Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (25.10.2020 19:00:07)

D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
43.096.13031.748.2031.156.521
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
10.191.40610.113.96677.440
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
32.904.72431.748.2031.156.521
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 215 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD8.838.871+10.939230.123+555.742.567+9562.866.18116.359132.390.868
Hindistan7.873.664+9.772118.621+547.085.242+9.519669.8018.944102.523.469
Brezilya5.381.2240156.92604.817.8980406.4008.31821.900.000
Rusya1.513.877+16.71026.050+2291.138.522+7.704349.3052.30057.300.000
─░spanya1.110.372034.75200002.03115.503.165
Fransa1.086.497034.6450109.4860942.3662.44114.637.427
Arjantin1.081.336028.6130881.1130171.6104.8502.804.114
Kolombiya1.007.711030.0000907.379070.3322.3654.718.734
Meksika886.800+6.02588.743+431646.739+5.664151.3182.7812.288.589
Peru886.214034.0950803.846048.2731.0444.367.969
─░ngiltere854.010044.745000074331.157.988
G├╝ney Afrika714.246018.9440644.641050.6615464.677.942
─░ran568.896+6.19132.616+296455.054+4.16381.2264.9694.719.597
─░talya525.782+21.27337.338+128266.203+2.086222.2411.20814.654.002
┼×ili502.063+1.54013.944+52478.252+1.6769.8677234.119.551
Irak451.707+2.55410.623+55381.349+3.14059.7354002.756.365
Almanya430.719+2.91110.129+18317.000+2.900103.5901.20320.380.376
Banglade┼č398.815+1.3085.803+23315.107+1.54477.90502.257.589
Endonezya389.712+3.73213.299+94313.764+4.54562.64904.327.144
Filipinler370.028+2.2236.977+43328.036+14.94435.0151.5624.550.712
T├╝rkiye359.78409.7270313.093036.9641.69913.105.673
Suudi Arabistan344.875+3235.296+15331.330+3358.2497887.670.348
Ukrayna343.498+6.0886.391+102141.508+1.753195.5991772.991.893
Pakistan327.895+8326.736+9310.491+39010.6685624.264.053
─░srail309.41302.3720291.206015.8355484.401.559
Bel├žika305.409+17.70910.737+7922.878+361271.7947084.525.669
Hollanda291.254+10.2027.046+270005122.901.903
Polonya253.688+11.7424.438+87112.619+3.275136.6319474.330.602
Çekya250.79702.077094.9020153.8187722.021.471
Kanada215.880+1.9219.940+18181.381+1.74524.5592159.552.469
Romanya209.648+3.8556.391+73149.741+1.80953.5168283.055.989
Fas194.46103.2550160.372030.8346993.176.249
Ekvator159.614012.5420134.187012.885372516.984
Nepal158.089+2.856847+5111.670+3.33645.57201.393.173
Bolivya140.779+1678.627+19108.067+43424.08571326.973
Katar131.170+205230+1128.099+2312.84133934.283
Panama128.51502.6280104.562021.325128621.118
Birle┼čik Arap Emirlikleri125.123+1.359477+2118.931+2.0375.715012.465.687
Dominik Cumhuriyeti124.527+5092.223+3102.651+29819.653178567.976
Kuveyt121.635+708746+2112.771+6618.118121876.250
Portekiz116.10902.297067.842045.9702213.156.991
Umman112.932+1.0951.174+2799.278+1.32912.480193376.700
─░sve├ž110.59405.9330000392.074.744
Kazakistan110.402+1521.7960105.618+522.9882213.309.626
M─▒s─▒r106.39706.187098.81301.39741135.000
Guatemala104.63203.609093.88007.1435409.066
─░svi├žre103.65302.083+255.800045.7701231.726.438
Kosta Rika103.08801.282062.037039.769201296.363
Japonya96.534+6991.711+589.282+4955.5411592.573.495
Etiyopya92.85801.419046.842044.5973061.437.497
Belarus92.823+845957+483.237+5678.62902.372.445
Honduras92.724+8422.617+537.866+16952.24125220.422
Venezuela89.1420770083.44304.9291172.022.949
Çin85.790+154.634080.891+152653160.000.000
Avusturya80.811+2.782979+1457.858+1.06721.9741742.088.359
Bahreyn79.9750312076.47403.189291.678.847
Ermenistan77.837+2.3141.180+2350.908+20725.7490377.340
Moldova71.503+4141.685+1652.290+57117.528824343.554
L├╝bnan69.9060562033.438035.9062441.139.812
├ľzbekistan65.200+277547+362.342+3092.3112521.377.915
Nijerya61.93001.129057.28503.5167603.611
Macaristan59.247+3.1491.425+3516.242+23541.580221980.373
Paraguay59.04301.293039.214018.536136345.336
Singapur57.970+528057.858+148403.486.260
─░rlanda56.10801.882023.364030.862381.538.215
Libya56.013+1.639795+530.731+76624.4870297.762
Cezayir55.88001.907038.932015.041330
K─▒rg─▒zistan55.750+6061.134+447.616+2797.00024392.223
├ťrd├╝n53.087+2.337579+397.508045.000551.710.076
Filistin50.442+453448+543.592+3606.4020497.115
Azerbaycan49.959+946671+741.279+2288.00901.291.534
Kenya49.721+931902+634.209+33314.61018659.920
Tunus48.799081905.032042.948169318.592
Gana47.6900316046.88704879518.785
Myanmar44.774+9861.095+2924.920+1.21218.7590605.843
Slovakya43.843+3.04215909.960+4033.72466694.117
Afganistan40.833+651.514+334.129+1065.19093119.994
Danimarka40.356+945702+231.985+2847.669184.905.817
Bosna Hersek39.75801.075026.368012.3150291.987
S─▒rbistan39.486+614792+331.53607.158261.283.016
Bulgaristan37.56201.084018.232018.246138659.602
H─▒rvatistan36.380+2.421437+824.799+1.01411.14458445.568
El Salvador32.5850949+528.25803.37855458.630
Yunanistan29.992056409.989019.439911.649.561
G├╝rcistan28.431+1.928201+810.767+60417.4630800.789
Avustralya27.513+14905025.18101.42708.505.211
Malezya26.565+823229+817.134+5799.202992.006.716
Kuzey Makedonya26.3940897018.43007.06725233.137
G├╝ney Kore25.836+61457023.869+351.510532.546.146
Slovenya22.950+1.673240+58.424+40614.28671325.421
Kamerun21.5700425020.11701.02861149.000
Fildi┼či Sahili20.4290121020.13701710186.404
Arnavutluk19.157+299477+410.654+1068.02620112.626
Norve├ž17.843+94279011.86305.70161.528.498
Madagaskar16.9680244016.30104231687.659
Karada─č16.6290263012.60103.7652684.817
Zambiya16.1170348015.17905900229.872
Senegal15.551+8321014.254+939764203.318
Finlandiya14.848+19635309.80004.695111.403.061
Sudan13.742083706.76406.14100
L├╝ksemburg13.713014409.08504.48410995.255
Namibya12.660+81133010.779+41.7482122.261
Mozambik11.89508509.24402.5660178.561
Gine11.635071010.47401.0902440.998
Uganda11.443+146101+27.351+703.9910536.177
Maldivler11.421037010.472091212150.743
Demokratik Kongo Cumhuriyeti11.1430305010.467037100
Tacikistan10.776+408109.889+5380600
Frans─▒z Guyanas─▒10.37606909.9950312273.165
Litvanya9.993+415134+54.073+585.78626951.701
Angola9.026026703.46105.2983085.213
Haiti9.015023107.36101.423031.783
Gabon8.91905408.51203533225.105
Jamaika8.714+44188+24.282+734.244492.506
Cabo Verde8.32209407.23409942387.480
Zimbabve8.269023607.78502480162.958
Sri Lanka7.784+2631503.803+893.9660441.990
Moritanya7.663016307.3780122385.629
Guadeloupe7.329011502.19905.0153565.030
K├╝ba6.566+3212805.998+714405792.218
Bahamalar6.268013003.79502.3431033.300
Botsvana5.923021092704.9751279.070
Malavi5.887018305.2880416459.601
Esvatini5.847011605.49102401945.870
Frans─▒z Polinezyas─▒5.79702003.62302.1541726.355
Cibuti5.53006105.398071083.738
Trinidad ve Tobago5.503010504.01801.3801432.182
Malta5.498+12551+13.567+891.8806317.904
Nikaragua5.434015504.22501.05400
Suriye5.359026701.72203.37000
Hong Kong5.296+610505.047+6144123.611.375
Kongo5.25309203.88701.27400
Surinam5.166010905.016041718.094
Réunion5.14902004.63004991035.419
Ekvator Ginesi5.07908304.962034164.910
Ruanda5.06003404.80602200545.920
Orta Afrika Cumhuriyeti4.86206201.92402.876232.711
Letonya4.678+21156+21.35703.26510423.995
─░zlanda4.448+541103.395+931.0424339.123
Estonya4.411+607303.457+168813252.319
Aruba4.41003604.1860188437.909
Mayotte4.27604402.96401.268313.000
Andorra4.03806902.72901.24022137.457
Guyana3.994011702.97009071318.143
Somali3.897010203.166062900
Tayland3.736+55903.530+11471977.854
Gambiya3.659011902.6600880018.657
Mali3.472013202.6360704070.223
K─▒br─▒s3.44402501.88201.5379458.164
Belize3.106+5648+21.921+491.137121.150
G├╝ney Sudan2.883+55601.29001.537012.044
Uruguay2.80705302.30104539299.200
Benin2.55704102.33001860238.105
Burkina Faso2.44406501.997038200
Gine-Bissau2.40304101.818054450
Sierra Leone2.34507401.784048700
Martinik2.25702409802.1351942.504
Togo2.18705201.59105440112.825
Yemen2.060059901.360010100
Lesotho1.94004309700927022.264
Yeni Zelanda1.935+12501.840+57001.067.143
Çad1.43409601.25408400
Liberya1.39308201.278033230.332
Nijer1.21506901.128018935.103
Vietnam1.168+83501.057+67601.246.480
Sao Tome ve Principe940015090002506.022
Curaçao8370105550281511.500
San Marino819042071606139.184
Kanal Adalar─▒79504806710762141.888
Sint Maarten780022070505365.961
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)712013065904040
Turks ve Caicos7010606890614.194
Cebelitar─▒k667+700516+91512062.026
Papua Yeni Gine583070545031027.003
Burundi557+210511+1445049.642
Tayvan5500704970460100.306
Saint Martin5380804220108126.072
Komorlar51707049401600
Tanzanya5090210183030570
Faeroe Adalar─▒490000478+5120149.673
Eritre46100040505600
Mauritius43501003860390260.973
Man Adas─▒348024032103015.569
Lihten┼čtayn340010170016989.155
Butan340+4003060340165.557
Mo─čolistan338+100312026185.383
Monako296020244050551.953
Kambo├žya287000283040173.538
Cayman Adalar─▒239010215023145.365
Barbados227070208012032.740
Bermuda19009017506079.686
Sey┼čel Adalar─▒1530001490405.200
Karayip Hollandas─▒15003012102602.890
Brunei14803014302065.663
Antigua ve Barbuda12403010801303.450
St. Barth770006601103.526
St. Vincent Grenadines73000650806.437
─░ngiliz Virgin Adalar─▒71010700005.193
Saint Lucia520002702509.852
Makao46000460004.238
Dominika38000290904.268
Fiji330203001012.125
Do─ču Timor290002801010.547
Grenada28000240406.252
Yeni Kaledonya270002700015.180
Vatikan270001501200
Laos240002202062.474
Saint Kitts ve Nevis19000190002.933
Gr├Ânland170001601010.273
Saint Pierre ve Miquelon16000120402.222
Montserrat1301012000483
Falkland Adalar─▒13000130002.682
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902000700
Solomon Islands4000301096
Anguilla300030001.329
Wallis and Futuna1000100048
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler