Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (11.06.2021 14:00:06)

T├╝rkiye┬┤de
Bug├╝n (10.06.2021)Bu HaftaToplam
Test Say─▒s─▒
223.320
Hastalarda Zat├╝rre Oran─▒
%2,7
Test Say─▒s─▒
56.346.656
Vaka Say─▒s─▒
6.408
Yatak Doluluk Oran─▒
%49,9
Vaka Say─▒s─▒
5.313.098
Hasta Say─▒s─▒
563
Yo─čun Bak─▒m Doluluk Oran─▒
%60,0
A─č─▒r Hasta Say─▒s─▒
1.009
Vefat Say─▒s─▒
96
Ventilat├Âr Doluluk Oran─▒
%27,8
Vefat Say─▒s─▒
48.524
─░yile┼čen Say─▒s─▒
6.895
Ort. Temasl─▒ Tespit S├╝resi
7,0 saat
─░yile┼čen Say─▒s─▒
5.186.728
Filasyon Oran─▒
%99,9
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
175.676.525159.228.3153.790.320
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
12.657.89012.573.48284.408
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
163.018.635159.228.3153.790.320
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 220 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD34.275.7830614.007028.278.39405.383.3824.991491.878.084
Hindistan29.274.823+1.485363.097027.790.073+11.1791.121.6538.944374.242.384
Brezilya17.215.1590482.135015.670.75401.062.2708.31850.127.012
Fransa5.729.9670110.27005.471.0810148.6162.24588.004.750
T├╝rkiye5.313.098048.52405.186.728077.8461.00956.346.656
Rusya5.180.454+12.505125.674+3964.782.183+10.188272.5972.300141.900.000
─░ngiltere4.542.9860127.86704.283.2630131.856158192.177.143
─░talya4.239.8680126.85503.943.7040169.30962668.057.064
Arjantin4.066.156083.94103.639.4020342.8137.81714.963.643
─░spanya3.729.458080.46503.505.2430143.7501.00551.240.666
Almanya3.718.617090.28303.569.000+5.20059.3341.59862.263.057
Kolombiya3.665.137094.04603.409.0760162.0156.58217.912.045
─░ran3.013.078+9.96681.796+1242.624.802+12.711306.4803.49421.313.589
Polonya2.877.007+34174.515+682.647.688+593154.80435016.522.649
Meksika2.445.538+3.672229.578+2251.948.268+1.791267.6924.7987.189.826
Ukrayna2.221.427+1.60351.577+702.120.780+5.58349.07017710.434.574
Peru1.995.2570187.84700002.59413.325.242
Endonezya1.894.025+8.08352.566+1931.735.144+6.230106.315017.756.761
G├╝ney Afrika1.722.086057.41001.593.059071.61754612.044.072
Hollanda1.669.121017.70501.553.693097.72330514.248.931
Çekya1.664.839+19030.219+21.628.416+226.2043526.527.678
┼×ili1.453.478030.33901.376.335046.8043.26615.443.833
Kanada1.398.275025.87301.353.147019.25579535.504.029
Filipinler1.300.349+6.68622.507+1961.216.497+3.19061.3451.70413.931.997
Irak1.242.540016.64801.159.973065.91944110.851.837
─░sve├ž1.082.729014.52801.013.284054.91712510.239.089
Romanya1.079.530+10331.681+201.043.803+1994.0462559.348.322
Bel├žika1.074.204+84625.068+7991.558057.57830914.412.839
Pakistan938.737+1.30321.576+47873.543+1.87443.6182.84113.745.973
Portekiz855.432017.0430814.023024.3667212.186.678
─░srail839.650+206.4280833.000+32223314.758.111
Banglade┼č820.395012.9890759.630047.7761.2466.126.238
Macaristan806.790+19929.904+8724.614+2.31852.272515.962.887
Japonya769.920+2.04613.907+66721.260+3.37834.75394215.247.804
├ťrd├╝n742.17809.5700724.46908.1395407.493.032
S─▒rbistan714.46206.9450702.33905.178204.249.908
─░svi├žre699.697010.8530664.845023.999867.919.475
Avusturya648.187+21610.652+2633.105+4454.4309947.268.180
Malezya646.411+6.8493.768+84563.779+7.74978.86491213.020.243
Nepal601.68708.2380515.591077.85803.189.104
Birle┼čik Arap Emirlikleri591.61301.7170570.960018.936052.387.380
L├╝bnan542.16907.7850525.90008.484864.543.738
Fas522.76509.1920510.29903.2741086.602.685
Suudi Arabistan462.52807.5190444.792010.2171.55320.113.388
Ekvator436.023020.9490398.645016.4294711.458.828
Bulgaristan420.090017.8870388.585013.6182532.957.309
Yunanistan413.170012.3700388.049012.7513769.952.216
Belarus403.845+1.0262.958+9396.650+1.1874.23706.500.351
Bolivya400.047+3.23315.321+74315.304+1.85969.4222001.611.615
Kazakistan399.096+1.1204.136+12374.070+1.65620.89022111.575.012
Slovakya390.893+8412.4330377.007+931.453482.883.850
Panama385.35306.4190370.48508.4491052.763.242
Paraguay384.989010.4120316.857057.7206171.386.573
Tunus362.658013.3050317.758031.5954241.540.880
H─▒rvatistan358.379+1348.123+13349.049+2041.207442.069.520
G├╝rcistan352.649+6955.012+16337.820+7979.81705.297.240
Kosta Rika338.04804.2980259.872073.8784891.309.540
Azerbaycan334.99204.9510327.90702.13403.597.849
Uruguay330.02704.8620289.754035.4114732.485.681
Kuveyt323.35701.8100306.232015.3151602.717.599
Filistin311.01803.5240302.94404.550181.853.771
Dominik Cumhuriyeti305.56903.6950248.966052.9084561.607.078
Danimarka288.70402.5220275.524010.6581760.923.342
Litvanya277.379+1554.330+3262.140+22410.9091203.571.979
Etiyopya273.67804.2310249.028020.4192512.770.859
M─▒s─▒r271.047015.5100199.285056.252902.869.589
Guatemala267.44708.3880243.191015.86851.480.193
─░rlanda265.75404.9410248.626012.187234.729.538
Slovenya256.10304.3930248.45903.251491.310.885
Bahreyn255.95401.1880238.540016.2263004.780.224
Moldova255.66106.1470248.38401.130521.156.950
Venezuela247.84702.7810227.699017.3672913.359.014
Honduras244.295+8286.567+887.302+753150.426534743.097
Umman230.21902.4670207.795019.9573451.550.000
Ermenistan223.555+954.482+4214.998+1414.07501.118.753
Katar219.28105740216.30102.406902.067.661
Sri Lanka216.13402.0110182.238031.88503.633.410
Bosna Hersek204.56709.4730176.964018.1300998.869
Tayland189.828+2.2901.402+27144.998+5.71143.4281.1698.124.896
Libya188.38603.1550174.223011.00801.059.584
Kenya174.28503.3620119.246051.6771211.852.612
Nijerya166.98202.1170163.33101.534112.180.444
Kuzey Makedonya155.48705.4680149.582043725823.776
K├╝ba153.57801.0570146.41806.1031384.552.905
G├╝ney Kore146.859+5561.981+2137.224+5117.65415310.111.064
Myanmar144.87603.2370132.69008.94902.639.138
Letonya135.762+1782.449+6130.253+3503.060592.770.229
Arnavutluk132.42602.4520129.785018918749.612
Cezayir132.35503.552092.132036.67125230.861
Estonya130.418+541.2660125.528+1723.62491.465.816
Norve├ž127.6760789088.952037.935135.847.413
K─▒rg─▒zistan109.193+5261.876+7102.018+3035.2991021.182.267
Zambiya105.90901.332094.99509.5824151.658.043
├ľzbekistan102.892+287704+298.923+3313.265231.377.915
Karada─č99.89001.596097.803049160426.217
Gana94.3690789092.48801.09251.199.082
Finlandiya93.660+47964046.000046.69695.192.766
Çin91.359+224.636086.297+1242612160.000.000
Afganistan88.740+1.0243.449+3760.596+31624.6951.124519.802
Kamerun79.90401.302074.42904.1731221.718.937
El Salvador75.35102.288+470.15002.913181.017.902
K─▒br─▒s73.0550371071.16601.518197.117.077
Mo─čolistan72.104+1.622342+856.253+68415.5091263.038.587
Mozambik71.2790840069.740069917564.481
L├╝ksemburg70.3830818068.863070232.964.202
Maldivler69.5360191055.055014.29090918.601
Singapur62.245+934061.7650446112.366.898
Namibya61.3740968053.14307.26371457.886
Botsvana59.4800896055.61702.96711.203.796
Uganda56.9490402047.76008.787241.168.479
Jamaika49.1100989027.013021.1089400.389
Fildi┼či Sahili47.6050306047.09202070654.588
Madagaskar41.869+29879+440.190+3280095207.494
Senegal41.85001.150040.40402967533.510
Zimbabve39.49601.626036.94009301589.987
Kambo├žya37.321+655311+1130.617+8106.39301.222.011
Angola36.3250815029.96005.5509594.509
Sudan36.20302.719029.84103.6430232.965
Malavi34.44701.158032.70605837251.427
Demokratik Kongo Cumhuriyeti34.2660825027.82005.6210167.864
Cabo Verde31.4330271030.14301.01923161.272
Malta30.579+2419030.096+5640949.582
Avustralya30.228+3910029.1560162119.200.226
Trinidad ve Tobago27.8060630017.56609.61022205.495
Ruanda27.6600366026.341095391.487.840
Réunion27.2350212025.08801.93535102.720
Frans─▒z Guyanas─▒25.292013009.995015.16733265.125
Suriye24.74301.804021.65801.2810103.566
Gabon24.6960156023.48301.05716833.128
Gine23.3520167021.42701.75824458.057
Mayotte20.176017302.964017.0396176.919
Moritanya19.9590472019.005048216280.760
Frans─▒z Polinezyas─▒18.9220142018.736044126.355
Esvatini18.7050676017.923010610215.741
Guyana18.0880419016.04201.62720165.757
Surinam17.5460384013.49503.6673668.542
Papua Yeni Gine16.6210164015.94205157125.919
Guadeloupe16.608022502.250014.13323212.247
Haiti16.0790346012.55803.175078.029
Somali14.779077407.01606.9890138.028
Mali14.329052109.90103.9070303.725
Andorra13.8050127013.57801003193.595
Togo13.5760126013.28601640343.536
Burkina Faso13.4560167013.2680210191.452
Tacikistan13.308090013.2180000
Belize12.9240325012.46001392140.170
Tayvan12.500+287385+241.133010.98201.197.200
Sey┼čel Adalar─▒12.466046011.33601.084021.504
Curaçao12.2910123012.1400284117.479
Martinik12.110098098011.9145186.858
Bahamalar12.0520234011.08107373100.530
Kongo12.0260157011.11007590155.793
Hong Kong11.8750210011.587078116.710.131
Cibuti11.5700154011.3990170163.809
Aruba11.0690107010.93402814169.911
Lesotho10.846032606.43804.082098.109
G├╝ney Sudan10.6880115010.5140590164.472
Vietnam9.917+13357+23.70806.15206.282.417
Ekvator Ginesi8.640011808.30302197123.169
Do─ču Timor8.145+311806.511+1641.616092.122
Benin8.109010207.9790285604.310
Nikaragua7.662018804.22503.24900
Orta Afrika Cumhuriyeti7.10109806.8590144254.814
Yemen6.83601.33803.68901.8092376.492
─░zlanda6.61603006.5350512695.581
Gambiya6.002017905.800023381.795
Nijer5.444019205.1600922111.077
Saint Lucia5.16008004.9600120150.151
San Marino5.09009004.99802066.865
Burundi4.96008077304.1790309.390
Çad4.942017404.765030122.412
Eritre4.76601604.2520498023.693
Cebelitar─▒k4.30609404.2000120262.750
Sierra Leone4.28908203.16601.0410153.646
Kanal Adalar─▒4.08808603.9560460454.413
Barbados4.03304703.9650210175.046
Komorlar3.894014603.73601200
Gine-Bissau3.80006803.5420190469.852
Lihten┼čtayn3.024+159+12.948+217345.301
Yeni Zelanda2.702+52602.64702902.186.193
Monako2.51603302.473010151.953
Sint Maarten2.51103102.403077228.642
Bermuda2.49703302.455097284.965
Turks ve Caicos2.42101802.387016294.789
Liberya2.38208802.05702372109.435
Sao Tome ve Principe2.35503702.306012014.270
St. Vincent Grenadines2.13201201.8890231250.891
Saint Martin2.04001201.3990629727.588
Laos1.979+4301.827+201490268.285
Butan1.7690101.44003280798.573
Karayip Hollandas─▒1.61701701.5980208.550
Man Adas─▒1.59902901.56307166.925
Mauritius1.564+221801.233+203130358.675
Antigua ve Barbuda1.26304201.21407016.700
St. Barth1.0050104620542026.385
Fiji970+5140278+226882143.147
Faeroe Adalar─▒7540107140390289.915
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Cayman Adalar─▒5920205780120100.813
Tanzanya5090210183030570
Wallis and Futuna44507043800020.508
─░ngiliz Virgin Adalar─▒248010209038039.777
Brunei248030239060133.432
Dominika189+10018801017.447
Grenada16101016000028.684
Yeni Kaledonya12800058070033.057
Anguilla10900010900022.201
Saint Kitts ve Nevis8300051032016.831
Falkland Adalar─▒63000630007.307
Makao52000510104.483
Gr├Ânland430004003026.850
Vatikan27000270000
Saint Pierre ve Miquelon25000250005.736
Montserrat20010190001.408
Solomon Islands20000200004.500
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Marshall Islands400040000
Vanuatu4010300023.000
Samoa300030000
Saint Helena200020000
Micronesia100010000
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler