Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (30.11.2021 11:00:04)

T├╝rkiye┬┤de Bug├╝n (29.11.2021)
Test Say─▒s─▒
358.816
Vaka Say─▒s─▒
24.317
Hasta Say─▒s─▒
Vefat Say─▒s─▒
189
─░yile┼čen Say─▒s─▒
23.273
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
262.463.383237.031.9025.225.640
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
20.205.84120.121.39084.451
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
242.257.542237.031.9025.225.640
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 222 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD49.301.0700801.326039.032.25509.467.48912.650752.495.440
Hindistan34.587.8220468.980034.018.299+10.116100.5438.944641.303.848
Brezilya22.084.7490614.428021.304.1150166.2068.31863.776.166
─░ngiltere10.189.0590144.81009.025.77301.018.476925361.428.446
Rusya9.604.2330273.96408.295.81101.034.4582.300224.500.000
T├╝rkiye8.770.372076.63508.301.8830391.8541.405107.321.500
Fransa7.628.3270119.01607.113.1410396.1701.563162.981.031
─░ran6.113.1920129.71105.873.4410110.0403.33838.439.240
Almanya5.825.5430101.65204.893.300+40.500830.5914.45983.816.414
Arjantin5.328.4160116.55405.192.404019.45861426.173.874
─░spanya5.153.923088.00804.920.8790145.03667366.213.858
Kolombiya5.067.3480128.47304.907.484031.39134228.064.873
─░talya5.015.7900133.73904.692.4080189.643669118.611.763
Endonezya4.256.1120143.81904.104.33307.960054.160.249
Meksika3.884.566+724293.950+533.242.947+2.426347.6694.79811.838.624
Polonya3.520.961083.05503.022.7710415.1351.82024.289.149
Ukrayna3.438.381+10.55485.975+5612.946.032+25.318406.37417715.869.089
G├╝ney Afrika2.963.679089.82202.849.439024.41854619.434.381
Filipinler2.832.375048.50102.767.585016.2891.02324.146.328
Malezya2.627.903030.37002.532.036065.49750737.643.236
Hollanda2.621.022019.34902.104.5310497.14257519.205.114
Peru2.234.9700201.144000096220.273.392
Çekya2.150.042+17.59933.069+541.847.696+464269.2771.02243.666.605
Tayland2.115.872+4.30620.769+372.019.428+6.40775.6751.36914.913.135
Irak2.080.448023.80702.043.666012.97510316.320.352
Kanada1.790.142029.67001.734.556025.91648048.740.327
Romanya1.778.045056.38201.683.204038.4591.20315.990.674
┼×ili1.761.365038.34301.654.534068.48868025.551.531
Bel├žika1.749.469+14.90726.966+441.333.810+8.055388.69372224.619.234
Japonya1.727.221+7818.359+11.708.006+1048564127.874.331
Banglade┼č1.576.011027.98001.540.59707.4341.38210.868.949
─░srail1.342.97608.19501.329.26305.51811731.188.024
Pakistan1.284.840+47528.728+101.242.236+32713.87690521.985.775
S─▒rbistan1.252.573011.63701.189.492051.4442036.797.349
Vietnam1.224.110025.0550974.7240224.3316.41368.108.275
─░sve├ž1.198.848015.11301.158.200025.5354113.708.481
Avusturya1.151.809012.4250994.0910145.293619110.110.679
Portekiz1.144.342018.43001.071.544054.36811121.165.845
Macaristan1.096.718034.3260877.2510185.1415388.423.435
─░svi├žre1.001.549011.5180860.2630129.76818212.351.333
Kazakistan971.541+65412.696+18935.950+1.13722.89552811.575.012
K├╝ba962.35008.3000953.13009202511.083.208
Fas949.785014.7750932.13302.87734710.427.240
├ťrd├╝n948.966011.5840883.980053.4021.04512.116.328
Yunanistan931.183018.0670835.882077.23465735.721.156
G├╝rcistan845.643+5.05012.054+80788.201+4.21445.388011.560.729
Nepal821.121011.5240802.65306.94404.618.231
Birle┼čik Arap Emirlikleri741.97602.1460736.86202.9680101.032.600
Tunus717.309025.3650690.90301.041583.170.783
Bulgaristan692.376028.3250558.9280105.1237236.549.700
Slovakya673.015014.3410549.1040109.5705494.563.162
L├╝bnan668.60508.7160632.623027.2661864.795.578
Belarus653.32305.0670640.13208.124010.381.143
Guatemala617.621015.9330600.14601.54253.111.321
H─▒rvatistan604.347010.8260563.630029.8913083.437.227
Azerbaycan586.64007.8330552.815025.99205.526.664
Kosta Rika566.56007.2870543.875015.398922.715.029
─░rlanda564.65705.6520439.6230119.3821158.953.278
Sri Lanka563.267014.3280529.662019.27705.640.979
Suudi Arabistan549.72008.8340538.88502.0014431.078.369
Bolivya536.472019.1610491.946025.3652202.586.370
Ekvator526.615033.2190443.880049.5167592.013.368
Myanmar521.931019.0970496.66006.17405.562.001
Danimarka483.25302.8830403.118077.2526093.454.969
Panama477.60807.3620467.59802.648204.232.560
Litvanya468.49406.7190432.559029.2161216.118.609
Paraguay463.001016.4690445.7230809431.946.045
G├╝ney Kore447.230+3.0303.624+44396.070+2.45347.53666115.804.065
Venezuela431.29605.1440418.47207.6806813.359.014
Filistin429.69704.5280422.44202.727382.720.854
Slovenya418.41005.2060374.785038.4191931.930.022
Kuveyt413.32702.4650410.610025205.310.741
Dominik Cumhuriyeti407.11304.2040399.46303.4461962.453.480
Uruguay399.50406.1300391.28802.086154.098.744
Mo─čolistan381.528+3932.003+8313.256066.2691924.030.048
Honduras377.888010.4030120.3080247.177591.121.382
Libya372.20905.4480344.087022.67401.904.933
Etiyopya371.34606.7500348.886015.7102993.865.030
Moldova363.11009.0900347.11806.9022052.196.983
M─▒s─▒r357.629020.4120296.897040.320903.693.367
Ermenistan338.518+3987.567+32317.175+97713.77602.366.680
Umman304.51904.1130299.9510455725.000.000
Bahreyn277.62801.3940275.929030527.384.537
Bosna Hersek274.219012.5550192.218069.44601.393.545
Norve├ž263.79801.050088.9520173.796628.576.127
Singapur263.48607100250.134012.6426221.098.774
Kenya254.97905.3340248.30801.337202.827.102
Letonya252.72804.1550236.997011.5761685.323.266
Katar243.29006110240.66602.013152.987.747
Estonya221.86001.7980201.315018.747382.327.340
Kuzey Makedonya215.12507.5690199.46008.09601.468.996
Nijerya214.11302.9760207.29203.845113.479.682
Cezayir210.34406.0640144.295059.98517230.861
Avustralya210.237+1.0952.006+9192.746015.4857247.884.203
Zambiya210.15003.6670206.39209182.716.971
Arnavutluk199.75003.0920189.22707.431231.392.736
Botsvana195.06802.4180192.048060211.869.359
├ľzbekistan193.208+1431.402+3189.859+1951.947231.377.915
Finlandiya185.62201.335046.0000138.287517.896.869
K─▒rg─▒zistan183.351+662.746+3178.230+1182.3751311.833.445
Afganistan157.26007.3080140.53009.4221.124791.314
Karada─č157.08502.3000152.18602.59960904.728
Mozambik151.52801.9410149.4920958976.445
Zimbabve134.22604.7060128.7030817121.588.646
K─▒br─▒s133.86005940124.37008.896469.477.138
Gana130.92001.2090129.042066951.933.408
Namibya129.18003.5730125.48301242786.776
Uganda127.48503.252097.847026.3861151.953.083
Kambo├žya120.134+222.940+5116.507+1968702.715.508
El Salvador119.80303.7740102.982013.0473361.440.742
Kamerun106.79401.7910102.71602.2871521.751.774
Ruanda100.34401.342045.521053.48113.471.879
Çin98.711+394.636093.285+367907160.000.000
Maldivler91.5430250089.54701.746231.747.617
Jamaika91.22202.391062.539026.2929671.587
L├╝ksemburg89.0100874083.86904.267103.685.146
Senegal73.98701.885072.0880142873.259
Laos72.447016607.339064.9420782.029
Trinidad ve Tobago70.59802.134057.906010.55822444.476
Angola65.15501.733063.206021631.179.270
Malavi61.90102.305058.795080167441.082
Fildi┼či Sahili61.7120704060.721028701.131.105
Réunion59.0480381056.04002.627181.347.378
Demokratik Kongo Cumhuriyeti58.23401.107050.93006.1970306.299
Guadeloupe55.147074602.250052.15123551.264
Fiji52.5060696051.03707730460.369
Surinam50.823+631.166029.570+120.0879159.256
Suriye48.06802.744029.078016.2460103.566
Esvatini46.58201.248045.24109310388.043
Frans─▒z Guyanas─▒45.9390327011.254034.3589450.336
Frans─▒z Polinezyas─▒45.6090636000070
Madagaskar44.3300967042.91504483283.728
Martinik44.31807000104043.5141416.247
Sudan42.82603.141032.90506.7800238.579
Malta39.3290468037.33201.52921.211.456
Moritanya39.2130831037.468091414502.267
Cabo Verde38.3670349037.94906923211.166
Guyana37.8250992035.37901.45417389.843
Gabon37.3420279032.29604.767101.399.453
Papua Yeni Gine35.0900545033.88406617249.149
Gine30.7700387029.725065849569.940
Belize30.3380574028.64601.11810347.892
Tanzanya26.2610730000070
Togo26.2500243025.90701000578.042
Haiti25.1750738021.26203.1750132.422
Barbados25.1520228021.72703.1970435.366
Benin24.8500161024.54601435604.310
Sey┼čel Adalar─▒23.1970125022.590048200
Somali23.01601.327012.04609.6430262.138
Bahamalar22.7630671021.60704854168.197
Lesotho21.7680662013.68507.4210257.888
Mauritius21.3860455019.54301.3880358.675
Mayotte20.960018502.964017.8110176.919
Burundi20.3860380773019.5750345.742
Do─ču Timor19.8220122019.697030169.501
Kongo18.9050354012.42106.1300188.207
Kanal Adalar─▒17.8840103015.71302.06801.077.013
─░zlanda17.770035016.14301.59221.244.621
Curaçao17.4010178017.11901043336.234
Mali17.3640606015.13501.6230488.181
Nikaragua17.152020904.225012.71800
Tacikistan17.0950124016.9660500
Andorra16.7120131015.77008114193.595
Tayvan16.601+5848015.608+514508.376.136
Aruba16.3350174015.986017511177.885
Burkina Faso15.7110281015.21102190230.176
Brunei15.058097014.45105104614.805
Ekvator Ginesi13.5790173013.3230831242.340
Cibuti13.5040186013.2930250246.424
Saint Lucia12.9890280012.59201177100.038
G├╝ney Sudan12.7550133012.46301592267.096
Hong Kong12.4310213012.133085028.195.188
Yeni Kaledonya12.159+20276011.591+402921142.756
Orta Afrika Cumhuriyeti11.708010106.85904.748260.228
Yeni Zelanda11.576+13244+15.654+95.878644.909.302
Man Adas─▒11.230066010.52206421133.676
Yemen9.99501.94906.87301.17323265.253
Gambiya9.989034209.638093121.854
Eritre7.34106007.0840197023.693
Cebelitar─▒k7.20309806.69304123414.498
Nijer6.989025806.58101502187.832
Cayman Adalar─▒6.7380402.55004.18425202.426
Gine-Bissau6.440014806.2680240106.886
Sierra Leone6.402012100000160.729
San Marino5.97909305.6100276290.716
Dominika5.95503805.47504420108.009
Grenada5.888020005.622066087.070
Liberya5.823028705.5230132128.246
Bermuda5.748010605.6090332646.478
St. Vincent Grenadines5.52507404.9910460790.554
Çad5.105017504.8740560148.082
Sint Maarten4.58407504.4850241062.056
Lihten┼čtayn4.56206104.1390362877.368
Komorlar4.501+315004.296+125500
Antigua ve Barbuda4.141011704.0080161117.782
Saint Martin3.94905601.39902.494754.303
Monako3.73803603.5600142154.960
Sao Tome ve Principe3.73105603.67500014.689
Faeroe Adalar─▒3.55301303.11004307562.000
Turks ve Caicos3.09602403.021051094.789
Karayip Hollandas─▒2.90502202.6390244030.126
Saint Kitts ve Nevis2.78202802.732022156.538
─░ngiliz Virgin Adalar─▒2.7650380000782.570
Butan2.6400302.62001701.240.776
St. Barth1.601060000056.491
Gr├Ânland1.4560001.15603002110.294
Anguilla1.3860301.2730110051.382
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Wallis and Futuna44507043800020.508
Falkland Adalar─▒7900000007.747
Makao77000770005.019
Saint Pierre ve Miquelon5900032027011.864
Montserrat44010410202.920
Vatikan27000270000
Solomon Islands20000200004.500
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Palau8000800011.133
Vanuatu6010302023.000
Marshall Islands400040000
Samoa300030000
Saint Helena200020000
Micronesia100010000
Tonga100010000
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
Etkinlikler
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler