Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (08.03.2021 08:00:05)

T├╝rkiye┬┤de
Bug├╝n (07.03.2021)Bu HaftaToplam
Test Say─▒s─▒
129.299
Hastalarda Zat├╝rre Oran─▒
%3,6
Test Say─▒s─▒
34.122.851
Vaka Say─▒s─▒
11.187
Yatak Doluluk Oran─▒
%49,1
Vaka Say─▒s─▒
2.780.417
Hasta Say─▒s─▒
735
Yo─čun Bak─▒m Doluluk Oran─▒
%63,2
A─č─▒r Hasta Say─▒s─▒
1.261
Vefat Say─▒s─▒
65
Ventilat├Âr Doluluk Oran─▒
%28,3
Vefat Say─▒s─▒
29.030
─░yile┼čen Say─▒s─▒
7.785
Ort. Temasl─▒ Tespit S├╝resi
8 saat
─░yile┼čen Say─▒s─▒
2.623.924
Filasyon Oran─▒
%99,9
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
117.449.51292.964.0612.605.337
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
21.880.11421.790.61989.495
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
95.569.39892.964.0612.605.337
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 219 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD29.696.2500537.838020.336.65608.821.75613.111369.210.234
Hindistan11.229.398+127157.890010.882.798+1.918188.7108.944221.968.271
Brezilya11.019.3440265.50009.757.1780996.6668.31828.600.000
Rusya4.322.776089.09403.911.9240321.7582.300112.900.000
─░ngiltere4.218.5200124.50103.199.5650894.4541.54294.197.029
Fransa3.904.233088.5740265.29503.550.3643.74354.979.855
─░spanya3.149.012071.13802.744.6640333.2102.57139.313.189
─░talya3.067.486099.78502.494.8390472.8622.60542.342.845
T├╝rkiye2.780.417029.03002.623.9240127.4631.26134.122.851
Almanya2.508.655072.53202.310.900+6.600125.2232.84845.114.160
Kolombiya2.276.656060.50302.177.199038.9541.98211.717.598
Arjantin2.149.636052.88001.945.8160150.9403.4677.720.598
Meksika2.128.600+2.734190.604+2471.670.431+3.773267.5654.7985.619.656
Polonya1.794.914045.28501.482.5680267.0611.76910.242.519
─░ran1.689.692060.68701.442.1980186.8073.79511.274.630
G├╝ney Afrika1.521.068050.67801.440.874029.5165469.255.492
Ukrayna1.401.228027.02201.196.5200177.6861777.062.386
Endonezya1.379.662037.26601.194.6560147.740011.168.525
Peru1.371.176047.85401.276.245047.0772.1847.917.284
Çekya1.321.331021.71701.131.2090168.4051.7228.703.283
Hollanda1.120.075015.83300005426.970.400
Kanada886.574022.2390834.067030.26854925.159.921
┼×ili855.785021.0770805.717028.9911.7779.721.537
Romanya828.283020.9000754.335053.0481.0937.128.270
Portekiz810.094016.5400731.567061.9873548.345.773
─░srail801.57505.8910758.766036.91871212.374.804
Bel├žika787.891+2.08222.261+2153.517+173712.1134169.775.014
Irak726.548013.5720660.541052.4354387.123.762
─░sve├ž684.961013.00300002316.139.911
Filipinler594.412012.5160545.853036.0437859.036.220
Pakistan592.100+1.59213.227+22560.458+1.21018.4151.6099.246.827
─░svi├žre562.290010.0480518.582033.6601635.198.760
Banglade┼č550.33008.4620503.003038.86504.146.205
Fas486.22308.6820472.24005.3012445.729.423
S─▒rbistan485.43904.5620400.347080.5301713.041.684
Avusturya475.07008.7130443.152023.2053145.683.179
Macaristan466.017015.8730335.5120114.6327783.850.623
Japonya438.95608.2270418.261012.4683738.586.151
├ťrd├╝n427.71704.9350367.315055.4674694.864.598
Birle┼čik Arap Emirlikleri410.84901.3220392.792016.735032.239.855
L├╝bnan395.60405.0460310.304080.2549113.149.744
Suudi Arabistan379.83106.5280370.61402.68950513.972.208
Panama344.83405.9230331.76207.1491951.963.971
Slovakya323.39007.8360255.300060.2547382.123.806
Malezya313.46001.1690291.958020.3331746.532.613
Belarus295.51102.0380286.48406.98905.007.154
Ekvator294.503016.0390256.009022.4555161.039.729
Nepal274.72103.0100270.886082502.192.836
G├╝rcistan272.85103.5760266.69302.58202.846.649
Bulgaristan260.308010.6140212.887036.8074561.744.583
Bolivya254.273+32311.823+16198.236+80944.21471760.845
H─▒rvatistan246.51405.5900237.18103.743741.385.768
Dominik Cumhuriyeti243.24703.1720197.622042.4531911.230.872
Tunus237.70408.2010202.399027.1042801.004.877
Azerbaycan236.76803.2410229.71803.80902.653.375
─░rlanda223.21904.422023.3640195.4331033.619.581
Kazakistan218.754+6532.8120202.230+48013.7122217.822.859
Danimarka214.83902.3790205.36507.0953718.112.278
Kosta Rika206.64002.8330187.484016.323133700.259
Yunanistan205.12006.7580176.078022.2844665.558.976
Litvanya202.21403.3280188.191010.6951362.171.570
Kuveyt200.57201.1270186.187013.2581751.850.363
Filistin196.81202.1400175.178019.4941461.227.583
Slovenya195.46803.8910180.366011.21188943.677
Moldova195.25204.1110171.330019.811335745.504
M─▒s─▒r186.503010.9950144.019031.489901.000.000
Guatemala178.56006.4730164.94007.1475947.161
Ermenistan174.67903.2210164.78406.6740751.240
Honduras173.729+2154.260+1167.9890101.480416459.415
Paraguay168.04303.3180140.561024.164293777.614
Katar166.94902620156.001010.6861111.578.949
Etiyopya166.13802.4290138.500025.2094362.178.403
Nijerya158.50601.9690137.890018.647101.580.442
Umman143.95501.5910134.31408.050771.550.000
Venezuela142.33801.3840134.39406.5601242.941.218
Myanmar142.03403.2000131.67207.16202.502.453
Libya138.64002.2730125.842010.5250752.060
Bosna Hersek135.51305.2280117.885012.4000681.283
Bahreyn126.60204720119.77106.359613.179.511
Cezayir114.23403.013079.064032.157210
Arnavutluk112.89701.939075.190035.76846484.737
Kenya108.82701.876087.570019.381691.333.690
Kuzey Makedonya107.16303.195094.72909.239124543.254
G├╝ney Kore92.817+3461.642+883.474+2547.7011286.843.126
Letonya90.33101.695078.507010.129741.581.627
Çin89.994+194.636085.175+91830160.000.000
K─▒rg─▒zistan86.55001.471083.53001.54916765.829
Gana86.4650647080.95204.86690925.611
Sri Lanka85.6950502082.05903.13402.159.414
Zambiya82.42101.124077.94303.3542011.131.606
├ľzbekistan80.1760622078.8840670271.377.915
Karada─č79.77401.067069.64509.06269293.421
Estonya75.0030653055.396018.95453982.582
Norve├ž74.9420632066.01408.296153.910.562
Uruguay63.8370651054.86108.325871.065.598
Mozambik62.5200693046.421015.4060438.464
Finlandiya62.0630767046.000015.296383.458.789
El Salvador60.80001.907056.80702.08656776.696
Singapur60.033029059.894011017.543.963
L├╝ksemburg56.6460662052.66203.322212.184.920
Afganistan55.87602.451049.37804.0471.079309.388
K├╝ba55.6930348050.77904.566692.519.444
Uganda40.4640334015.065025.0650891.637
Namibya40.0300438037.52002.07223312.263
K─▒br─▒s36.878023302.057034.588252.267.778
Zimbabve36.27101.485033.834095225351.402
Senegal35.8570919030.60504.33338402.060
Kamerun35.7140551032.59402.56953905.000
Fildi┼či Sahili35.1870202032.70802.2770438.334
Malavi32.44201.069022.37309.0004203.422
Botsvana31.7460359026.76004.6271825.247
Avustralya29.046+9909026.195+11.942014.663.141
Sudan28.60501.895023.15603.55400
Demokratik Kongo Cumhuriyeti26.5410712022.43203.39700
Tayland26.441+7185025.777+3357911.579.597
Jamaika26.0260453014.301011.27231226.991
Malta24.3980334020.74203.32218725.058
Angola21.0860514019.647092510402.283
Maldivler20.794064018.12402.606162551.978
Madagaskar20.1550300019.543031223122.057
Ruanda19.5510268017.84001.443111.037.604
Frans─▒z Polinezyas─▒18.459014004.842013.477226.355
Mayotte18.140012702.964015.04925138.139
Moritanya17.3220442016.670021014180.041
Esvatini17.1840658015.27601.25036154.809
Frans─▒z Guyanas─▒16.69308709.99506.6116153.467
Gine16.670095015.18101.39424146.109
Suriye15.98101.063010.37404.54400
Cabo Verde15.7820154015.040058823125.300
Gabon15.625090013.74601.78919548.775
Tacikistan13.308090013.2180000
Réunion13.125059011.95601.1106698.785
Haiti12.536025009.82802.458054.379
Belize12.3350315011.926094287.037
Burkina Faso12.1810143011.816022200
Hong Kong11.0910202010.6290260138.601.877
Andorra11.0420112010.626030417193.595
Lesotho10.523030703.88806.328061.984
Guadeloupe10.149016202.24207.7455135.623
Kongo9.179013107.51401.534092.500
Surinam8.977017508.4690333241.828
Guyana8.807020108.1140492870.354
G├╝ney Sudan8.766010204.31704.3478115.299
Bahamalar8.600018107.41501.004169.254
Mali8.580035806.44101.7810156.866
Somali8.321030203.93204.08700
Aruba8.11007707.828020511109.383
Trinidad ve Tobago7.736013907.499098298.965
Togo7.57009206.30601.1720245.163
Martinik6.81804609806.6743104.749
Nikaragua6.489017404.22502.09000
Ekvator Ginesi6.32909605.737049624101.048
Cibuti6.14606305.93101520117.782
Benin6.07107504.96301.03335504.305
─░zlanda6.05902906.0200107504.862
Orta Afrika Cumhuriyeti5.02106304.920038237.104
Nijer4.822017704.40502402382.421
Curaçao4.80702204.6730112153.114
Gambiya4.759015204.1430464844.076
Cebelitar─▒k4.24909304.1340221192.855
Çad4.177014003.668036900
Kanal Adalar─▒4.04108603.948071380.165
San Marino3.92207603.4260420644.820
Sierra Leone3.92007902.70001.1410116.448
Saint Lucia3.86604303.5630260232.827
Komorlar3.596014603.41004000
Mo─čolistan3.336+1083+12.588+10774571.928.501
Gine-Bissau3.31204902.6710592753.715
Barbados3.28503702.81504330130.064
Sey┼čel Adalar─▒2.97901502.648031605.200
Eritre2.9440702.4360501023.693
Lihten┼čtayn2.59005402.488048128.293
Vietnam2.51203501.920055702.214.802
Yemen2.473065101.44603762317.404
Yeni Zelanda2.405+62602.30107801.783.178
Burundi2.31903077301.543090.019
Turks ve Caicos2.17701502.0200142517.366
Sint Maarten2.07002702.025018221.103
Liberya2.02408501.892047273.921
Monako2.02302601.8350162351.953
Sao Tome ve Principe1.95003201.5620356011.592
St. Vincent Grenadines1.6630801.0230632237.616
Papua Yeni Gine1.58301608460721047.490
Saint Martin1.57101201.3990160722.204
Kambo├žya1.011+2400517+74940534.562
Tayvan96901009320270177.578
Butan868010866010544.778
Antigua ve Barbuda848021041004174515.268
Man Adas─▒75702504170315235.659
Bermuda72201206880220177.606
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Faeroe Adalar─▒658010657000233.152
Mauritius64101005880430289.552
St. Barth6380104620175019.114
Karayip Hollandas─▒540+225044309206.842
Tanzanya5090210183030570
Cayman Adalar─▒451020426023075.166
Brunei189030182040106.433
─░ngiliz Virgin Adalar─▒153010131021013.223
Grenada14801014700020.288
Dominika144000130014011.768
Do─ču Timor12200094028022.651
Yeni Kaledonya670005809023.194
Fiji630205506031.695
Falkland Adalar─▒54000510307.040
Makao48000470104.369
Laos4700042050116.182
Saint Kitts ve Nevis41000410009.895
Gr├Ânland310003001019.380
Vatikan270001501200
Saint Pierre ve Miquelon24000160803.729
Montserrat2001014050947
Solomon Islands18000140404.500
Anguilla18000180009.742
Wallis and Futuna16+60070911.202
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Marshall Islands400040000
Samoa300020100
Micronesia100010000
Vanuatu10001000470
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler