKYURT
15:45ULUS
16:00TOKİ
16:00ULUS
16:15AKYURT
16:15ULUS
16:30TOKİ
16:30ULUS
16:45AKYURT
16:45ULUS
17:00TOKİ
17:00ULUS
17:15AKYURT
17:15ULUS
17:30TOKİ
17:30ULUS
17:45AKYURT
17:45ULUS
18:00TOKİ
18:00ULUS
18:15ULUS
18:20TOKİ
18:30ULUS
18:40TOKİ
18:45ULUS
19:00TOKİ
19:00ULUS
19:15ULUS
19:30TOKİ
19:30ULUS
20:00TOKİ
20:00ULUS
20:30ULUS
21:00TOKİ
21:00ULUS
21:30TOKİ
21:30ULUS
22:00TOKİ
22:00ULUS
22:30ULUS
23:00ULUS

Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.Altındağ
Doğanbey Mh.İstanbul Cd.Altındağ
Doğanbey Mh.Kazım Karabekir Cd.Altındağ
Doğanbey Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Ziraat Mh.Baba Harman Kültür Park İçi Yolu Altındağ
Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
-
Aydınlıkevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Gülpınar Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.Altındağ
Yeşiltepe Mh.Mh.Erbakan Blv.Keçiören
Baraj Mh.Yıldırım Beyazıt Blv.Altındağ
Baraj Mh.Özal Blv.Altındağ
Merkez Mh.Özal Blv.Pursaklar
Saray Osmangazi Mh.Özal Blv.Pursaklar
Saracalar Mh.Özal Blv.Akyurt
Saray Osmangazi Mh.Alparslan Türkeş Blv.Pursaklar
Yıldırım Beyazıt Mh.Alparslan Türkeş Blv.Pursaklar
Peçenek Mh.Alparslan Türkeş Blv.Pursaklar
Güzelhisar Mh.Mh.Alparslan Türkeş Blv.Akyurt
Güzelhisar Mh.Mimar Sinan Cd.Akyurt
Güzelhisar Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Çınar Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Büğdüz Mh.Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Büğdüz Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Timurhan Mh.Kaymakam Abidin Coşkun Cd.Akyurt
Timurhan Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Yıldırım Mh.Nurettin Cankurtaran Cd.Akyurt
Yıldırım Mh.Kumru Sk.Akyurt
Yıldırım Mh.Cumhuriyet Myd.Akyurt
Beyazıt Mh.9 Mayıs 90 Cd.Akyurt
Beyazıt Mh.Mh.Hilal Sk.Akyurt
Yeşiltepe Mh.Çubuk Cd.Akyurt
Beyazıt Mh.Ankara Cd.Akyurt
Beyazıt Mh.Nurettin Cankurtaran Cd.Akyurt
Balıkhisar Mh.Çankırı Blv.Akyurt
Peçenek Mh.Mh.Alparslan Türkeş Blv.Pursaklar
Yıldırım Beyazıt Mh.Demirkaya Sk.Pursaklar
Saracalar Mh.Alparslan Türkeş Blv.Akyurt
Saray Cumhuriyet Mh.Gazi Mustafa Kemal Cd.Pursaklar
Saray Cumhuriyet Mh.Karyağdı Kvş.Pursaklar
Saray Cumhuriyet Mh.Özal Blv.Pursaklar
Saray Fatih Mh.Özal Blv.Pursaklar
Fatih Mh.Özal Blv.Pursaklar
Merkez Mh.Leman Sk.Pursaklar
Yunus Emre Mh.Sel Sk.Pursaklar
Yunus Emre Mh.Özal Blv.Pursaklar
Şenyuva Mh.Farabi Cd.Keçiören
Şenyuva Mh.Yıldırım Beyazıt Blv.Keçiören
Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Kamil Ocak Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.Keçiören
Zübeyde Hanım Mh.Kazım Karabekir Cd.Altındağ
Son Durum
Önümüzdeki 5 Gün