Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (18.01.2022 13:00:19)

T├╝rkiye┬┤de Bug├╝n (17.01.2022)
Test Say─▒s─▒
403.836
Vaka Say─▒s─▒
64.935
Vefat Say─▒s─▒
162
─░yile┼čen Say─▒s─▒
72.106
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
331.697.634269.237.5625.565.007
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
56.895.06556.797.91497.151
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
274.802.569269.237.5625.565.007
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 222 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD67.631.1910874.321043.165.667023.591.20325.869862.458.737
Hindistan37.618.2710486.784035.394.88201.736.6058.944705.411.425
Brezilya23.083.2970621.261021.710.8310751.2058.31863.776.166
─░ngiltere15.305.4100152.075011.497.60203.655.733746434.073.111
Fransa14.274.5280127.26309.198.99504.948.2703.895211.520.605
Rusya10.865.512+31.252322.678+6889.902.935+24.564639.8992.300247.200.000
T├╝rkiye10.522.099084.92009.737.6100699.5691.128125.433.490
─░talya8.790.3020141.39106.093.63302.555.2781.717156.338.495
─░spanya8.424.503090.99305.331.17503.002.3352.25166.213.858
Almanya8.045.3480116.41107.050.100+50.100878.8373.21289.622.218
Arjantin7.197.3230118.23106.193.4730885.6192.09930.753.911
─░ran6.224.1960132.09506.066.819025.2821.31342.908.102
Kolombiya5.568.0680131.13005.258.2040178.73434231.171.683
Meksika4.385.415+17.101301.469+593.478.130+34.246605.8164.79813.163.932
Polonya4.323.4820102.30903.800.0510421.1221.51928.591.765
Endonezya4.272.4210144.17404.119.47208.775067.715.434
Ukrayna3.768.088+8.55898.549+1883.561.923+5.761107.61617717.220.495
Hollanda3.611.351021.15802.945.5860644.60732221.107.399
G├╝ney Afrika3.560.921093.45103.375.859091.61154621.815.463
Filipinler3.270.758+28.47152.962+342.933.338+34.892284.4581.37126.337.108
Malezya2.810.689031.80802.738.262040.61918443.040.808
Kanada2.801.446031.67902.438.3960331.3711.13054.965.957
Peru2.631.8260203.55000001.04623.372.678
Çekya2.624.121+20.27036.910+112.443.230+174143.98127648.288.000
Bel├žika2.484.027+22.89128.661+151.971.152+9.604484.21439128.652.799
Tayland2.337.811+6.39721.959+182.233.903+6.63781.94958817.270.775
Irak2.118.779024.25202.070.472024.0556417.065.477
Vietnam2.045.290035.78801.747.4620262.0406.21876.308.450
Romanya1.911.546059.25701.776.122076.16748517.974.573
Portekiz1.906.891019.33401.556.3990331.15817430.295.166
Japonya1.903.190+23.35118.434+11.743.136+7.227141.62026130.776.929
┼×ili1.885.540039.42601.751.098095.01641728.532.070
Avustralya1.876.035+73.5802.776+77663.74501.209.51441959.146.070
─░srail1.792.13708.31801.530.7160253.10344641.373.364
─░svi├žre1.726.949012.61301.170.3900543.94626815.591.378
Yunanistan1.679.705022.08701.366.3250291.29367252.889.589
Banglade┼č1.624.387028.15401.553.320042.9131.34911.893.405
─░sve├ž1.560.363015.47001.242.949+3.413301.94410116.009.781
Avusturya1.459.306013.92201.304.0030141.381212132.190.174
S─▒rbistan1.449.192013.09801.284.0760152.0181027.663.963
Macaristan1.355.084+6.85140.601+941.176.855+7.080137.6282179.546.334
Pakistan1.333.521+5.03429.029+101.264.611+82039.88182724.239.761
Danimarka1.120.94303.5050819.5210297.91752113.725.616
─░rlanda1.109.81806.0350645.4410458.3429710.685.379
├ťrd├╝n1.106.006013.00401.062.642030.36060414.134.430
Kazakistan1.071.130+9.69813.087+6973.637+1.14284.40652811.575.012
Fas1.051.830014.9940979.268057.56829311.237.010
G├╝rcistan1.006.864+7.52114.512+31934.667+3.16057.685013.660.609
K├╝ba1.002.49908.3410976.656017.5024612.217.274
Slovakya884.604+3.93317.398+46832.164+3.52735.0423485.278.692
Nepal859.485011.6230816.985030.8771145.018.248
Bulgaristan830.604032.2470637.5960160.7615417.983.725
L├╝bnan826.27909.3970682.9770133.9051864.795.578
H─▒rvatistan818.832013.1570757.234048.4412243.994.122
Birle┼čik Arap Emirlikleri808.23702.1950761.213044.8290117.896.895
Tunus791.917+3.90525.817+2706.291+2.26159.8091183.674.640
Bolivya763.392+9.05720.291+37604.646+7.429138.4552202.653.186
Belarus717.03405.8360709.92601.272011.352.499
G├╝ney Kore700.102+4.0706.378+45585.673+1.136108.05154315.804.065
Guatemala653.555016.1790613.395023.98153.424.291
Azerbaycan626.08508.5290608.77708.77906.010.761
Ekvator625.059034.22700007592.187.626
Suudi Arabistan620.93508.9080569.296042.73138835.530.512
Kosta Rika620.58707.4210565.370047.796793.105.720
Sri Lanka597.035015.2180568.373013.44406.007.118
Panama580.32407.5280515.593057.203354.840.565
Litvanya575.357+4.5597.681+11517.138+31350.538916.910.705
Slovenya538.32505.7050461.848070.7721562.233.551
Myanmar533.245019.3040511.33302.60806.212.877
Norve├ž523.42401.382088.9520433.090799.712.476
Uruguay520.82206.2480431.182083.392754.830.341
Dominik Cumhuriyeti504.91404.2690462.779037.8662252.801.578
Paraguay504.380016.8440451.806035.730872.182.377
Kuveyt470.47802.4770424.645043.356336.477.066
Etiyopya458.20307.1620375.353075.6884204.261.917
Venezuela456.64105.3830438.722012.5361913.359.014
Filistin446.20604.7580435.79105.657582.919.520
Mo─čolistan411.350+2.1352.089+3313.256096.0051924.030.048
M─▒s─▒r401.308022.1790334.629044.5001223.693.367
Libya398.940+8855.863+10385.693+6187.3841302.110.996
Finlandiya393.35201.753046.0000345.599619.086.425
Moldova390.742010.4520367.199013.0911312.486.339
Honduras385.362+27310.4560127.0290247.8771011.168.922
Ermenistan348.145+3608.022+2333.716+616.40702.649.252
Kenya317.85705.4990285.627026.731423.151.279
Bosna Hersek317.692013.8410192.2180111.63301.560.619
Umman314.853+1.3154.1220302.762+2407.9691425.000.000
Bahreyn310.90601.3980288.323021.18578.431.079
Letonya305.35404.7340272.442028.178785.792.290
Katar303.24006270260.896041.717873.267.807
Zambiya296.81703.8660279.322013.6292073.117.014
Singapur293.01408430284.58007.5911221.098.774
Estonya271.500+2.3031.987+3236.519+43632.994172.669.246
Nijerya251.17803.1100224.629023.439113.933.209
Kuzey Makedonya245.39808.1150220.886016.39701.710.444
Botsvana239.88702.5340227.041010.31212.026.898
Arnavutluk233.65403.2710209.455020.928231.580.889
K─▒br─▒s228.88106840124.3700103.827609.477.138
Cezayir226.74906.4230155.192065.13445230.861
Zimbabve226.46005.2580208.112013.090121.937.313
Mozambik219.39002.1320189.069028.189131.182.617
├ľzbekistan207.057+9351.522+4199.872+6795.663231.377.915
Karada─č204.86202.4790189.450012.933601.073.488
K─▒rg─▒zistan191.288+8202.836+3181.225+1537.2271311.907.195
Afganistan158.974+1337.383+2146.021+345.5701.124838.446
Uganda158.67603.424098.957056.2951642.273.381
Namibya154.53603.8230142.81307.90037902.759
Gana153.51401.3430143.15109.02052.158.619
L├╝ksemburg127.76509380104.401022.426203.898.954
Laos126.066+733500+37.6600117.9060953.282
Ruanda125.56801.411045.522078.63554.324.440
El Salvador123.57703.8340116.74203.001491.557.257
Kambo├žya120.847+223.0150117.129+1170302.785.067
Jamaika113.43802.536067.272043.6307760.366
Kamerun109.66601.8530106.05001.763131.751.774
Çin105.258+1714.636097.092+1353.53014160.000.000
Maldivler105.0010265097.73007.006251.962.481
Réunion102.2160435075.943025.838341.424.291
Trinidad ve Tobago101.37603.208081.602016.56622543.199
Angola93.97401.866084.64207.466121.331.307
Senegal82.98601.909075.93405.1435956.115
Demokratik Kongo Cumhuriyeti82.98401.278050.930030.7760846.704
Malavi82.79202.474065.521014.79767515.009
Fildi┼či Sahili79.2730761074.89203.62001.321.519
Guadeloupe73.959075302.250070.95623723.515
Frans─▒z Guyanas─▒69.3810351011.254057.77614540.888
Esvatini67.87801.363065.899061611445.841
Surinam65.282+1.4041.216+349.161+1414.90511196.708
Malta63.9980506053.57109.92181.211.456
Fiji59.7850746055.23603.8030486.241
Martinik59.58307950104058.6841488.892
Madagaskar55.82701.169050.38104.277224352.115
Moritanya55.3950909042.625011.86130640.683
Cabo Verde54.3670376051.50902.48223400.982
Guyana52.09501.096039.630011.36915473.250
Sudan51.80203.388040.32908.0850562.941
Suriye50.74802.950034.803012.9950146.269
─░zlanda48.482044038.77409.66471.499.716
Frans─▒z Polinezyas─▒47.1320636000070
Gabon45.4050299039.88905.217101.521.001
Belize41.8670611033.35007.9064423.318
Kanal Adalar─▒36.8520122033.57503.15501.161.014
Burundi36.6540380773035.8430345.742
Papua Yeni Gine36.4460596035.7980527249.149
Togo35.993+43263+229.067+1336.6630647.566
Barbados35.7340269029.85105.6140503.806
Gine35.6020408031.18304.01149578.214
Mayotte34.555018602.964031.4050176.919
Curaçao33.9420206021.771011.9653422.498
Sey┼čel Adalar─▒32.8460140027.65705.04900
Lesotho31.7340687019.915011.1320364.750
Tanzanya31.3950745000070
Aruba30.9760186029.51001.28012177.885
Bahamalar30.8500719023.05207.0797201.237
Andorra29.8880142024.03005.71631249.838
Mali28.7550692024.42503.6380575.273
Haiti27.8190780024.05702.9820132.422
Benin26.0360162025.03308415604.310
Mauritius24.9030762022.71001.4310358.675
Somali24.26101.335013.18209.7440400.466
Kongo23.2440371018.99303.8800328.562
Burkina Faso20.2490339018.79201.1180242.231
Do─ču Timor19.8630122019.7290120226.374
Tayvan17.951+66851016.113+1498709.843.505
Saint Lucia17.666+135314013.998+663.3542118.890
Nikaragua17.563021404.225013.12400
Tacikistan17.0950124016.9660500
G├╝ney Sudan16.5330136012.93403.4631310.727
Brunei15.901098015.45203511697.770
Ekvator Ginesi15.4920178013.71001.6045273.437
Yeni Zelanda15.170+4352014.090+391.028175.810.145
Cibuti14.9840189014.22405710267.645
Yeni Kaledonya14.157+328282012.810+641.0651198.964
Man Adas─▒14.126070013.75503011133.676
Orta Afrika Cumhuriyeti13.319010806.85906.352274.519
Hong Kong13.0480213012.3270508031.341.334
Cayman Adalar─▒11.66601508.09303.5586215.963
Gambiya11.572034709.84401.3814135.608
Cebelitar─▒k10.935010009.36301.4726471.445
San Marino10.639010308.89501.6415116.193
Faeroe Adalar─▒10.58401507.69302.8765698.000
Yemen10.30801.99107.04601.27123265.253
Grenada9.718020406.30703.2070113.308
Bermuda9.144011007.08101.9530734.295
Eritre9.00208808.3440570023.693
Sint Maarten8.680+1507506.003+1662.602962.056
Nijer8.413029307.40607141212.072
Gr├Ânland8.0250302.76105.2619160.141
Dominika7.95704807.26206470136.754
Komorlar7.767015907.096051200
Saint Martin7.71306001.39906.254778.366
Sierra Leone7.544012500000259.958
Lihten┼čtayn7.26507306.9220270180.413
Liberya7.121028705.74701.0872139.824
Gine-Bissau7.034015206.34305396114.766
Çad6.887018504.87401.8280191.341
Monako6.83704406.3170476454.960
St. Vincent Grenadines6.59908705.6090903794.386
Karayip Hollandas─▒5.64902604.7050918030.126
Sao Tome ve Principe5.56906604.06501.438029.036
─░ngiliz Virgin Adalar─▒5.4490470000896.840
Antigua ve Barbuda5.321012004.17501.026118.685
Turks ve Caicos5.11003004.565+409515394.789
Saint Kitts ve Nevis5.026+582803.809+861.189163.816
Butan3.0690302.654041201.349.017
St. Barth2.927060000056.491
Anguilla2.1090701.9130189051.382
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Saint Pierre ve Miquelon4940002400254016.051
Wallis and Futuna45407043809020.508
Palau152000190133019.871
Montserrat146+71095+215027.329
Falkland Adalar─▒8500000008.528
Makao7900079+2005.217
Vatikan27000270000
Solomon Islands25000200504.500
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Marshall Islands700040300
Vanuatu7010600023.000
Samoa300030000
Saint Helena200020000
Micronesia100010000
Tonga100010000
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
Hava Durumu ve Kalitesi
Koronavir├╝s Son Durum
Etkinlikler
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler