Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (04.08.2020 05:00:03)

D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
18.442.38211.672.615697.175
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
6.072.5926.007.91764.675
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
12.369.79011.672.615697.175
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 213 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD4.862.1740158.92902.446.79802.256.44718.72560.937.541
Brezilya2.751.665094.70201.912.3190744.6448.31813.196.132
Hindistan1.855.331038.97101.230.4400585.9208.94420.202.858
Rusya856.264014.2070653.5930188.4642.30029.029.900
G├╝ney Afrika516.86208.5390358.0370150.2865393.058.695
Meksika443.813+4.76748.012+266295.677+6.283100.1243.8831.011.050
Peru433.100019.8110298.0910115.1981.4192.417.857
┼×ili361.49309.7070333.976017.8102351.697.558
─░spanya344.134028.47200006176.678.414
Kolombiya327.850011.0170173.7270143.1061.4931.685.530
─░ran312.035017.4050270.228024.4024.1042.534.658
─░ngiltere305.623046.21000008616.717.684
Suudi Arabistan280.09302.9490242.055035.0892.0173.473.715
Pakistan280.02905.9840248.873025.1721.0642.010.170
─░talya248.229035.1660200.589012.474416.940.801
Banglade┼č242.10203.1840137.9050101.01301.193.544
T├╝rkiye233.85105.7470217.497010.6075804.927.217
Almanya212.32009.2320194.70008.3882708.006.135
Arjantin206.74303.813091.3020111.6281.150747.907
Fransa191.295030.294081.500079.5013712.982.302
Irak131.88604.934094.111032.8415141.042.806
Kanada117.03108.9470101.59706.4872.2534.178.195
Endonezya113.13405.302070.237037.59501.552.141
Katar111.32201770108.00203.14375502.792
Filipinler106.33002.104065.821038.4053511.585.957
M─▒s─▒r94.64004.888044.066045.68641135.000
Kazakistan92.6620793062.511029.3582212.079.540
Ekvator87.04105.767059.344021.930366247.583
Çin84.464+364.634079.030+178003690.410.000
Bolivya81.846+1.6933.228+7524.510+35454.10871175.283
─░sve├ž81.01205.744000037810.356
Umman79.1590421061.421017.317187305.651
─░srail74.4300546047.571026.3133311.794.889
Ukrayna73.15801.738039.876031.5441251.067.006
Dominik Cumhuriyeti73.11701.183038.824033.110385268.529
Bel├žika69.84909.845017.590042.414571.703.059
Panama68.45601.497042.093024.866164232.514
Kuveyt68.2990461059.73908.099126511.599
Belarus68.1660571062.94304.65201.323.814
Birle┼čik Arap Emirlikleri61.1630351054.86305.94905.189.891
Hollanda55.47006.149000027962.965
Romanya54.00902.432027.750023.8274191.248.318
Singapur53.051027047.17905.84511.321.094
Portekiz51.56901.738037.111012.720421.622.951
Guatemala51.54202.013039.346010.1835161.606
Polonya47.46901.732034.881010.856742.315.210
Nijerya44.1290896020.663022.5707287.532
Honduras43.19701.37705.794036.02643105.820
Bahreyn41.8350150039.00702.67848850.648
Ermenistan39.1020762029.86108.47910167.095
Japonya38.68701.012026.487011.18887849.115
Gana37.8120191034.31303.3088399.446
K─▒rg─▒zistan37.12901.420027.92707.78224267.718
Afganistan36.74701.288025.66909.7903189.377
─░svi├žre35.61601.981031.50002.13525803.725
Azerbaycan32.6840468027.76004.45666744.837
Cezayir31.97201.239021.90108.832570
S─▒rbistan26.4510598014.047011.806146686.488
─░rlanda26.20801.763023.36401.0814636.085
Fas26.1960401018.96806.827311.316.861
├ľzbekistan26.0660157016.83809.0711851.377.915
Moldova25.4820800017.94206.740362128.076
Kenya22.597038208.740013.47544318.376
Avusturya21.3850718019.06301.60421910.437
Venezuela20.7540180011.62208.952251.554.624
Nepal20.750057014.96105.7320711.309
Kosta Rika19.402017104.689014.5429792.680
Etiyopya19.289033607.931011.022153444.226
Avustralya18.728+410232+1110.62207.874444.476.021
El Salvador17.843047708.80908.557496246.302
Kamerun17.2550391015.32001.54430149.000
Çekya17.0080386011.70804.91419706.461
Fildi┼či Sahili16.2200102011.88704.2310103.112
G├╝ney Kore14.423+34301013.352+72770131.589.780
Danimarka13.9960616012.682069821.587.403
Filistin12.54108405.39007.0670200.280
Bosna Hersek12.462036206.35905.7410142.404
Bulgaristan12.159040406.68405.07143276.628
Sudan11.738075206.13704.8490401
Madagaskar11.660011808.82502.7178444.033
Kuzey Makedonya11.128050006.97203.6565106.047
Senegal10.386021106.90103.27437110.525
Norve├ž9.334025608.75203261455.059
Demokratik Kongo Cumhuriyeti9.133021507.42401.49400
Malezya9.001012508.66802081983.297
Frans─▒z Guyanas─▒7.94804406.76701.1372539.369
Gabon7.64605105.40802.1871179.255
Tacikistan7.53806106.31701.16000
Haiti7.476016504.60602.705017.839
Finlandiya7.466032906.95001870367.814
Gine7.36404606.50508132414.407
L├╝ksemburg6.864011805.49801.2487596.354
Zambiya6.580017104.70101.708087.380
Moritanya6.382015705.17401.051357.387
Paraguay5.72405504.24901.42014129.724
Arnavutluk5.620017203.03102.4171637.503
H─▒rvatistan5.294015304.43807036122.083
Cibuti5.24005905.0280153058.088
L├╝bnan5.06206501.83703.16040322.725
Ekvator Ginesi4.82108302.18202.556044.356
Yunanistan4.737020901.37403.15413564.856
Orta Afrika Cumhuriyeti4.61405901.63502.920229.545
Macaristan4.544059703.41305347346.962
Maldivler4.29301802.67001.6051282.208
Malavi4.272012301.94502.204431.864
Zimbabve4.07508001.05702.9380134.209
Libya4.063093062503.345054.788
Nikaragua3.672011602.49201.06400
Hong Kong3.59203802.03701.51743593.962
Kongo3.54605801.58901.89900
Tayland3.32005803.14201201749.213
Karada─č3.30105201.44501.804036.752
Somali3.22009301.59801.52920
Mayotte3.00803902.7380231113.000
Esvatini2.83804501.25301.540520.784
Sri Lanka2.82801102.51703001162.090
K├╝ba2.67008702.37302101274.474
Cabo Verde2.58302501.9110647041.634
Mali2.543012401.9430476023.757
G├╝ney Sudan2.42904601.17501.208012.044
Namibya2.406012018702.2072428.514
Slovakya2.35402901.74605792265.797
Slovenya2.181012201.83102281133.067
Litvanya2.12008001.64503956527.729
Ruanda2.0920501.16909180275.385
Estonya2.08006301.9350820120.342
Gine-Bissau1.981027080301.15151.500
Mozambik1.973014067601.283060.473
─░zlanda1.91501001.8250800142.224
Surinam1.89302701.2270639122.015
Sierra Leone1.84806701.375040600
Benin1.80503601.0360733185.863
Yemen1.7340499086303720120
Yeni Zelanda1.56702201.523+5220473.769
Tunus1.56505101.2250289396.537
Uruguay1.29103601.02302324119.042
Angola1.280058047607462064.747
Letonya1.24603201.05201620201.997
├ťrd├╝n1.21801101.1310763611.875
Liberya1.2140780696044000
Uganda1.1950501.07001200280.747
G├╝rcistan1.179017095902035225.145
K─▒br─▒s1.155019085602800210.028
Nijer1.15206901.03205109.052
Burkina Faso1.1500530947015000
Togo97601906630294243.708
Andorra937052082106403.750
Çad936075081404700
Jamaika905+111207430150040.095
Malta87409066601990131.603
Sao Tome ve Principe874015078707202.967
Suriye8470460268053300
Botsvana804020630739168.423
Lesotho7180190173052608.630
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)712013065104840
San Marino69904206570006.068
Bahamalar679014091057414.458
Réunion667040592071335.419
Vietnam65206037402720482.456
Kanal Adalar─▒5910470533011030.721
Tanzanya5090210183030570
Gambiya49809068042104.859
Tayvan475070441027082.337
Guyana4740210185026834.893
Burundi395010304090015.614
Komorlar38607033004900
Myanmar3550603020470118.127
Mauritius3440100334000205.285
Man Adas─▒33602403120008.358
Mo─čolistan293000230063336.667
Eritre28200022505700
Guadeloupe2720140179079017.682
Martinik2690150980156412.227
Kambo├žya240000197043165.974
Faeroe Adalar─▒225000192033139.520
Cayman Adalar─▒20301020200030.122
Cebelitar─▒k18800018305021.783
Trinidad ve Tobago18208013503908.766
Bermuda15709014404024.242
Sint Maarten1460160640660910
Brunei14103013800041.148
Barbados13207098027011.711
Aruba12403011209013.173
Monako121040105012138.209
Turks ve Caicos1160203807631.220
Sey┼čel Adalar─▒1140001130100
Papua Yeni Gine11102034075010.471
Butan10300089014051.141
Antigua ve Barbuda910306702111.387
Lihten┼čtayn8901085030900
Frans─▒z Polinezyas─▒62000620005.390
Belize570203002523.484
St. Vincent Grenadines550004501002.191
Saint Martin53030410911.183
Makao46000460004.071
Curaçao29010240401.080
Fiji27010180806.693
Saint Lucia25000220303.548
Do─ču Timor24000240001.568
Grenada24000230106.252
Yeni Kaledonya220002200010.186
Laos200001901028.100
Dominika18000180001.005
Saint Kitts ve Nevis17000160101.043
Gr├Ânland14000130105.876
Montserrat130101002061
Karayip Hollandas─▒130007060424
Falkland Adalar─▒13000130001.816
Vatikan12000120000
Bat─▒ Sahra1001080100
St. Barth900060301.246
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902000700
─░ngiliz Virgin Adalar─▒801070001.253
Saint Pierre ve Miquelon400010300
Anguilla30003000537
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler