Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (25.05.2020 13:15:03)

D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
5.518.6612.311.255346.979
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
2.860.4272.807.23253.195
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
2.658.2342.311.255346.979
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 213 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD1.686.436099.3000451.7021.135.43417.13514.749.756
Brezilya365.213+1.59522.746+30149.911192.5568.318735.224
Rusya353.427+8.9463.633+92118.798230.9962.3008.945.384
─░spanya282.852028.7520196.95857.1428543.556.567
─░ngiltere259.559036.7930001.5593.458.905
─░talya229.858032.7850140.47956.5945533.447.012
Fransa182.584028.367064.61789.6001.6551.384.633
Almanya180.32808.3710161.20010.7578893.595.059
T├╝rkiye156.82704.3400118.69433.7937691.832.262
Hindistan139.911+1.3754.039+1557.97677.8968.9443.033.591
─░ran135.70107.4170105.80122.4832.615800.519
Peru119.95903.456049.79566.708920820.967
Kanada84.69906.424043.98534.2905021.459.288
Çin82.985+114.634078.2688370
Suudi Arabistan72.5600390043.52028.650372703.534
┼×ili69.1020718028.14840.2361.090471.758
Meksika68.620+2.7647.394+21547.42413.802378219.164
Bel├žika57.342+2509.312+3215.29732.733251788.110
Pakistan56.349+1.7481.167+3417.48237.700111483.656
Hollanda45.23605.822000223313.755
Katar43.71402309.17034.521188188.143
Ekvator36.75603.10803.56030.088208106.079
Belarus36.1980199014.15521.84492450.627
Banglade┼č35.585+1.975501+217.33427.7501253.034
─░sve├ž33.45903.99804.97124.490249209.900
Singapur31.960+34423014.87617.0618294.414
─░svi├žre30.73601.906028.10073050370.464
Portekiz30.62301.316017.54911.75878689.705
Birle┼čik Arap Emirlikleri29.4850245015.05614.18411.600.923
─░rlanda24.63901.608021.0601.97154295.626
Endonezya22.750+4791.391+195.64215.7170256.946
G├╝ney Afrika22.5830429011.10011.054128583.855
Kuveyt21.967+665165+96.62115.181182273.812
Polonya21.440+11499609.27611.168160767.441
Ukrayna21.245+259623+67.23413.388256291.868
Kolombiya21.175072705.01615.432136252.742
Romanya18.283+2131.193+811.6305.460177377.191
M─▒s─▒r17.265076404.80711.69441135.000
─░srail16.720+3280+114.2032.23743541.322
Japonya16.5500820013.4132.317168271.201
Avusturya16.539+36641+115.13876031405.341
Dominik Cumhuriyeti14.801045808.1336.21011365.355
Filipinler14.319+284873+53.32310.12381295.593
Arjantin12.076045203.7327.892171129.418
Danimarka11.360056209.90089821537.742
G├╝ney Kore11.206+16267+110.22671315826.437
Afganistan11.173+591219+11.0979.8571931.718
S─▒rbistan11.159023805.8575.06412217.856
Panama10.926030606.2794.3417258.240
Bahreyn9.13801404.5874.5378281.204
Çekya8.957+231506.0832.55924403.358
Kazakistan8.531+2093504.3524.14431671.774
Norve├ž8.352023507.72739012229.769
Cezayir8.306060004.7842.922220
Nijerya7.839022602.2635.350744.458
Umman7.77003701.9335.8003172.000
Fas7.495+62200+14.7372.5581146.598
Malezya7.417+17211505.9791.3238507.682
Avustralya7.118+410206.53148551.245.062
Ermenistan7.113+45287+63.1453.8811051.594
Moldova7.093025003.7133.13028640.565
Gana6.808+1253202.0704.70616197.194
Finlandiya6.599+2030704.8001.49219168.698
Bolivya6.263+348250+106295.384322.294
Kamerun4.890016501.8652.860280
Irak4.469016002.7381.5710186.885
Azerbaycan4.12204902.6071.46642270.739
L├╝ksemburg3.992011003.767115767.729
Honduras3.950+207180+64683.3021314.790
Sudan3.820+192165+194583.1970401
Macaristan3.756+15491+51.7111.55428164.619
Guatemala3.424+37058+32583.108531.427
Gine3.27502001.6731.5822414.407
├ľzbekistan3.180+161302.5656023460.000
Senegal3.04703501.4561.5561235.016
Tayland3.042+257+12.9285761375.453
Tacikistan2.92904601.3011.58200
Yunanistan2.878017101.3741.33319153.963
Bulgaristan2.433+613008621.4412074.539
Bosna Hersek2.401014401.680577459.532
Fildi┼či Sahili2.37603001.2191.127023.444
Cibuti2.27001001.0641.196022.097
H─▒rvatistan2.24409902.027118661.482
Demokratik Kongo Cumhuriyeti2.14106303171.76100
El Salvador1.983+683506981.2502575.146
Kuzey Makedonya1.978011301.4224432125.270
K├╝ba1.94108201.689170394.060
Gabon1.93401204591.463109.908
Estonya1.824+165+11.538221175.779
─░zlanda1.80401001.7913058.225
Litvanya1.635+126301.13843417269.889
Somali1.59406102041.32920
Mayotte1.5870200894673115.200
Slovakya1.511+22801.3071761159.059
Yeni Zelanda1.50402101.456271261.315
Slovenya1.468010701.34021475.110
K─▒rg─▒zistan1.433+3016+29924255100.488
Maldivler1.3710401441.223911.775
Kenya1.2140510383780159.260
Sri Lanka1.148+790695444154.834
Venezuela1.12101002628492804.004
L├╝bnan1.1140260688400474.224
Gine-Bissau1.114060421.06601.500
Hong Kong1.0660401.030321202.930
Tunus1.051+348091786347.816
Letonya1.049+2220712315299.770
Mali1.030065059736803.483
Arnavutluk1.004+6320795177413.333
Ekvator Ginesi96001101657840854
Haiti958+9327+12290902.718
Nijer945061078310105.989
K─▒br─▒s93501705943241099.733
Kosta Rika9300100620300323.378
Zambiya920070336577120.011
Paraguay8620110307544024.812
Burkina Faso81405206729000
Uruguay7690220618129538.146
Andorra76205106535833.750
G├╝rcistan731+1120526193649.093
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306514840
├ťrd├╝n7080904712285163.173
Sierra Leone707040024142600
Nepal675+7230875850138.913
Çad675060021540000
San Marino665042026635713.968
G├╝ney Sudan655080664103.356
Malta610060476128160.812
Orta Afrika Cumhuriyeti60401022581011.570
Etiyopya582050152425081.010
Kanal Adalar─▒5580450517-4010.255
Jamaika552+290211332110.230
Madagaskar52702014238365.670
Tanzanya509021018330570
Kongo487016014732400
Réunion45201041140217.200
Tayvan44107041519070.880
Filistin42303035763044.876
Togo3810120141228016.747
Cabo Verde38003015522201.307
Man Adas─▒3360240303924.523
Mauritius334010032220102.247
Frans─▒z Guyanas─▒32801014518200
Ruanda32700023790058.477
Vietnam325000267582275.000
Karada─č3240903150010.167
Nikaragua27901701996300
Liberya265026013910000
Sao Tome ve Principe25108042390175
Esvatini2500201569204.994
Moritanya2370601521602.583
Yemen2220420101700120
Uganda212+140068144086.714
Myanmar20106012273018.644
Martinik1970140919200
Mozambik1940005114308.463
Benin19103082106027.954
Faeroe Adalar─▒187000187009.178
Guadeloupe16101401153233.573
Cebelitar─▒k154000147706.524
Mo─čolistan141000331082512.407
Brunei1410101373218.411
Guyana1350100626321.457
Bermuda133090814326.362
Cayman Adalar─▒129010616708.426
Kambo├žya1240001222116.642
Trinidad ve Tobago116080108002.930
Suriye106+2040416100
Aruba10103095332.070
Bahamalar1000110464311.972
Monako9804090420
Barbados92070701544.664
Komorlar87010216500
Malavi83040334612.411
Lihten┼čtayn8201055260900
Sint Maarten7701505931438
Libya75030393304.351
Angola690401847010.000
Frans─▒z Polinezyas─▒6000060003.873
Zimbabve560402527037.039
Makao4500045000
Burundi4201020210284
Saint Martin400303341553
Eritre3900039000
Botsvana350101915017.631
Butan27+300621015.607
Gambiya25010131101.476
Antigua ve Barbuda250301931183
Do─ču Timor240002400738
Grenada2200017543.007
Namibya2100014703.027
Laos1900014505.795
Belize1802016001.435
St. Vincent Grenadines180001440209
Fiji1800015301.300
Yeni Kaledonya1800018005.454
Saint Lucia180001800898
Curaçao170101420504
Dominika160001600433
Saint Kitts ve Nevis150001500394
Falkland Adalar─▒130001300445
Gr├Ânland1200011101.885
Turks ve Caicos120101010126
Vatikan1200021000
Montserrat11010100036
Surinam11010910488
Sey┼čel Adalar─▒1100011000
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)90200700
Bat─▒ Sahra90006300
Papua Yeni Gine80008002.402
─░ngiliz Virgin Adalar─▒8010610167
St. Barth6000600137
Karayip Hollandas─▒6000600424
Anguilla300030030
Lesotho2000020283
Saint Pierre ve Miquelon10001000
Son Dakika Haberleri
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
Akt├╝el ├ťr├╝n Kataloglar─▒
Etkinlikler
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler