Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (06.07.2020 14:15:03)

D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
11.586.7806.553.127537.372
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
4.496.2814.437.53558.746
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
7.090.4996.553.127537.372
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 213 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD2.983.155+227132.571+21.289.687+1231.560.89716.03837.602.471
Brezilya1.604.585064.9000978.6150561.0708.3183.330.562
Hindistan700.724+2.88819.714+14425.568+677255.4428.9449.969.662
Rusya687.862+6.61110.296+135454.329+3.579223.2372.30021.335.394
Peru302.718010.5890193.957098.1721.2271.782.846
─░spanya297.625028.38500006175.448.984
┼×ili295.53206.3080261.032028.1922.0781.181.884
─░ngiltere285.416044.220000023110.505.758
Meksika256.848+4.68330.639+273155.604+3.29570.605378641.142
─░ran243.051+2.61311.731+160204.083+2.75327.2373.2011.820.000
─░talya241.611034.8610192.108014.642745.638.288
Pakistan231.818+3.3444.762+50131.649+1.81995.4072.4061.420.623
Suudi Arabistan209.50901.9160145.236062.3572.2831.823.763
T├╝rkiye205.75805.2250180.680019.8531.1273.630.480
Almanya197.55809.0860182.200+5006.2723185.873.563
G├╝ney Afrika196.75003.199093.3150100.2365391.830.161
Fransa166.960029.893077.060060.0075601.384.633
Banglade┼č165.618+3.2012.096+4476.149+3.52487.3731863.307
Kolombiya117.11004.064047.881065.165841860.731
Kanada105.53608.684069.239027.6132.1282.940.925
Katar99.7990128092.28407.387175381.434
Çin83.557+44.634078.518+2405590.410.000
Arjantin77.81501.507027.597048.711620399.454
M─▒s─▒r75.25303.343020.726051.18441135.000
─░sve├ž71.41905.4200000124519.113
Endonezya64.958+1.2093.241+7029.919+81431.7980928.238
Belarus63.5540423050.871012.260891.068.029
Bel├žika62.016+1079.771017.091035.154321.284.605
Ekvator61.95804.781028.722028.455288163.842
Irak60.47902.473033.017024.989306601.088
Birle┼čik Arap Emirlikleri51.5400323040.297010.92013.500.000
Hollanda50.62106.127000018616.376
Kuveyt49.9410368040.46309.110157405.984
Ukrayna49.043+5431.262+1321.703+32726.078103722.513
Kazakistan48.574+1.403188027.334+30421.0522211.620.252
Umman47.735+1.557218+529.146+1.22918.371129213.187
Filipinler46.333+2.0791.303+612.185+24332.845166798.476
Singapur44.983+18326040.44104.5162757.746
Portekiz43.89701.614029.017013.266731.205.593
Bolivya39.297+1.2261.434+5611.667+39526.1967186.878
Panama38.1490747017.986019.416146144.918
Dominik Cumhuriyeti37.4250794018.943017.688193163.727
Polonya36.155+2051.521+423.966+22010.668761.655.664
Afganistan33.190+239898+3420.103+73712.1893176.415
─░svi├žre32.315+471.965029.30001.05017636.397
─░srail30.162+204332+117.974+2411.856901.107.070
Bahreyn29.367098+124.64904.62045602.151
Romanya29.223+2501.768+1820.213+1877.242227771.482
Ermenistan28.936+330491+716.302+16212.14310123.815
Nijerya28.7110645011.665016.4017151.121
─░rlanda25.52701.741023.364042212454.216
Honduras23.943+1.022639+102.490+10320.8145849.308
Guatemala23.248094703.382018.919564.590
Azerbaycan20.3240250011.74208.33266516.533
Gana20.0850122014.87005.0938310.159
Japonya19.5220977017.05001.49533495.164
Avusturya18.365+85706016.647+321.01211654.105
Moldova17.8140585010.71806.511438101.180
S─▒rbistan16.1310311013.06402.75681439.445
Nepal15.964+18035+16.811+2649.1180567.452
Cezayir15.9410952011.49203.497530
Fas14.329+11423509.837+1124.25719773.076
G├╝ney Kore13.137+46284+111.848+161.005151.331.796
Danimarka12.8320606011.817040961.106.377
Kamerun12.5920313010.10002.179520
Çekya12.515034807.86404.30314571.662
Fildi┼či Sahili10.77207405.06705.631064.424
├ľzbekistan10.143+12335+16.58403.524331.121.236
Sudan9.767060804.67304.4860401
Norve├ž8.930025108.13805413348.208
Malezya8.668+512108.476+11712810.057
Avustralya8.586+137106+27.420+211.06062.751.473
El Salvador8.027+250223+64.730+1573.074234177.366
Kenya7.886016002.28705.43929189.263
K─▒rg─▒zistan7.691+31492+42.843+414.75624236.893
Demokratik Kongo Cumhuriyeti7.432+2118203.226+424.02400
Senegal7.400013304.87002.3973882.857
Finlandiya7.253032906.70002240251.600
Venezuela7.16906502.10005.004111.412.214
Kuzey Makedonya7.046034103.02703.6785566.133
Haiti6.333+3911301.549+1414.671013.159
Tacikistan6.21305304.85801.30200
Etiyopya5.846010302.43003.31335250.604
Bulgaristan5.740024602.91502.57928153.576
Gabon5.62004402.55503.0211039.668
Gine5.61003404.52201.0542414.407
Kosta Rika4.996020+11.74503.2311047.160
Bosna Hersek4.962019102.55002.221497.736
Frans─▒z Guyanas─▒4.91301601.86603.031238.707
Moritanya4.879013001.84402.9051413.842
Cibuti4.79205504.5930144047.922
L├╝ksemburg4.522011004.01603963224.953
Filistin4.339+6217+149103.831084.621
Macaristan4.189+658902.860+497408286.083
Orta Afrika Cumhuriyeti3.969048091403.007225.185
Yunanistan3.519019201.37401.95311337.154
Madagaskar3.250+30933+11.135+272.0824525.286
Tayland3.195+55803.072+1651603.657
H─▒rvatistan3.151011302.1960842484.166
Ekvator Ginesi3.071051084202.178016.000
Somali2.99709201.01401.89120
Arnavutluk2.964+7179+31.702+451.183825.730
Mayotte2.66103402.375025238.800
Nikaragua2.51908301.23801.19800
Maldivler2.46801102.04904081256.138
Paraguay2.42702001.16601.241577.879
K├╝ba2.37208602.2290572183.143
Mali2.330011901.5270684012.807
Sri Lanka2.07601101.917+141481110.505
G├╝ney Sudan2.021038033301.650010.824
Estonya1.994+16901.875+1502109.338
L├╝bnan1.87303601.31105268146.718
─░zlanda1.86301001.833020087.860
Litvanya1.841+57901.547+221515443.391
Gine-Bissau1.765025067601.06451.500
Slovakya1.765+12801.46602713218.396
Malavi1.742+12919+231701.406416.281
Slovenya1.716+1611101.38402210107.736
Zambiya1.63203001.3480254156.825
Kongo1.557044050101.01200
Sierra Leone1.54206201.062041800
Yeni Zelanda1.534+12201.4900221415.283
Cabo Verde1.45101706550779039.485
Hong Kong1.2690701.15601061347.400
Yemen1.2650338055203750120
Benin1.19902103330845156.613
Tunus1.18805001.048090072.902
├ťrd├╝n1.164010094202123420.893
Letonya1.127+33001.0000971158.518
Ruanda1.10503056705350160.550
Nijer1.088068096505506.568
Libya1.04603202610753029.175
K─▒br─▒s1.003019083901450164.944
Burkina Faso1.000+13530858+48900
Esvatini98801305470428511.872
Mozambik9870802560723032.498
Uruguay9560280849079171.445
G├╝rcistan953+2150830+21085125.314
Uganda953+1400892+1610210.446
Liberya8740370377046000
Çad872074078701100
Andorra85505208000303.750
Karada─č78101403150452014.270
Jamaika732+4100584+15138026.532
Sao Tome ve Principe7200130268043901.853
Zimbabve7160801810527080.089
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)712013065104840
San Marino69804206560005.729
Togo68001504470218232.899
Malta6720906520110104.434
Surinam5940140292028861.244
Kanal Adalar─▒5710470512012021.388
Réunion547020472073335.419
Tanzanya5090210183030570
Namibya485+7300250460111.299
Tayvan44907043804077.157
Suriye372+1414+1126023200
Vietnam369+14003400291275.000
Angola34601901080219610.000
Mauritius3410100330010186.845
Man Adas─▒33602403120006.600
Myanmar313060241066083.539
Komorlar31107026603800
Botsvana277010290247145.440
Guyana27301501200138102.806
Martinik249014098013750
Mo─čolistan220000188+332224.380
Eritre21500056015900
Cayman Adalar─▒20101019406024.637
Burundi1910101180720749
Faeroe Adalar─▒188+10018701016.336
Guadeloupe184014015701349.649
Cebelitar─▒k17900017603014.646
Bermuda14609013700112.046
Brunei14103013800029.841
Kambo├žya141000131010140.521
Trinidad ve Tobago13308011501005.552
Monako1080409509016.200
Aruba105030980402.689
Bahamalar1040110890412.447
Barbados98070900108.251
Lihten┼čtayn84+11081020900
Sey┼čel Adalar─▒810001107000
Butan80+20053+227025.825
Lesotho790001106804.331
Sint Maarten78015063000523
Antigua ve Barbuda68030230421796
Frans─▒z Polinezyas─▒62000600204.649
Gambiya570202702803.162
Turks ve Caicos48+120110350790
Makao46000450104.071
Saint Martin4303037031851
Belize30020190902.358
St. Vincent Grenadines2900029000926
Do─ču Timor24000240001.568
Grenada23000230005.465
Curaçao23010190301.080
Saint Lucia22000190301.897
Yeni Kaledonya21000210008.610
Fiji19+100180104.000
Laos190001900017.713
Dominika1800018000623
Saint Kitts ve Nevis1600015010483
Gr├Ânland13000130004.130
Falkland Adalar─▒13000130001.197
Vatikan12000120000
Papua Yeni Gine1100080307.147
Montserrat110101000061
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902000700
─░ngiliz Virgin Adalar─▒80107000439
Karayip Hollandas─▒70007000424
St. Barth60006000507
Anguilla30003000305
Saint Pierre ve Miquelon100010000
Son Dakika Haberleri
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler