Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (30.03.2020 18:45:03)

D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
743.402157.07635.352
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
550.974522.48328.491
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
192.428157.07635.352
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 199 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenAktif VakaKritik Vaka
ABD145.131+1.6402.608+264.574137.9492.972
─░talya97.689010.779013.03073.8803.906
─░spanya85.195+5.0857.340+53716.78061.0755.231
Çin81.470+313.304+475.7002.466633
Almanya63.929+1.494560+199.21154.1581.979
─░ran41.495+3.1862.757+11713.91124.8273.511
Fransa40.17402.60607.20230.3664.632
─░ngiltere19.52201.415+18713517.972163
─░svi├žre15.526+697333+331.82313.370301
Bel├žika11.899+1.063513+821.5279.859927
Hollanda11.750+884864+9325010.6361.053
G├╝ney Kore9.661+78158+65.2284.27559
Avusturya9.454+666108+226368.710193
T├╝rkiye9.217013101058.981568
Kanada6.671+35167+21.0145.590120
Portekiz6.408+446140+21436.225164
Norve├ž4.436+15231+5124.39397
Brezilya4.362+106141+51204.101296
─░srail4.347+10016+11344.19780
Avustralya4.245+8218+12443.98328
─░sve├ž4.028+328146+36163.866306
Çekya2.896+7917+1112.86852
Malezya2.626+15637+24792.11094
─░rlanda2.615046052.56459
Danimarka2.577+18277+512.499113
┼×ili2.449+3108+11562.28514
L├╝ksemburg1.988+3822+1401.92625
Polonya1.984+12226+471.9513
Romanya1.952+13746+32061.70031
Ekvador1.924058031.86358
Japonya1.86605404241.38856
Rusya1.836+3029+1661.7618
Pakistan1.650+5320+6291.60111
Filipinler1.546+12878+7421.4261
Tayland1.524+1369+22291.28611
Suudi Arabistan1.453+154801151.33012
Endonezya1.414+129122+8751.2170
Finlandiya1.352+11213+2101.32949
G├╝ney Afrika1.280020311.2477
Yunanistan1.212+5643+4521.11772
─░zlanda1.086+662015792725
Hindistan1.071+4729+21009420
Meksika993+14520+4359381
Panama9890240496136
Dominik Cumhuriyeti901+4242+348550
Singapur879+353022864819
Peru85201801681840
Arjantin820022+22285700
H─▒rvatistan790+77606771727
S─▒rbistan785+4416+34272762
Slovenya756+261101073528
Estonya715+36302069210
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201006039915
Kolombiya70201001068229
Hong Kong6420401185205
Katar634010485856
BAE611+415+2615452
M─▒s─▒r60904001324370
Yeni Zelanda589+7510635252
Irak54704201433620
Fas516+3729+3144731
Bahreyn515+16402792322
Cezayir5110310314490
Litvanya484+247014765
Ermenistan482+58303044915
Ukrayna480+511+164630
Macaristan447+3915+2343986
L├╝bnan446+811+1354003
Letonya376+290013753
Bulgaristan359+13801733413
Bosna Hersek354+318+2173291
Slovakya336+220073291
Andorra334060632210
Kosta Rika31402033096
Tunus312080230210
Uruguay310+61003099
Tayvan306+85+2392620
Kazakistan302+1810212800
Kuzey Makedonya285+267+1122661
Azerbaycan273+64402624323
Kuveyt266+11007219413
Moldova2630201324844
├ťrd├╝n25904+1182373
K─▒br─▒s230+167+1152083
San Marino230+625+31319216
Arnavutluk223+1111+1441687
Burkina Faso2220120231870
Vietnam203+900551483
Réunion18300011820
Umman179+1200291503
K├╝ba170+314+141622
Faeroe Adalar─▒168+90070981
Fildi┼či Sahili16501041600
Senegal162+2000271350
Malta156+50021544
Belarus152+5800321202
Gana15205021451
├ľzbekistan149+52071408
Afganistan145+254021390
Kanal Adalar─▒141+332001390
Kamerun13906051280
Honduras139+293031334
Venezuela129+103039876
Mauritius128+213001251
Brunei127+11038883
Sri Lanka122+52+1151055
Filistin115+61018960
Nijerya11101031070
Kambo├žya107+40021861
Guadeloupe106040178510
G├╝rcistan100+90018826
Bolivya97+164+30933
K─▒rg─▒zistan94+10003910
Martinik9301009212
Karada─č91+6100901
Mayotte82+190010723
Trinidad ve Tobago82+4301780
Demokratik Kongo Cumhuriyeti810802710
Ruanda700000700
Cebelitar─▒k6500014510
Paraguay64+5301603
Lihten┼čtayn62+6000620
Aruba500001490
Kenya50+8101482
Man Adas─▒49+7000490
Banglade┼č49+15019251
Monako460101440
Frans─▒z Guyanas─▒430006370
Madagaskar390000390
Makao38+10010280
Jamaika36+4102330
Guatemala36+21010251
Frans─▒z Polinezyas─▒35+5000352
Zambiya35+6000350
Barbados330000330
Uganda330000330
Togo30+5101280
El Salvador30+6000305
Mali25+72+10230
Etiyopya23+2004191
Nijer22+43+20190
Bermuda220002200
Kongo190000190
Tanzanya19+5001180
Cibuti180000180
Maldivler170001340
Gine160000160
Yeni Kaledonya150000150
Haiti150001140
Saint Martin15+41+12120
Bahamalar140001130
Myanmar14+4000140
Mo─čolistan120002100
Eritre120000120
Cayman Adalar─▒120100110
Ekvator Ginesi120000120
Dominika110000110
Curaçao11+310280
Namibya11000290
Gr├Ânland10000280
Eswatini9000090
Grenada9000090
Suriye9010080
Saint Lucia9000180
Mozambik8000080
Gine-Bissau8+600080
Surinam8000080
Libya8000080
Guyana8010070
Sey┼čeller8000080
Laos8000080
Antigua ve Barbuda7000070
Saint Kitts ve Nevis7+500070
Angola7020050
Zimbabve7010060
Gabon7010060
St. Barth6+100150
Sudan602+1040
Vatikan6000060
Sint Maarten6000060
Benin6000060
Cabo Verde6010050
Turks ve Caicos Adalar─▒5+100050
Moritanya5000230
Nepal5000140
Çad5+200050
Montserrat5000050
Fiji5000050
Bhutan4000040
Nikaragua4010030
Gambiya4010030
Orta Afrika Cumhuriyeti3000030
Somali3000030
Liberya3000030
Belize2000020
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)2000020
Anguilla2000020
─░ngiliz Virgin Adalar─▒2000020
Timor-Leste1000010
Papua Yeni Gine1000010
St. Vincent Grenadines1000100
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
Akt├╝el ├ťr├╝n Kataloglar─▒
Etkinlikler
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler