Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (25.09.2022 23:00:14)

T├╝rkiye┬┤de Bug├╝n (31.05.2022)
Test Say─▒s─▒
128.854
Vaka Say─▒s─▒
975
Vefat Say─▒s─▒
4
─░yile┼čen Say─▒s─▒
946
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
620.212.973600.218.6836.540.217
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
13.454.07313.414.08439.989
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
606.758.900600.218.6836.540.217
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 228 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD97.895.86001.081.708094.530.00002.284.1523.0971.115.139.196
Hindistan44.568.1140528.510043.995.610043.994698893.352.145
Fransa35.157.046+31.365154.887034.441.293+3.443560.866869271.490.188
Brezilya34.673.2210685.837033.795.6880191.6968.31863.776.166
Almanya32.952.0500149.458032.122.600+8.900679.9921.406122.332.384
G├╝ney Kore24.620.128+25.79228.213+7323.763.821+85.421828.09441615.804.065
─░ngiltere23.621.9520189.919023.325.583+3.429106.450146522.526.476
─░talya22.303.606+18.794176.880+1321.698.440+13.494428.286125245.930.340
Japonya21.023.814+40.91844.331+6920.261.334+58.853718.14923975.976.131
Rusya20.792.921+46.758386.757+9519.756.507+45.908649.6572.300273.400.000
T├╝rkiye16.873.7930101.139016.738.417034.237975162.743.369
─░spanya13.403.5020114.009013.207.520081.973339471.036.328
Vietnam11.472.301+96143.146010.586.861+665842.2949285.826.548
Avustralya10.202.907+1.11614.927+210.133.494054.4865678.835.048
Arjantin9.703.9380129.85509.556.680+1.66217.40330835.716.069
Hollanda8.415.459022.63708.357.216+1.20535.6063121.107.399
─░ran7.547.089+416144.394+127.323.983+38978.71218154.060.167
Meksika7.080.1520330.01706.347.7990402.3364.79818.346.244
Endonezya6.422.529+1.411158.014+166.243.707+2.56920.8082.771108.372.888
Kolombiya6.306.5520141.76906.133.785030.99834236.519.532
Polonya6.273.317+741117.45605.335.9480819.9133.08637.278.074
Tayvan6.250.051+38.98010.828+345.456.224+24.011782.999025.745.380
Portekiz5.476.059024.99105.383.463+2.71467.6056144.824.531
Ukrayna5.096.3970108.95504.958.958+2.30728.48417719.521.252
Avusturya5.073.706+6.91620.71204.983.565+4.45969.42947197.166.761
Yunanistan4.875.215033.01004.811.001+5.20031.20411592.282.015
Malezya4.830.214036.34804.768.588025.2785164.462.244
DPRK4.772.81307404.772.7390000
Tayland4.678.352+65532.721+124.637.940+1.0327.6911.49617.270.775
─░srail4.657.765+53411.68704.638.574+4.1127.50410141.373.364
┼×ili4.607.566+4.05261.062+164.527.899018.60513544.989.224
Bel├žika4.525.931032.64704.445.123+2.05048.1614835.517.610
Kanada4.233.468044.99204.116.477+2.72671.9999964.928.884
Peru4.140.8740216.47303.910.016+42414.38515435.040.186
Çekya4.090.450+56441.012+34.029.745+2.60519.6932456.175.330
─░svi├žre4.067.621014.17704.002.731+2.49150.7134822.259.921
G├╝ney Afrika4.017.552+67102.16903.909.26506.11819226.174.429
Filipinler3.938.203+3.52062.790+313.840.014+31835.39971232.728.828
Romanya3.262.053+43966.978+63.172.420+1.79822.65512925.028.545
Danimarka3.105.58807.02603.090.06208.5000128.351.467
─░sve├ž2.583.370020.14702.545.148+82418.0751818.940.798
Irak2.459.249025.35202.433.19906982119.239.264
S─▒rbistan2.349.040+1.53416.950+102.287.099+3.34244.9912910.972.375
Macaristan2.082.750047.45702.001.729033.5641411.394.556
Banglade┼č2.021.690+57229.353+21.962.872+35829.4651.33114.852.446
Singapur1.889.54401.61001.810.548077.386824.345.019
Slovakya1.841.502+19520.448+21.816.777+1474.277227.292.985
G├╝rcistan1.780.691016.90001.637.2930126.498016.920.079
Yeni Zelanda1.769.69402.90901.758.13808.64707.529.992
Hong Kong1.745.500+3.89710.116+101.441.619+6.382293.7651354.352.132
├ťrd├╝n1.745.032014.11601.728.54502.3715917.188.470
─░rlanda1.662.00807.88501.647.64206.4811512.693.631
Pakistan1.572.316+4730.61201.536.83104.8737330.414.239
Norve├ž1.461.91304.06501.456.76101.0872011.002.430
Kazakistan1.393.175+6913.69001.372.99606.4892411.575.012
Finlandiya1.287.04405.92801.260.542+1.08520.5742111.478.933
Fas1.264.879+716.27801.248.470+3313129312.566.884
Bulgaristan1.254.951037.69701.207.95809.2962810.533.411
Litvanya1.244.080+1199.31501.211.572+11523.1931010.161.713
H─▒rvatistan1.229.014+44016.877+21.207.533+6704.604175.212.841
L├╝bnan1.214.892010.67001.087.5870116.635744.795.578
Slovenya1.170.936+7346.80901.135.952+64128.175152.739.740
Tunus1.145.345029.2460000994.941.390
Guatemala1.119.984019.75701.099.08801.13955.834.307
K├╝ba1.111.146+188.53001.102.484+161322314.143.613
Bolivya1.107.782022.23201.048.869036.6812202.705.422
Kosta Rika1.072.80708.9130860.7110203.183524.659.757
Birle┼čik Arap Emirlikleri1.025.568+3552.34301.004.943+36218.2820189.699.093
Ekvator1.002.057035.8870962.315+1853.8557593.082.403
Nepal999.575+4012.0170986.335+1001.22305.931.557
Belarus994.03707.1180985.59201.327013.646.641
Panama985.81408.4900975.06402.260167.037.466
Uruguay984.15207.4730975.45501.224186.114.822
Mo─čolistan982.55102.1790978.26302.1091924.030.048
Letonya921.97405.9810891.237024.75657.624.245
Azerbaycan820.823+1619.9030809.597+1771.32307.236.764
Suudi Arabistan815.839+969.342+1803.135+1003.3623544.291.386
Paraguay716.059019.5830696.110036672.657.506
Bahreyn678.28001.5200673.88902.871110.352.785
Sri Lanka670.694016.7540653.764017606.486.117
Kuveyt658.52002.5630655.316064138.365.279
Dominik Cumhuriyeti644.01604.3840638.911072143.657.057
Myanmar621.402+27819.4550596.947+2895.00009.008.505
Filistin620.54805.4030608.74906.396173.078.533
Estonya600.68102.6670524.990073.02413.527.010
Moldova586.966011.8210504.142071.003493.216.305
K─▒br─▒s582.38101.1780577.119+2674.084609.640.118
Venezuela544.45005.8140537.7590877363.359.014
M─▒s─▒r515.645024.6130442.182048.8501223.693.367
Libya506.955+16.4370500.490+3281012.481.666
Etiyopya493.510+57.5720471.884+514.05415.251.770
Réunion471.71308900418.572052.251101.603.660
Honduras456.106010.99200001051.524.368
Katar446.27706820439.16606.42933.937.326
Ermenistan441.44408.6790428.05904.70603.205.438
Bosna Hersek398.221016.1190376.65405.44801.854.260
Umman397.99304.2600384.66909.064225.000.000
Kuzey Makedonya342.51909.5270332.422057002.127.779
Kenya338.38905.6750332.613010113.878.719
Zambiya333.43904.0170329.239018303.724.072
Arnavutluk331.976+233.5880326.447+551.94101.941.032
Botsvana326.12702.7870322.955038512.026.898
L├╝ksemburg288.65801.1230283.66803.86704.402.293
Karada─č279.28102.7810275.41301.08762.619.275
Cezayir270.641+46.8790182.288+481.4746230.861
Nijerya265.18603.1550258.13903.892115.441.162
Zimbabve257.31805.5990251.2190500122.508.254
Çin249.389+2175.2260241.216+3102.94728160.000.000
├ľzbekistan244.12001.6370241.4860997231.377.915
Mozambik230.21902.2210227.8820116111.371.127
Brunei226.23702250222.14003.8723717.784
Martinik220.19201.04200008828.928
Laos215.714+23758000001.233.207
K─▒rg─▒zistan205.99802.9910196.40606.6011311.907.195
─░zlanda205.4540213000021.996.384
El Salvador201.78504.2290179.410018.14682.610.114
Afganistan198.416+1337.7960177.221+21813.3991.1241.098.799
Guadeloupe191.9970986000019938.039
Maldivler185.00403080163.687021.009252.213.831
Trinidad ve Tobago182.59704.1950174.21404.18818834.508
Uganda169.39603.6280100.431065.33733.012.408
Namibya169.25304.0650164.813037501.062.663
Gana168.81301.4590167.206014822.501.608
Jamaika151.59403.306098.737049.55101.181.178
Kambo├žya137.83303.0560134.69807903.066.582
Ruanda132.49101.4660130.95507005.808.642
Kamerun121.65201.9350118.61601.101131.751.774
Malta114.567+178040113.145+1361842.058.641
Angola103.13101.9170101.15505901.499.795
Barbados102.436+535590101.591+1002860764.152
Frans─▒z Guyanas─▒93.9740410011.254082.3103651.257
Demokratik Kongo Cumhuriyeti92.85201.442083.50407.9060846.704
Kanal Adalar─▒90.9730200090.241053201.252.808
Senegal88.32401.968086.244011201.146.543
Malavi88.00502.680084.860046567615.710
Fildi┼či Sahili87.1290823086.25305301.625.568
Surinam81.09901.38500000239.128
Frans─▒z Polinezyas─▒76.5880649000070
Yeni Kaledonya74.1390314073.769056998.964
Esvatini73.37901.422071.95007111.045.030
Guyana71.31201.281069.9460850694.087
Belize68.7840683068.0430586576.016
Fiji68.2340878066.29001.0660662.134
Madagaskar66.66001.410065.2300202512.454
Sudan63.28504.961057.25001.0740562.941
Moritanya62.7910994061.7830140967.798
Cabo Verde62.3590410061.88806123401.622
Butan61.730021061.564014502.303.734
Suriye57.26503.163054.0300720146.269
Burundi50.026038049.45705310345.742
Gabon48.6910306048.29209301.616.256
Sey┼čel Adalar─▒46.3580169045.977021200
Andorra46.1470155045.93805414249.838
Curaçao45.1270282044.72001253496.693
Papua Yeni Gine44.9590664043.98203137249.149
Aruba42.9140227042.43802492177.885
Mauritius40.46101.024038.78606510358.675
Mayotte40.243018700000176.919
Tanzanya39.3410845000070
Togo38.963+38284038.418+292610791.211
Man Adas─▒38.008011600000150.753
Gine37.6520449036.88003238660.107
Bahamalar37.2670833036.07003642248.846
Faeroe Adalar─▒34.65802800005778.000
Lesotho34.4900706025.98007.8040431.221
Haiti33.7330857031.30701.5690132.422
Mali32.604+3741031.480+323830757.400
Cayman Adalar─▒30.54503108.553021.9611222.773
Saint Lucia28.8940391028.36901340209.716
Benin27.6380163027.32201535604.310
Somali27.20701.352013.182012.6730400.466
Kongo24.8370386024.00604450347.815
Do─ču Timor23.2390138023.0670340275.776
Solomon Islands21.5440153016.35705.03415.117
Burkina Faso21.1280387020.63201090248.995
San Marino20.6460118020.4300984157.634
Cebelitar─▒k20.0920108016.57903.4050534.283
Grenada19.5360237019.2480514179.808
Lihten┼čtayn19.490086019.28501190102.174
Nikaragua18.491022504.225014.04100
Bermuda18.1220148017.92205201.003.382
G├╝ney Sudan17.8230138017.33503501410.280
Tacikistan17.7860125017.264039700
Ekvator Ginesi17.0090183016.68901375365.697
Tonga16.182012015.63805320535.009
Samoa15.92502901.605014.2914187.397
Cibuti15.6900189015.4270740305.941
Marshall Islands15.224017015.143064220
Orta Afrika Cumhuriyeti14.9040113014.5200271281.294
Dominika14.852068014.55402300210.195
Monako14.554063014.434057478.646
Gambiya12.5080372012.02801080155.686
Gr├Ânland11.97102102.76109.1894164.926
Saint Martin11.94106301.399010.4797112.382
Yemen11.93502.15709.124065423329.592
Vanuatu11.930014011.892024024.976
Karayip Hollandas─▒11.200036010.4760688030.126
Sint Maarten10.859087010.768041062.056
Eritre10.1680103010.05807023.693
Nijer9.931031208.89007291254.538
Micronesia9.759029015709.573121.923
Antigua ve Barbuda9.008014508.830033118.901
Gine-Bissau8.796017508.30103206145.231
Komorlar8.471016108.3050500
Liberya7.961029407.6360312139.824
Sierra Leone7.751012600000259.958
Çad7.573019304.87402.5060191.341
─░ngiliz Virgin Adalar─▒7.30506400000107.339
St. Vincent Grenadines7.112011506.64103560100.856
Saint Kitts ve Nevis6.54104606.4820130124.861
Cook Islands6.3890106.38404019.690
Turks ve Caicos6.38003606.3210234550.093
Sao Tome ve Principe6.20907706.117015029.036
Palau5.4600605.444010164.681
St. Barth5.263060000078.646
Nauru4.6110104.60505020.509
Anguilla3.85801203.84600451.382
Kiribati3.43001302.703071430
Saint Pierre ve Miquelon3.1880102.4490738124.902
Falkland Adalar─▒1.8860001.8860008.632
Montserrat1.3920801.315069017.481
Saint Helena1.355000201.35300
Makao7930607870007.850
Wallis and Futuna7610704380316020.508
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Niue80000780200
Vatikan29000290000
Tuvalu20000002000
Bat─▒ Sahra1001090000
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
Hava Durumu ve Kalitesi
Koronavir├╝s Son Durum
Etkinlikler
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler

Bu siteyi kullanarak i┼č ortaklar─▒m─▒z─▒n reklam ki┼čiselle┼čtirme ve ├Âl├ž├╝mler i├žin veri toplamas─▒na ve ├žerez kullanmas─▒na izin vermi┼č oluyorsunuz. Detayl─▒ Bilgi