Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (26.05.2022 20:00:13)

T├╝rkiye┬┤de Bug├╝n (26.05.2022)
Test Say─▒s─▒
139.482
Vaka Say─▒s─▒
1.310
Vefat Say─▒s─▒
5
─░yile┼čen Say─▒s─▒
1.289
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
529.937.094500.426.4496.306.910
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
23.203.73523.166.04637.689
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
506.733.359500.426.4496.306.910
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 228 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD85.440.34001.030.415081.851.40502.558.5202.3921.023.826.476
Hindistan43.144.8200524.525042.604.881015.414698847.958.776
Brezilya30.846.6020666.112029.895.4690285.0218.31863.776.166
Fransa29.413.3710148.056028.701.8590563.4561.173271.490.188
Almanya26.239.348+34.346139.112+8625.016.800+84.7001.083.436741122.332.384
─░ngiltere22.276.9750178.313021.875.1560223.506188522.526.476
Rusya18.310.673+4.700378.700+9117.713.532+6.455218.4412.300273.400.000
G├╝ney Kore18.036.720+18.79724.063+3417.520.369+40.041492.28824315.804.065
─░talya17.333.299+20.322166.358+9416.411.953+58.368754.988262220.238.476
T├╝rkiye15.065.767098.939014.963.42003.408975161.938.716
─░spanya12.280.3450106.105011.679.9310494.309339471.036.328
Vietnam10.714.008+1.27543.07809.422.085+7.2231.248.84516985.814.917
Arjantin9.178.7950128.82508.895.9990153.97130035.716.069
Japonya8.705.990+34.86930.418+498.353.952+40.493321.6209551.929.742
Hollanda8.080.032022.31408.018.259039.4593821.107.399
─░ran7.231.099+217141.296+37.041.125+1.78348.67860952.090.424
Avustralya7.117.601+46.0218.336+726.722.3090386.95610171.559.933
Kolombiya6.099.1110139.83305.930.545028.73334234.792.844
Endonezya6.053.670+246156.556+35.894.103+2433.0112.77198.415.619
Polonya6.006.547+249116.299+95.335.354+34554.89498136.313.054
Meksika5.759.7730324.76805.054.8090380.1964.79815.950.212
Ukrayna5.011.4330108.538000017719.521.252
Malezya4.497.212035.65304.436.387025.1723159.701.912
Tayland4.429.674+4.92429.884+374.353.198+5.56046.5921.49617.270.775
Avusturya4.243.293+2.99818.632+134.184.997+3.56039.66443187.227.485
Bel├žika4.143.408031.71004.004.403+2.645107.2959234.011.375
─░srail4.128.001010.83304.103.149014.01915041.373.364
Portekiz4.066.674022.58300006142.483.884
G├╝ney Afrika3.941.0450101.04303.784.925055.07719225.138.638
Çekya3.919.098+35940.280+13.876.918+1171.900955.384.908
Kanada3.857.203+1.92240.826+323.525.256+1.748291.12135461.740.072
Filipinler3.689.656+19960.45503.626.878+1332.32348030.098.345
┼×ili3.665.862+8.67457.851+163.491.492+1.328116.51912938.283.970
─░svi├žre3.650.661013.94803.586.374+1.61750.3394521.054.092
Peru3.577.2410213.134000018430.514.300
Yunanistan3.436.046+4.04829.756+133.359.563+4.30646.72714182.238.808
DPRK3.170.380+105.5006802.898.500+157.030271.81200
Danimarka2.982.572+4836.343+42.968.769+6877.46011127.426.765
Romanya2.907.591+38165.669+600010123.065.296
─░sve├ž2.507.948018.94402.481.12507.879718.592.451
Irak2.327.665+10825.21802.301.422+1131.025818.573.748
S─▒rbistan2.016.266+26416.076+21.993.905+2986.285109.681.461
Banglade┼č1.953.356+2829.13001.901.795+19522.4311.25914.103.302
Macaristan1.917.777046.50701.841.731029.5391811.394.556
Slovakya1.789.037+17220.091+31.766.240+3452.706237.142.669
├ťrd├╝n1.694.216014.04801.678.94101.22712416.670.254
G├╝rcistan1.655.221016.81101.637.29301.117016.920.079
Tayvan1.640.271+81.9071.658+104230.87801.407.735017.518.995
─░rlanda1.561.63207.27101.534.158+6.92620.2032412.210.682
Pakistan1.530.064+7630.37901.496.12303.5627528.509.043
Norve├ž1.432.33503.14100002011.002.430
Kazakistan1.305.715+513.66101.291.88501692411.575.012
Singapur1.282.28001.38001.200.021080.879523.877.882
Hong Kong1.211.338+2519.374+2000544.972.952
Fas1.167.325+23916.07601.149.981+1161.26829311.237.010
Bulgaristan1.164.122037.11501.046.744080.263389.980.683
H─▒rvatistan1.135.549+42115.978+51.116.632+3722.93954.871.108
Yeni Zelanda1.129.749+7.6741.057+161.078.521+9.16650.171071.423.774
K├╝ba1.105.136+458.52901.096.336+472712313.842.131
L├╝bnan1.098.791010.42201.086.03902.3301864.795.578
Finlandiya1.092.193+10.9684.522+1160002110.911.396
Litvanya1.062.070+1369.138+11.035.702+15717.23099.972.796
Tunus1.042.362028.6320000294.618.974
Slovenya1.023.918+3306.634+31.011.721+6105.56362.664.422
Belarus982.86706.9780000013.220.483
Nepal979.105+1411.9520967.024+1312905.693.647
Uruguay916.38807.2270901.55507.606186.114.822
Bolivya907.958+19121.946+1867.281+40918.7312202.705.422
Birle┼čik Arap Emirlikleri906.236+3952.3020889.943+33413.9910161.440.895
Kosta Rika891.03808.4950854.426028.117454.575.910
Ekvator874.750035.61700007592.470.170
Guatemala858.015018.0240837.02502.96654.627.420
Panama839.74608.2360802.481029.029166.173.831
Letonya827.889+1905.820+2819.674+1962.39577.251.464
Azerbaycan792.71409.7100782.95704706.874.348
Suudi Arabistan765.305+5169.138+3749.704+5636.4638342.434.847
Sri Lanka663.800+1416.5130646.945+234206.486.117
Paraguay650.283018.8850624.67306.72542.633.737
Kuveyt632.78102.5550629.695053148.098.920
Myanmar613.260+419.4340592.244+151.58208.168.040
Bahreyn582.69401.4850577.23403.97539.826.906
Filistin582.36305.3560576.8790128173.078.533
Dominik Cumhuriyeti581.86904.3770576.46901.02363.330.448
Estonya576.04702.5610518.188055.29863.368.271
Venezuela523.44405.7180516.64401.0822303.359.014
Moldova518.793011.5210504.14203.130493.216.305
M─▒s─▒r515.645024.6130442.182048.8501223.693.367
Libya501.90406.4300490.97304.5011012.477.219
K─▒br─▒s477.71101.0320124.3700352.309609.477.138
Etiyopya471.67807.5130455.83208.333124.882.449
Mo─čolistan469.88502.1790313.2560154.4501924.030.048
Honduras425.087010.8990132.4010281.7871051.375.498
Ermenistan422.93908.6240412.24002.07503.089.295
Réunion414.61507770406.48407.354101.603.660
Umman389.47304.2600384.6690544225.000.000
Bosna Hersek377.829+3615.787+100001.774.733
Katar367.807+1906770365.878+1101.25203.525.279
Kenya324.40605.6510318.375038003.655.967
Zambiya321.399+573.9850316.787+7662703.473.362
Kuzey Makedonya311.592+1089.3000301.728+7756402.044.880
Botsvana307.12602.6950303.845058612.026.898
Arnavutluk275.98503.4970272.206028221.825.104
Cezayir265.86206.8750178.399080.5886230.861
Nijerya255.97203.1430250.02402.805115.160.280
Zimbabve251.22805.4960243.36602.366122.315.409
L├╝ksemburg244.18201.0730235.93907.17004.248.188
├ľzbekistan238.975+111.6370237.195+15143231.377.915
Karada─č236.924+622.7190233.782+7742362.472.353
Mozambik225.648+222.2030223.3190126131.325.189
Çin223.735+1305.225+1215.123+4413.387170160.000.000
Laos209.888+27754000001.232.128
K─▒rg─▒zistan200.99302.9910196.40601.5961311.907.195
─░zlanda187.6640153000001.925.385
Afganistan179.835+647.6990162.74109.3951.124958.454
Maldivler179.66202980163.687015.677252.213.831
Namibya165.34604.0350158.39702.91401.032.733
Martinik164.411093101040163.3768828.928
Uganda164.06903.5960100.205060.26822.612.795
El Salvador162.08904.1310150.66207.29681.950.448
Gana161.37001.4450159.88104412.447.976
Trinidad ve Tobago159.71903.8990146.31109.50918742.369
Brunei147.493+222223+1145.694+2671.5760717.784
Guadeloupe140.130085402.2500137.02619938.039
Kambo├žya136.26203.0560133.2010502.965.981
Jamaika135.46203.042086.444045.97601.064.613
Ruanda130.00201.459045.522083.02105.399.537
Kamerun119.94701.9300117.7910226131.751.774
Angola99.19401.900097.149014501.499.795
Malta94.354+90719091.683+1431.95241.917.505
Demokratik Kongo Cumhuriyeti88.03601.338050.930035.7680846.704
Senegal86.095+21.966084.109+82001.091.310
Malavi85.94302.639082.849045567582.048
Frans─▒z Guyanas─▒82.3130397011.254070.6621635.980
Fildi┼či Sahili82.1160799081.25206501.518.711
Surinam80.41601.341049.485029.5900237.010
Barbados79.6280444075.93503.2490682.320
Kanal Adalar─▒76.0180176075.199064301.252.808
Frans─▒z Polinezyas─▒72.8980649000070
Esvatini72.30001.406070.4210473111.025.813
Fiji64.941+20863+163.034+241.0440528.662
Guyana64.43501.232062.61705860623.844
Madagaskar64.31401.393059.37003.5516435.827
Sudan62.25104.94100000562.941
Yeni Kaledonya61.8800313060.9990568998.964
Butan59.614021059.56402902.303.734
Moritanya59.0830982057.82402770827.605
Belize58.8730677057.08101.1156559.445
Cabo Verde56.1720401055.669010223400.982
Suriye55.88003.150052.61001200146.269
Gabon47.6220304047.30301501.595.381
Papua Yeni Gine44.4250651043.7510237249.149
Sey┼čel Adalar─▒43.7290167043.040052200
Curaçao43.5220276042.62206243496.693
Andorra42.8940153042.181056014249.838
Burundi41.927+303800000345.742
Mauritius38.020+8996036.368+196560358.675
Mayotte37.523018702.964034.3720176.919
Togo37.0650273036.7570350739.187
Gine36.5970442036.1130428660.107
Aruba36.3160213035.80802950177.885
Tanzanya35.3540840000070
Faeroe Adalar─▒34.65802800005778.000
Bahamalar34.3550810032.64608990235.192
Lesotho32.9100697024.15508.0580431.221
Mali31.0690734030.17801570681.346
Haiti30.7810835029.66902770132.422
Man Adas─▒28.4160105026.79401.5170150.753
Benin26.9520163025.50601.2835604.310
Somali26.53501.350013.182012.0030400.466
Saint Lucia25.3150370024.11508301143.281
Cayman Adalar─▒24.47702808.553015.8961222.773
Kongo24.0790385020.17803.5160347.815
Do─ču Timor22.8900131022.7480110265.125
Burkina Faso20.8530382020.4390320248.995
Nikaragua18.491022504.225014.04100
Cebelitar─▒k18.2730102016.57901.5920534.283
Solomon Islands18.1740146016.35701.67125.117
G├╝ney Sudan17.5750138013.51403.9231395.064
Grenada17.4820225016.36608914163.611
Lihten┼čtayn17.428084017.3000440102.174
Tacikistan17.3880124017.2640000
San Marino17.0590115016.80301414152.231
Ekvator Ginesi15.9100183015.7040235320.949
Cibuti15.6310189015.4270150305.941
Bermuda14.7550138014.30503120912.963
Orta Afrika Cumhuriyeti14.649011306.85907.677281.294
Dominika14.184065013.77503440202.425
Samoa12.84302501.605011.2134105.492
Monako12.124057012.009058454.960
Gambiya12.0020365011.5910460155.686
Gr├Ânland11.97102102.76109.1894164.926
Yemen11.81902.14909.042062823265.253
Tonga11.500011010.87506140535.009
Saint Martin10.66806301.39909.2067112.382
Sint Maarten10.279086010.1270661062.056
Karayip Hollandas─▒10.04403509.959050030.126
Eritre9.756010309.64607023.693
Nijer9.031031008.6280931254.538
Vanuatu8.80701408.5610232024.976
Gine-Bissau8.259017108.0330556138.217
Komorlar8.100016007.9330700
Antigua ve Barbuda8.062013807.7110213118.901
Sierra Leone7.682012500000259.958
Liberya7.455029405.74701.4142139.824
Çad7.417019304.87402.3500191.341
St. Vincent Grenadines6.857010606.6410110099.496
─░ngiliz Virgin Adalar─▒6.69006200001103.895
Turks ve Caicos6.12303606.0440434521.408
Sao Tome ve Principe5.98207305.90009029.036
Saint Kitts ve Nevis5.69704305.581073070.707
Cook Islands5.6130105.533079018.503
Palau5.0200604.2980716151.089
St. Barth4.630060000078.646
Anguilla3.2030903.142052451.382
Kiribati3.09801302.602048330
Saint Pierre ve Miquelon2.7480102.4490298123.787
Falkland Adalar─▒1.68700000008.632
Montserrat958040856098012.706
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Wallis and Futuna45407043809020.508
Makao83+100820105.584
Micronesia300003000021.109
Vatikan29000290000
Marshall Islands17000140300
Bat─▒ Sahra1001090000
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Niue900090000
Nauru800080000
Tuvalu300000300
Saint Helena200020000
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
Hava Durumu ve Kalitesi
Koronavir├╝s Son Durum
Etkinlikler
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler

Bu siteyi kullanarak i┼č ortaklar─▒m─▒z─▒n reklam ki┼čiselle┼čtirme ve ├Âl├ž├╝mler i├žin veri toplamas─▒na ve ├žerez kullanmas─▒na izin vermi┼č oluyorsunuz. Detayl─▒ Bilgi