Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (17.10.2021 02:00:08)

T├╝rkiye┬┤de Bug├╝n (16.10.2021)
Test Say─▒s─▒
357.167
Vaka Say─▒s─▒
28.537
Hasta Say─▒s─▒
Vefat Say─▒s─▒
212
─░yile┼čen Say─▒s─▒
25.611
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
241.138.207218.383.2524.909.386
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
17.845.56917.766.46879.101
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
223.292.638218.383.2524.909.386
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 221 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD45.770.221+29.956744.350+42935.349.172+45.0759.676.69915.371668.364.473
Hindistan34.066.738+14.051452.156+14633.411.325+18.972203.2578.944589.835.258
Brezilya21.638.726+11.250603.152+42520.783.940+10.114251.6348.31863.776.166
─░ngiltere8.404.469+43.423138.527+1486.879.735+40.6061.386.207783318.440.917
Rusya7.958.384+33.208222.315+1.0026.981.907+21.883754.1622.300200.000.000
T├╝rkiye7.630.163+28.53767.437+2127.065.363+25.611497.36363391.673.202
Fransa7.085.274+4.899117.260+156.877.074+4.67290.9401.200146.046.715
─░ran5.773.419+7.515123.876+1815.309.992+15.011339.5514.84032.619.228
Arjantin5.272.151+790115.663+35.138.645+1.02717.84378924.478.432
─░spanya4.984.386086.97404.825.794071.61845466.213.858
Kolombiya4.980.233+1.544126.830+344.823.881+1.83629.52234226.239.711
─░talya4.715.464+2.983131.517+144.505.876+3.41978.07135297.343.369
Almanya4.386.414+8.51595.444+284.141.500+7.400149.4701.33673.348.901
Endonezya4.234.011+997142.933+444.072.332+1.52518.746043.184.677
Meksika3.749.860+5.286284.008+4343.108.714+5.576357.1384.79811.035.519
Polonya2.937.069+3.23676.111+442.674.093+1.437186.86528121.507.393
G├╝ney Afrika2.916.179+61988.587+252.804.676+61122.91654618.151.283
Filipinler2.713.509+7.77240.580+1562.587.881+1.63485.0483.19422.136.003
Ukrayna2.623.882+12.98360.414+2772.322.456+5.874241.01217713.524.231
Malezya2.384.542+7.50927.858+882.261.289+9.53195.39569432.402.402
Peru2.188.3510199.792000092218.458.015
Hollanda2.044.039+3.70218.242+51.960.877+2.09264.92013417.632.552
Irak2.033.737+1.07722.738+251.964.673+3.00746.32626215.521.023
Tayland1.772.838+10.64818.205+821.647.255+10.794107.3783.3249.201.621
Japonya1.713.802+53118.078+271.687.306+1.0928.41833525.725.966
Çekya1.707.756+1.78130.539+51.660.821+4416.3968739.263.872
Kanada1.678.516+1.64328.482+141.614.746+1.12335.28875244.836.340
┼×ili1.669.236+1.68937.597+31.621.210+97010.42938022.673.969
Banglade┼č1.565.174+29327.752+61.527.333+44210.0891.40410.076.825
Romanya1.445.714+15.23941.482+3501.231.401+10.448172.8311.73913.858.256
─░srail1.315.317+1.1047.983+71.287.513+1.40119.82138228.158.919
Bel├žika1.279.869+3.64825.747+151.186.374+1.71967.74819320.730.999
Pakistan1.263.664+89328.252+241.208.438+13.84826.9742.01320.151.188
─░sve├ž1.161.933014.91601.129.024017.9932612.879.376
Portekiz1.079.341+61218.088+101.031.142+70330.1115919.249.013
S─▒rbistan1.043.758+6.0519.052+56908.806+6.686125.9002785.984.140
Fas941.863+41714.537+4921.430+3825.8963479.920.819
K├╝ba932.768+1.9468.037+19915.893+3.4238.83827610.142.313
Kazakistan914.699+1.90011.700+28856.930+1.95446.06922111.575.012
Vietnam860.860+3.22121.131+88790.504+1.58149.225042.517.091
─░svi├žre854.590011.1710807.592035.82711711.314.175
├ťrd├╝n840.117+57310.865+6814.380+54214.87249210.518.956
Macaristan833.115030.3510790.646012.1181247.127.710
Nepal804.652+13611.278+1780.776+84512.59804.313.858
Avusturya773.540+2.39711.161+10740.910+1.88621.46921692.324.938
Birle┼čik Arap Emirlikleri738.487+1152.1180732.142+1584.227088.985.332
Tunus710.773+10025.085+3684.116+1981.5721353.020.410
Yunanistan692.197+2.30115.348+31648.324+2.30528.52536123.121.581
G├╝rcistan657.753+5.0769.440+44609.987+1.12638.32609.547.578
L├╝bnan633.355+5748.419+6607.760+64117.1762004.780.275
Guatemala586.318+1.70514.236+32558.054+2.06114.02852.744.895
Belarus570.006+2.0684.386+17543.072+1.91722.54809.076.450
Kosta Rika551.14406.7970470.056074.2913692.471.064
Suudi Arabistan547.890+458.760+2536.900+412.23011029.701.762
Bulgaristan539.619+1.86722.231+43457.356+55660.0325125.082.506
Sri Lanka531.070+64913.472+23492.305+34725.29305.381.256
Ekvator513.026032.8990443.880036.2477591.878.768
Bolivya506.150+45118.824+6467.916+80219.4102202.470.832
Azerbaycan498.63006.7340476.964014.93205.000.973
Myanmar486.851+1.20518.329+32439.146+1.29129.37604.611.499
Panama469.99807.2880460.28002.430493.966.816
Paraguay460.322016.2090443.9530160111.866.179
Slovakya435.650+1.94112.833+17402.200+1.26820.6172113.757.895
H─▒rvatistan426.613+1.9478.877+15407.405+1.41210.3311142.963.298
Filistin417.526+2704.308+9401.234+1.27011.984642.570.995
─░rlanda413.734+2.1805.3060365.995+1.41342.433717.760.890
Kuveyt412.297+392.456+1409.269+4357284.561.680
Uruguay390.76206.0660383.16301.533133.695.773
Venezuela390.04504.6930370.086015.2666813.359.014
Honduras372.179+31810.097+13113.676+317248.4062171.069.940
Dominik Cumhuriyeti369.700+8704.084+2357.939+4767.6772222.136.729
Danimarka368.060+7532.680+1356.970+3958.4101584.708.443
Litvanya366.481+2.7005.406+20328.939+3.92032.1362695.288.998
Etiyopya358.739+3946.197+28328.521+40024.0216133.597.951
Libya349.21004.8600277.701066.64901.733.052
G├╝ney Kore340.978+1.6172.644+18308.187+2.33630.14737115.198.192
Mo─čolistan336.508+1.6431.527+14300.074034.9071924.022.930
M─▒s─▒r316.711017.8840267.355031.472903.693.367
Moldova315.414+1.5657.206+34295.604+1.37512.6041841.905.136
Slovenya307.503+1.4374.635+4290.701+98912.167891.648.179
Umman304.02504.1030299.3620560825.000.000
Ermenistan280.294+1.8635.754+41253.146+93521.39401.874.598
Bahreyn276.030+551.3910274.013+4762636.687.979
Kenya251.959+1565.215+5245.178+1011.566312.635.120
Bosna Hersek243.914011.1100192.218040.58601.265.280
Katar237.867+696080236.341+6691882.751.612
Zambiya209.505+283.658+1205.631+3321692.538.613
Nijerya208.79702.7690196.42509.603113.142.971
Cezayir205.199+935.870+3140.687+6858.64213230.861
Kuzey Makedonya196.762+3866.922+21183.027+2456.81301.339.824
Norve├ž195.987+179884088.9520106.151168.004.891
Letonya183.239+2.7992.881+12156.697+1.12323.6611334.662.340
Botsvana181.85602.3860178.12401.34611.788.867
├ľzbekistan180.566+4041.285+2176.403+4072.878231.377.915
K─▒rg─▒zistan179.775+942.632+3174.578+772.5651311.745.460
Arnavutluk177.536+4282.810+3168.437+5016.28931.257.173
Estonya171.395+1.2381.422+7153.726+97116.247312.020.399
Afganistan155.739+517.2380126.851+4521.6501.124766.639
Mozambik151.097+171.9250148.09901.07332925.600
Finlandiya149.89701.116046.0000102.781367.265.979
Singapur141.77202150114.782026.7754820.436.387
Avustralya141.055+2.3341.516+9110.092029.44731240.861.457
Karada─č137.401+3552.020+2130.562+4104.81965775.623
Zimbabve132.28504.6550126.03401.596121.460.055
Gana128.36801.1580124.51402.696421.781.277
Namibya128.23903.5380123.82008815727.230
Uganda125.094+453.182+296.367+1525.5452371.746.963
K─▒br─▒s120.541+126562+290.755029.224229.420.908
Kambo├žya116.407+2672.634+24110.465+3113.30802.542.331
El Salvador110.18803.447092.173014.5683451.329.565
Ruanda99.06701.313045.506052.24852.971.288
Kamerun98.40201.550080.433016.4191521.751.774
Çin96.502+144.636091.345+495211160.000.000
Jamaika87.232+2462.103+3155.264+17829.86525623.564
Maldivler86.088+111237084.587+771.264231.552.125
L├╝ksemburg79.7200839077.44701.43433.554.740
Senegal73.865+61.871071.970+9246822.364
Angola62.60601.660050.584010.362281.043.451
Malavi61.70902.292056.74202.67567417.798
Fildi┼či Sahili60.9820674059.310099801.055.780
Demokratik Kongo Cumhuriyeti57.26901.089050.93005.2500306.299
Guadeloupe54.152073102.250051.17123485.295
Réunion54.0240370053.5200134331.279.618
Trinidad ve Tobago53.68901.584047.79004.31522373.044
Fiji51.7010663048.22102.8173427.690
Esvatini46.35901.233044.839028710361.928
Surinam46.13201.007027.060018.06516139.241
Frans─▒z Guyanas─▒43.376029509.995033.08626414.645
Madagaskar42.8980958041.32206183249.510
Martinik42.16706380104041.4251359.082
Frans─▒z Polinezyas─▒40.1780633033.50006.0451126.355
Sudan39.550+593.038+432.872+4773.6400238.579
Suriye38.36502.382024.873011.1100103.566
Cabo Verde38.0060347037.221043823211.025
Malta37.445+8459036.311+1967511.211.456
Moritanya36.5910787035.387041722482.633
Guyana34.2400862029.61303.76531336.594
Gabon33.4420213027.87905.350261.275.341
Laos31.736+54838+26.558025.1400559.426
Gine30.5720385029.233095424564.211
Tanzanya26.0340724000070
Togo25.8650238025.06405630531.730
Benin24.5600161023.97104285604.310
Papua Yeni Gine24.0410266019.84003.9357197.329
Belize23.9900461020.72402.80510286.236
Haiti22.8270649019.98902.1890120.507
Sey┼čel Adalar─▒21.8330119021.4300284021.504
Bahamalar21.5800590019.68301.30715149.289
Lesotho21.5240655011.98308.8860226.374
Somali21.26901.18009.927010.1620239.292
Mayotte20.439018102.964017.2940176.919
Do─ču Timor19.707+4119019.490+9980169.501
Burundi19.555+42380773018.7440345.742
Tacikistan17.086+2124016.9600200
Curaçao16.8990171016.44502834295.861
Mauritius16.621012901.854014.6380358.675
Tayvan16.336+11846015.343+814706.867.115
Nikaragua15.737020604.225011.30600
Aruba15.7020170015.36701657177.885
Mali15.5770555014.43705850436.819
Kongo15.5140222012.42102.8710188.207
Andorra15.3380130015.1390694193.595
Burkina Faso14.686+29203014.119+283640221.012
Cibuti13.383+6179013.021+131830230.547
Ekvator Ginesi12.8400156012.26304211195.087
─░zlanda12.455033011.923049911.096.871
Barbados12.427010908.98603.3320352.994
Hong Kong12.292+6213011.988+891025.906.063
G├╝ney Sudan12.1840130011.72603282240.071
Kanal Adalar─▒12.174098011.65604200973.750
Saint Lucia12.1290232011.26206351282.868
Orta Afrika Cumhuriyeti11.469010006.85904.510260.228
Brunei10.356+1056807.850+1682.43829436.396
Gambiya9.946033909.600073103.647
Yeni Kaledonya9.933+72236+55509.6423942.756
Yemen9.512+171.802+46.028+381.68223265.253
Man Adas─▒8.498+685407.68107631125.320
Eritre6.773+64406.676053023.693
Sierra Leone6.396012104.39301.8820160.729
Nijer6.143020405.8480910164.125
Gine-Bissau6.129014105.38806000100.498
Liberya5.803028605.4580592128.246
Cebelitar─▒k5.751+119805.489+111641374.669
Grenada5.721+17192+15.364+32165076.390
Bermuda5.54809504.97904741566.212
San Marino5.47009105.343036280.733
Çad5.067017404.8740190148.082
Yeni Zelanda4.939+422804.246+6066553.701.367
Sint Maarten4.43907104.2920761053.105
St. Vincent Grenadines4.41804702.84001.531280.024
Komorlar4.184014704.01602100
Dominika4.15302803.8410284082.691
Antigua ve Barbuda3.888+3095+23.069+47724917.674
Saint Martin3.81905501.39902.365754.303
Sao Tome ve Principe3.67005603.0930521014.689
Lihten┼čtayn3.487+96003.390037149.126
Monako3.35703303.281043254.960
Turks ve Caicos2.92202302.830069194.789
─░ngiliz Virgin Adalar─▒2.72503702.649039782.570
Butan2.6170302.6050901.177.315
Saint Kitts ve Nevis2.546+212101.753+96772149.113
Karayip Hollandas─▒2.31201902.1170176025.579
St. Barth1.58806046201.120038.369
Faeroe Adalar─▒1.3320201.2380920448.000
Cayman Adalar─▒1.01102082701820136.206
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Anguilla668010587080042.919
Gr├Ânland654000618036281.163
Wallis and Futuna44507043800020.508
Makao7700066+21104.988
Falkland Adalar─▒68000670107.643
Montserrat41010310901.408
Saint Pierre ve Miquelon320003200010.173
Vatikan27000270000
Solomon Islands20000200004.500
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Palau8000503010.852
Marshall Islands400040000
Vanuatu4010300023.000
Samoa300030000
Saint Helena200020000
Micronesia100010000
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler