Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (18.09.2020 16:00:03)

D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
30.393.81422.067.200951.268
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
7.375.3467.314.16461.182
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
23.018.46822.067.200951.268
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 213 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD6.876.375+1.779202.237+244.155.933+8942.518.20514.22795.241.155
Hindistan5.219.211+6.52584.434+304.112.551+2.7231.022.2268.94461.572.343
Brezilya4.457.4430135.03103.753.0820569.3308.31814.617.980
Rusya1.091.186+5.90519.195+134901.207+5.339170.7842.30042.000.000
Peru750.098031.1460594.5130124.4391.4393.614.738
Kolombiya743.945023.6650615.4570104.8238633.298.415
Meksika684.113+3.18272.179+201488.416+3.392123.5182.5571.549.643
G├╝ney Afrika655.572015.7720585.303054.4975393.983.533
─░spanya625.651030.40500001.33110.756.835
Arjantin601.713012.4600456.3470132.9063.1081.653.616
┼×ili441.150012.1420413.928015.0808952.942.651
─░ran416.198+3.04923.952+144355.505+1.65736.7413.8693.691.399
Fransa415.481031.095090.8400293.54680010.000.000
─░ngiltere381.614041.705000012420.521.243
Banglade┼č345.805+1.5414.881+22252.335+1.92388.58901.796.509
Suudi Arabistan328.720+5764.430+31308.352+1.14515.9381.1895.966.884
Irak307.38508.3320241.100057.9535861.998.295
Pakistan304.386+7526.408+9291.683+5146.2955793.090.660
T├╝rkiye298.03907.3150263.745026.9791.3728.965.165
─░talya293.025035.6580215.954041.41321210.146.324
Filipinler279.526+3.2574.830+47208.790+73365.9061.0483.293.210
Almanya269.898+8569.462+5241.300019.13623714.557.136
Endonezya236.519+3.8919.336+114170.774+4.08856.40902.841.352
─░srail176.933+1.6771.1690129.394+3.06546.3705772.931.763
Ukrayna169.472+3.2283.468+6875.486+1.57390.5181771.925.482
Kanada140.86709.2000123.10908.558766.422.063
Bolivya129.419+5477.511+3387.716+68534.19271282.838
Katar122.917+224209+1119.822+2092.88659714.183
Ekvator122.257011.029097.063014.165375370.864
Romanya108.69004.312043.244061.1344602.160.669
Kazakistan107.134+781.6710101.610+1553.8532212.733.455
Dominik Cumhuriyeti106.13602.022079.363024.751210422.070
Panama104.13802.213077.881024.044152417.620
M─▒s─▒r101.64105.715087.15808.76841135.000
Kuveyt98.528+704580+588.776+8659.172101701.484
Bel├žika97.976+2.0289.936+118.854+4469.186742.768.761
Fas94.50401.714074.930017.8602612.295.811
Umman91.7530818084.64806.287180309.212
Hollanda90.047+1.9746.273+7000652.042.887
─░sve├ž88.23705.865+5000151.393.161
Çin85.255+324.634080.456+81653160.000.000
Guatemala83.66403.036073.26007.3685283.578
Birle┼čik Arap Emirlikleri82.5680402072.117010.04908.464.974
Polonya77.328+7572.270+1763.312+58711.746833.081.867
Japonya77.00901.473069.25306.2831671.786.342
Belarus75.230+243773+273.098+1311.35901.700.790
Honduras70.120+4602.122+2020.677+69447.32120165.904
Etiyopya66.91301.060027.085038.7683001.176.252
Portekiz66.39601.888044.794019.714592.345.680
Venezuela64.2840520052.564011.2001461.864.663
Bahreyn63.1890218+156.08706.884391.301.170
Nepal61.593+2.020390+743.820+87117.3830894.373
Kosta Rika60.8180666022.662037.490245193.045
Singapur57.543+1127057.039047702.498.073
Nijerya56.73501.093048.09207.5507482.321
├ľzbekistan49.761+134415+246.092+1223.2542431.377.915
─░svi├žre49.283+4882.044+239.90007.339291.251.614
Cezayir49.19401.654034.675012.865310
Ermenistan46.910+239926+142.369+1383.6150255.927
Gana45.7140294044.89605245457.092
K─▒rg─▒zistan45.244+911.063041.415+982.76624267.718
Moldova44.98301.170033.239010.574549246.764
Çekya44.1550489023.377020.289911.123.221
Azerbaycan38.894+117572+136.424+1351.89801.041.184
Afganistan38.883+111.437+132.576+714.87093107.968
Avusturya36.661+808763+528.451+4077.447621.413.965
Kenya36.5760642023.611012.32344504.988
Filistin34.401+558250+623.333+27310.8180359.873
S─▒rbistan32.6950738031.5120445211.056.256
─░rlanda32.02301.789023.36406.870141.001.647
Paraguay31.1130584016.313014.216137241.837
El Salvador27.346+97804+320.825+4335.71793359.765
Avustralya26.861+48837+523.855+632.169157.224.163
L├╝bnan26.7680263010.217016.288128689.210
Libya25.8220409013.908011.5050173.161
Bosna Hersek24.897+292752+517.365+1466.7800220.278
G├╝ney Kore22.783+126377+519.771+2282.6351502.206.365
Danimarka21.847+454635017.110+1924.10233.246.363
Kamerun20.3030415018.83701.05130149.000
Fildi┼či Sahili19.1580120018.33007080147.565
Bulgaristan18.5440749013.39104.40437482.823
Kuzey Makedonya16.2740675013.63501.9643171.155
Macaristan16.111+941669+64.240+1311.20229591.618
Madagaskar15.971+46217+114.587+401.1673066.460
Senegal14.645+27301+111.051+1283.29329163.965
H─▒rvatistan14.513+234244+612.169+2362.10021249.023
Yunanistan14.400032503.804010.271691.170.292
Zambiya13.9280326013.02905730135.021
Sudan13.535083606.75905.94000
Norve├ž12.6440266010.37102.0072928.024
Arnavutluk11.948034706.78804.8131872.818
Demokratik Kongo Cumhuriyeti10.442026709.840033500
Gine10.183+296309.642+304782429.552
Malezya10.147+95129+19.264+14754111.417.154
Namibya10.078010807.68502.2851684.688
Frans─▒z Guyanas─▒9.62306509.2670291461.471
Maldivler9.49403308.03301.42812135.958
Tacikistan9.21407307.98801.15300
Finlandiya8.858+5933907.70008193866.092
Gabon8.67805307.82707985143.996
Tunus8.570013302.34206.09547179.035
Haiti8.556022006.31502.021025.752
Zimbabve7.633022405.84101.5680157.144
L├╝ksemburg7.541012406.64107761767.693
Karada─č7.503012904.89202.482060.011
Moritanya7.346016106.8650320377.298
Slovakya6.256+2353903.390+1022.82722403.055
Mozambik6.16103903.39302.7290119.689
Malavi5.711017904.00001.532449.341
Uganda5.594+21461+12.544+552.9890444.346
Cibuti5.39906105.33305073.416
Esvatini5.191010304.43906491131.766
Cabo Verde5.06304904.4650549076.576
Ekvator Ginesi5.00208304.5090410057.119
Hong Kong4.997+3103+14.696+14198132.783.134
Nikaragua4.961014702.91301.90100
Kongo4.93408803.887095900
K├╝ba4.933010904.230059420515.969
Orta Afrika Cumhuriyeti4.78206201.83002.890231.677
Surinam4.67109504.1600416712.462
Ruanda4.65302302.81701.8130470.218
Jamaika4.37405101.22503.098870.077
Myanmar4.299+25668+894403.2870212.826
Slovenya4.195+137140+42.939+421.11611196.338
├ťrd├╝n4.13102602.41501.690131.033.934
Angola3.789014401.40502.2401665.951
Suriye3.6910165090302.62300
Litvanya3.565+618702.181+321.2970716.972
Mayotte3.54104002.9640537213.000
Tayland3.497+75803.328+31111749.213
Gambiya3.473010701.95101.415014.554
Trinidad ve Tobago3.43406001.46901.905628.493
Guadeloupe3.426026083702.5632838.505
Somali3.39009802.812048000
Aruba3.38202301.74201.6171127.347
Sri Lanka3.27601303.04302200262.378
Bahamalar3.17706901.62601.4826516.386
G├╝rcistan3.119+1821901.435+131.6650529.121
Réunion3.09901501.79401.290035.419
Mali2.966012802.3110527046.993
Estonya2.814+366402.357+203933182.635
Malta2.634+3917+11.996+186212226.330
G├╝ney Sudan2.59904901.29001.260012.044
Botsvana2.567013062401.9301156.054
Benin2.28004001.95002900169.063
Gine-Bissau2.27503901.12701.10950
─░zlanda2.230+241002.11201080244.348
Sierra Leone2.13307201.646041500
Guyana2.02706001.30206651611.511
Yemen2.022058501.221021600
Uruguay1.87604601.58202480208.293
Yeni Zelanda1.80902501.7140704897.077
Burkina Faso1.76705601.166054500
Togo1.61804101.2430334080.522
Belize1.567+31190742+46806312.182
K─▒br─▒s1.55802201.28202542344.831
Letonya1.498+43601.24802140290.907
Andorra1.48305301.05403764137.457
Liberya1.33308201.21403700
Lesotho1.32703306870607017.261
Nijer1.18306901.104010019.794
Martinik1.12201809801.006519.534
Çad1.115081096207200
Frans─▒z Polinezyas─▒1.0990206720425318.802
Vietnam1.068+2350941+19201.009.145
Sao Tome ve Principe907015087301904.433
San Marino723042066301837.377
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)712013065104840
Turks ve Caicos663+450565+49332.990
Kanal Adalar─▒64404805750212117.227
Sint Maarten565+819047706962.720
Papua Yeni Gine5160602320278017.276
Tanzanya5090210183030570
Tayvan503070478018090.431
Burundi473010374098027.836
Komorlar47007044901400
Faeroe Adalar─▒430+1004120180113.394
Mauritius36601003380180239.204
Eritre36400030505900
Cebelitar─▒k346+300315+231041.870
Man Adas─▒339024031203011.469
Saint Martin3300602060118112.968
Mo─čolistan311000302+19164.166
Kambo├žya275000274010121.530
Butan252+600182+7700122.546
Curaçao21001074013511.080
Cayman Adalar─▒20801020403037.425
Monako186010147038151.953
Barbados18507017107020.768
Bermuda17809016405056.728
Brunei14503014101055.434
Sey┼čel Adalar─▒1410001360505.200
Lihten┼čtayn112010108030900
Antigua ve Barbuda9503092+1002.332
─░ngiliz Virgin Adalar─▒690104002823.858
St. Vincent Grenadines64000640004.603
Makao46000460004.238
Fiji32020260419.570
Karayip Hollandas─▒320101701401.516
Do─ču Timor27000260105.146
Saint Lucia27000260107.547
Yeni Kaledonya260002600013.463
Dominika24000180602.077
Grenada24000240006.252
St. Barth23000160702.075
Laos230002201046.070
Saint Kitts ve Nevis17000170002.138
Gr├Ânland14000140007.421
Montserrat1301012000373
Falkland Adalar─▒13000130002.261
Vatikan12000120000
Saint Pierre ve Miquelon1100050601.051
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902000700
Anguilla30003000928
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler