Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (24.07.2021 03:00:27)

T├╝rkiye┬┤de Bug├╝n (23.07.2021)
Test Say─▒s─▒
219.528
Vaka Say─▒s─▒
11.094
Hasta Say─▒s─▒
Vefat Say─▒s─▒
60
─░yile┼čen Say─▒s─▒
5.215
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
193.879.304176.010.6294.157.939
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
13.710.73613.628.24682.490
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
180.168.568176.010.6294.157.939
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 220 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD35.279.570+63.898626.622+40629.496.224+18.0515.156.7246.680521.246.157
Hindistan31.331.145+39.441420.038+53630.495.352+35.048415.7558.944452.939.545
Brezilya19.524.0920547.134018.259.7110717.2478.31854.786.381
Rusya6.078.522+23.811152.296+7955.450.004+22.547476.2222.300161.400.000
Fransa5.953.071+19.561111.591+265.672.089+2.995169.391872100.465.378
─░ngiltere5.637.975+36.389129.044+644.434.939+7.4061.073.992699237.814.221
T├╝rkiye5.574.997+11.09450.821+605.410.554+5.215113.62254365.918.377
Arjantin4.827.973+15.622103.359+2854.464.987+17.034259.6274.35818.712.620
Kolombiya4.705.734+13.164118.188+3524.462.579+13.552124.9678.15521.953.347
─░talya4.307.535+5.143127.937+174.120.846+1.23958.75215575.792.867
─░spanya4.280.429+31.17181.221+273.683.457+2.332515.7511.29255.184.196
Almanya3.760.270+1.86492.024+343.643.300+70024.94635665.845.568
─░ran3.645.654+21.81488.273+2103.220.445+16.309336.9364.69625.400.499
Endonezya3.082.410+49.07180.598+1.5662.431.911+38.988569.901024.409.303
Polonya2.881.948+10875.235+42.653.172+84153.5415218.265.699
Meksika2.709.739+16.244237.626+4192.112.8150359.2984.7988.095.331
G├╝ney Afrika2.356.049+13.71969.075+4502.133.196+23.376153.77854614.477.689
Ukrayna2.247.419+76352.811+212.183.642+63910.96617711.239.813
Peru2.099.5220195.54700001.95115.169.438
Hollanda1.833.668+6.39517.792+31.663.091+649152.78511215.472.423
Çekya1.672.140+19730.34701.638.606+63.187632.033.742
┼×ili1.606.358+1.64534.875+831.559.891+1.22211.5921.81318.226.220
Filipinler1.537.097+6.84526.89101.455.137+2.33055.0692.03116.187.587
Irak1.535.848+8.90518.167+661.394.536+8.205123.14568412.686.807
Kanada1.425.097026.52601.394.06004.51124438.054.565
Banglade┼č1.146.564+6.36418.851+166978.616+9.006149.0971.2737.396.867
Bel├žika1.112.161+1.75125.217+21.054.202032.7428516.729.624
─░sve├ž1.096.799014.61501.074.360+3807.8242511.231.122
Romanya1.082.057+10434.266+21.047.117+1176743810.336.704
Pakistan1.000.034+1.42522.939+11923.472+54353.6232.52515.584.899
Malezya980.491+15.5737.718+144825.387+10.094147.38693916.984.302
Portekiz947.038+3.79417.264+16876.240+3.23253.53417814.768.310
─░srail857.977+9916.4570841.354+64210.1668116.128.598
Japonya857.799+5.39715.106+9808.413+2.21134.28043117.803.291
Macaristan809.101+8530.0200745.277+56333.80496.284.811
├ťrd├╝n763.437+3319.933+4746.015+4647.4894988.307.905
S─▒rbistan719.664+2027.098+3709.778+742.788104.600.110
─░svi├žre712.668+79110.9030691.377+15310.388278.904.283
Nepal676.708+1.9829.679+18639.368+1.67827.66103.517.889
Birle┼čik Arap Emirlikleri668.601+1.5211.913+3646.227+1.47420.461063.765.557
Avusturya655.589+39210.7300640.430+2284.4292563.571.450
Fas569.668+1.9109.536+19540.474+2.10419.6583467.285.486
Tunus558.306018.0520453.865086.3896302.135.283
L├╝bnan552.87107.8890535.66309.319544.731.376
Kazakistan516.117+6.1195.244+64441.437+2.42769.43622111.575.012
Suudi Arabistan515.693+1.2478.141+11496.810+1.16010.7421.38324.195.410
Ekvator479.784030.7770443.88005.1277591.623.084
Yunanistan471.894+2.85212.858+7425.958+3.78333.07813012.085.222
Tayland467.707+14.5753.811+114320.152+7.775143.7443.9848.129.670
Bolivya466.318+96717.576+30396.914+1.56151.8282002.010.216
Paraguay447.864014.5010408.973024.3904231.644.783
Belarus438.767+1.1033.376+11432.655+1.1662.73607.168.204
Panama426.84906.7300407.055013.0641333.268.714
Bulgaristan423.575+13518.193+4398.132+2327.250753.503.809
G├╝rcistan398.081+2.4605.656+20370.565+1.08221.86006.481.930
Kosta Rika397.46904.9330321.048071.4883631.686.460
Slovakya392.259+4012.5340379.318+3940793.087.364
Kuveyt389.86802.2640372.358015.2463163.289.685
Uruguay379.91105.9130370.71103.287892.990.908
H─▒rvatistan362.305+1768.2450353.103+137957172.236.369
Guatemala344.221010.0290299.752034.44051.768.248
Azerbaycan339.645+3715.002+3331.782+1532.86103.943.568
Dominik Cumhuriyeti338.90203.9310287.607047.3642461.808.633
K├╝ba316.383+7.7842.203+66276.689+5.93237.4913286.099.427
Filistin315.968+923.596+5311.380+419992111.965.913
Danimarka310.127+7072.5420295.717+54111.8681174.666.200
Venezuela296.86303.4430280.269013.1514243.359.014
Sri Lanka292.608+1.3104.002+43265.708+95322.89804.217.630
─░rlanda290.525+1.3865.0260264.767+29820.732224.729.538
Umman289.04203.4980263.752021.7924441.550.000
Honduras285.375+1.1887.558+2397.200+361180.617677855.408
M─▒s─▒r283.906016.4700226.535040.901903.068.679
Litvanya280.541+2334.4090268.521+547.611143.942.004
Etiyopya278.233+1284.365+2262.750+5811.1181602.976.312
Bahreyn268.338+1131.3810266.123+8783495.335.735
Myanmar258.870+5.5066.459+326177.021+3.09575.39003.049.163
Slovenya258.525+584.4260253.281+8181881.380.745
Moldova258.484+1196.240+4251.347+105897601.371.028
Libya229.604+2.1713.344+22185.468+61640.79201.225.574
Ermenistan228.382+2214.579+4218.796+1205.00701.293.032
Katar224.948+1146000222.727+1271.621302.290.165
Bosna Hersek205.420+369.675+2188.460+1307.28501.060.468
Kenya195.898+7873.838+12184.885+4247.1751202.081.502
Zambiya190.615+8843.221+25179.171+1.7528.2236622.043.320
G├╝ney Kore185.733+1.6302.066+3164.206+1.13319.46122711.388.305
Nijerya170.30602.1300164.77203.404112.401.894
Cezayir159.563+1.3504.026+18109.349+81246.18842230.861
Kuzey Makedonya156.017+365.4890150.263+122650944.747
K─▒rg─▒zistan155.005+1.1272.227+10132.138+1.39620.6401951.477.824
Mo─čolistan153.782+1.243761+6146.977+2.7326.0441923.439.589
Afganistan143.43906.357090.973046.1091.124686.527
Letonya138.382+382.5500135.295+3353793.071.945
Norve├ž135.2350799088.952045.48446.528.021
Arnavutluk132.828+312.4560130.118+92543916.777
Estonya132.262+841.2710128.314+432.67751.599.196
├ľzbekistan122.786+738819+5117.303+5484.664231.377.915
Namibya115.009+6092.714+4990.761+31321.534116597.429
Mozambik105.86601.221080.773023.87232688.570
Finlandiya102.042+412978046.000055.06495.760.243
Karada─č100.86501.624098.76104806484.524
Gana100.250+276819+195.871+3333.560151.384.479
Botsvana97.65701.375084.189012.09311.436.619
Zimbabve95.686+2.2652.961+9162.986+1.26329.739331.014.014
K─▒br─▒s95.3070398075.466019.443489.071.702
Çin92.462+484.636087.163+2366317160.000.000
Uganda91.35502.483071.750017.1227941.436.820
El Salvador84.14402.538+975.60805.9981181.118.621
Kamerun81.87101.332078.22402.3151521.751.774
Vietnam78.269+3.898370013.421064.478011.890.084
Maldivler76.546+92218073.710+732.618111.130.645
L├╝ksemburg73.412+103821071.117+1281.47453.229.426
Kambo├žya71.244+8251.222+3463.474+8976.54801.688.435
Singapur63.924+13336062.587+111.301215.248.512
Ruanda61.3750704043.924016.747891.939.765
Senegal55.861+1.0411.264+844.611+2579.98643621.872
Jamaika51.54201.167046.77303.60216478.751
Fildi┼či Sahili49.3860324048.65504070755.218
Demokratik Kongo Cumhuriyeti47.404+1301.021029.389016.9940248.256
Malavi47.265+8481.439+2936.019+2279.807285316.960
Madagaskar42.581+20939+240.999+964329223.976
Angola41.4050977035.08205.3468681.443
Sudan37.13802.776030.86703.4950234.414
Trinidad ve Tobago36.88401.018030.04305.82322257.351
Réunion34.6150266032.03602.31340103.924
Cabo Verde33.4520297032.617053823194.917
Malta33.370+172420030.356+652.59411.061.236
Avustralya32.588+162916+129.74301.9291823.632.836
Frans─▒z Guyanas─▒29.419017009.995019.25425313.807
Suriye25.85301.905021.93302.0150103.566
Gabon25.3090163025.0500968943.371
Gine24.8230195023.719090924489.365
Surinam24.5730626020.84603.1012988.301
Moritanya23.2230517021.08501.62116347.460
Esvatini21.8800735019.39201.75310242.568
Fiji21.829+468172+115.521+79216.13640286.604
Guyana21.7330515020.00901.20915213.349
Haiti19.7620523013.33205.907095.209
Mayotte19.465+517402.964016.3270176.919
Frans─▒z Polinezyas─▒19.2340145018.9450144026.355
Guadeloupe17.779023802.250015.29123243.650
Sey┼čel Adalar─▒17.747089016.8890769021.504
Papua Yeni Gine17.5810192017.17702127143.990
Martinik15.6120990104015.4091224.685
Tayvan15.535+24784+213.753+4599803.438.383
Somali15.180+1878107.27707.1220165.035
Togo14.970+169143+313.986+798410392.025
Mali14.532+5530013.119+2518830335.645
Andorra14.498+34127013.98803830193.595
Tacikistan14.427+68116013.964+6234700
Belize13.8930332013.20103602176.939
Bahamalar13.7810274012.15801.34913115.222
Burkina Faso13.5370169013.3500180202.345
Curaçao13.135+97126012.352+506574166.271
Kongo13.117+67176011.75901.1820158.304
Lesotho12.679035706.62105.7010128.354
Hong Kong11.974+2212011.693+369020.432.586
Cibuti11.634+6155011.4660130186.566
Aruba11.325+32109011.058+415814177.885
G├╝ney Sudan10.9170117010.51402860174.045
Do─ču Timor10.281+542609.529+45726095.046
Nikaragua9.108019404.22504.68900
Ekvator Ginesi8.863+1512308.637+461031171.690
Kanal Adalar─▒8.427+1878605.182+1603.1590683.444
Benin8.324010708.1250925604.310
Gambiya7.161019706.0800884390.555
Orta Afrika Cumhuriyeti7.14709806.8590190254.814
─░zlanda7.054+873006.653+13711825.586
Yemen7.003+21.37204.163+11.46823136.319
Eritre6.491+1133+16.249+48209023.693
Sierra Leone6.2060118+14.207+61.8810160.358
Burundi6.01808077305.2370345.742
Nijer5.594019505.29501042126.314
Saint Lucia5.516+2088+15.319+15109058.586
Liberya5.396014802.71502.5332128.246
San Marino5.09909005.00207070.326
Çad4.967+217404.780+3130129.733
Cebelitar─▒k4.753+219404.33603239301.117
Laos4.342+223502.17402.1630305.013
Barbados4.330+114804.09801840207.600
Gine-Bissau4.148+317403.778+22296478.486
Komorlar4.014014703.84901800
Man Adas─▒3.649+2252901.63801.982183.753
Mauritius3.388+2071901.85401.5150358.675
Lihten┼čtayn3.07305902.996+118249.126
Yeni Zelanda2.855+202602.749+28002.426.356
Monako2.757+133302.617+8107354.960
Sint Maarten2.69803402.622042235.043
Bermuda2.53503302.4870157362.535
Saint Martin2.48103801.39901.044743.501
Butan2.470+12202.215+342530798.573
Turks ve Caicos2.461+21802.404039094.789
Sao Tome ve Principe2.420+33702.345+538014.270
St. Vincent Grenadines2.27101202.199060258.809
─░ngiliz Virgin Adalar─▒2.210023058801.5992767.348
Karayip Hollandas─▒1.691+11701.647027012.584
Antigua ve Barbuda1.280+24301.22908117.147
St. Barth1.0050104620542026.385
Faeroe Adalar─▒9580108770800354.736
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Cayman Adalar─▒627020618070113.716
Saint Kitts ve Nevis560030519038124.783
Tanzanya5090210183030570
Wallis and Futuna44507043800020.508
Brunei3110302690390149.420
Dominika209000196013020.743
Grenada16401016102043.173
Yeni Kaledonya13100058073037.633
Anguilla11300011102031.656
Gr├Ânland85+10059+126038.720
Falkland Adalar─▒63000630007.307
Makao56000530304.604
Vatikan27000270000
Saint Pierre ve Miquelon26000260006.128
Montserrat21010190101.408
Solomon Islands20000200004.500
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Marshall Islands400040000
Vanuatu4010300023.000
Samoa300030000
Saint Helena200020000
Micronesia100010000
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler