Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (20.01.2021 12:00:12)

T├╝rkiye┬┤de
Bug├╝n (19.01.2021)Bu HaftaToplam
Test Say─▒s─▒
175.133
Hastalarda Zat├╝rre Oran─▒
%5,1
Test Say─▒s─▒
27.698.556
Vaka Say─▒s─▒
6.818
Yatak Doluluk Oran─▒
%45,5
Vaka Say─▒s─▒
2.399.781
Hasta Say─▒s─▒
761
Yo─čun Bak─▒m Doluluk Oran─▒
%59,8
A─č─▒r Hasta Say─▒s─▒
2.162
Vefat Say─▒s─▒
167
Ventilat├Âr Doluluk Oran─▒
%31,2
Vefat Say─▒s─▒
24.328
─░yile┼čen Say─▒s─▒
7.218
Ort. Temasl─▒ Tespit S├╝resi
8 saat
─░yile┼čen Say─▒s─▒
2.277.987
Filasyon Oran─▒
%99,9
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
96.677.57069.372.7672.067.088
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
25.237.71525.125.544112.171
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
71.439.85569.372.7672.067.088
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 219 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD24.809.8410411.520014.786.88609.611.43528.418289.798.952
Hindistan10.596.4420152.754010.245.741+649197.9478.944188.566.947
Brezilya8.575.7420211.51107.518.8460845.3858.31828.600.000
Rusya3.633.952+21.15267.220+5973.027.316+25.290539.4162.30097.600.000
─░ngiltere3.466.849091.47001.558.50301.816.8763.91665.263.737
Fransa2.938.333071.3420211.81602.655.1752.83940.432.845
─░talya2.400.598083.15701.781.9170535.5242.48729.619.436
T├╝rkiye2.399.781024.32802.277.987097.4662.16227.698.556
─░spanya2.370.742054.17300003.41630.165.217
Almanya2.071.473049.24401.741.800+25.600280.4295.07436.353.196
Kolombiya1.939.071049.40201.769.9350119.7343.4829.264.307
Arjantin1.819.569046.06601.604.3730169.1303.5625.642.212
Meksika1.668.396+18.894142.832+1.5841.251.782+14.461273.7825.6524.190.185
Polonya1.443.804033.69801.197.0340213.0721.5828.143.530
G├╝ney Afrika1.356.716038.28801.144.8570173.5715467.700.019
─░ran1.342.134056.97301.131.8830153.2784.2728.634.553
Ukrayna1.172.038+4.38321.258+212900.749+14.501250.0311775.983.122
Peru1.073.214039.0440989.367044.8031.6965.928.005
Endonezya927.380026.5900753.9480146.84208.433.961
Hollanda921.580013.16200006836.352.647
Çekya909.131+9.55814.820+70767.750+464126.5611.0955.603.105
Kanada719.751018.2660630.430071.05587016.710.272
Romanya697.898017.3690630.236050.2931.0505.193.417
Bel├žika681.250+1.47920.554+8247.3260613.3703607.657.679
┼×ili677.151017.5730634.960024.6181.0817.366.980
Irak609.852012.9620573.011023.8791345.191.443
─░srail570.085+4.4564.142+62483.013+4.11682.9301.1139.750.096
Portekiz566.95809.2460421.8710135.8416706.451.846
─░sve├ž533.265010.59100003404.916.367
Banglade┼č529.03107.9420473.855047.23403.485.257
Pakistan524.783+1.77211.103+48478.517+2.04635.1632.3687.481.688
Filipinler505.939+1.86210.042+64466.993+76528.9047277.369.761
─░svi├žre502.19108.8590317.6000175.7323314.048.237
Fas461.39008.0110436.626016.7535115.211.258
Avusturya396.42507.1990373.090016.1363324.079.164
S─▒rbistan375.79903.791031.5360340.4721712.496.125
Suudi Arabistan365.32506.3350357.00401.98632711.713.996
Macaristan354.252+97611.615+95233.232+1.317109.4052942.984.748
Japonya334.32804.5480257.719072.0611.0015.945.692
├ťrd├╝n316.42704.1700301.893010.3641543.616.235
Panama301.53404.8640243.157053.5132411.550.101
Nepal267.99201.9690262.25903.76402.021.714
L├╝bnan260.31502.0200156.0840102.2116892.404.889
Birle┼čik Arap Emirlikleri260.22307560231.675027.792023.706.842
G├╝rcistan249.934+4692.987+14236.922+1.79210.02502.038.702
Ekvator232.568014.3820199.332018.854518816.869
Belarus228.71601.6010212.074015.04104.280.314
Azerbaycan227.69603.0320216.72007.94402.328.507
Slovakya226.29403.6370173.761048.8965381.622.598
H─▒rvatistan225.64804.6840217.88003.0841491.127.153
Bulgaristan212.92708.6140170.498033.8153181.285.526
Dominik Cumhuriyeti196.59102.4610145.115049.015336966.545
Bolivya191.090+2.3579.722+42145.537+1.31035.83171492.639
Danimarka190.61901.8370172.456016.32613212.090.669
Kosta Rika186.87702.4770144.030040.370236555.839
Tunus184.48305.8440132.983045.656381771.774
─░rlanda176.83902.708023.3640150.7672062.829.208
Litvanya172.060+1.2322.514+20110.451+6.15459.0951831.828.786
Kazakistan171.232+1.1342.3490155.397+94813.4862215.942.556
Malezya165.37106190125.288039.4642384.107.472
Ermenistan165.221+3093.016+9153.857+3578.3480628.405
Kuveyt158.82209500151.93605.936531.415.197
M─▒s─▒r158.17408.6960124.094025.384901.000.000
Moldova153.50603.2820143.76606.458233599.097
Filistin153.09301.7410140.914010.43881966.054
Slovenya151.13703.2310125.315022.591187754.304
Guatemala150.27705.3130135.59409.3705707.601
Yunanistan149.46205.51809.9890133.9553203.838.310
Katar147.72902480144.21803.263311.328.247
Honduras136.068+1.1303.391+2360.200+3572.477253341.843
Myanmar135.24302.9860118.657013.60002.172.522
Umman132.14601.5160124.39806.23222883.340
Etiyopya131.72702.0370116.392013.2982311.895.552
Paraguay123.35902.535099.303021.521209614.307
Venezuela121.11701.1160113.65206.3491082.514.620
Bosna Hersek118.38304.509088.071025.8030568.743
Nijerya113.30501.464091.200020.641101.191.866
Libya110.46501.700088.062020.7030605.405
Cezayir104.34102.843070.933030.565420
Kenya99.30801.734082.478015.096291.130.707
Bahreyn98.2600362094.93702.961162.573.875
Kuzey Makedonya89.39202.726073.983012.683138434.568
Çin88.557+1034.635082.449+171.47362160.000.000
K─▒rg─▒zistan83.430+1621.392+279.373+1242.66550636.766
├ľzbekistan78.163+72620076.624+399191581.377.915
G├╝ney Kore73.518+4031.300+1760.180+71212.0383235.192.129
Arnavutluk68.56801.287041.464025.81739313.642
Norve├ž59.4560525049.83509.096323.201.633
Singapur59.197+4029058.894027406.061.147
Gana58.4310358055.89902.17436717.279
Letonya56.72001.012042.426013.282951.054.312
Karada─č56.2280749046.50608.97368211.376
Sri Lanka54.4190273046.59407.55201.504.187
Afganistan54.403+1252.363+946.759+2055.281759232.587
El Salvador51.43701.521+1245.22304.693115665.341
L├╝ksemburg48.9750560046.05102.364201.806.727
Finlandiya40.7220621031.00009.101272.658.827
Zambiya39.5150578028.066010.871389784.494
Estonya38.544+603349+528.107+69110.08845721.750
Uganda38.5340305013.405024.8240801.935
Uruguay33.4460330025.41007.706104763.950
Namibya30.9950296027.85802.84127244.182
K─▒br─▒s29.294017602.057027.06159915.123
Avustralya28.740+10909025.944+131.887112.545.776
Zimbabve28.6750825018.11009.7400250.728
Mozambik28.2700253019.13208.8850308.913
Kamerun28.0100455026.861069446149.000
Sudan26.27901.603015.68808.98800
Fildi┼či Sahili25.3830142023.64301.5980302.966
Senegal23.3920536019.53103.32547302.432
Demokratik Kongo Cumhuriyeti21.1400640014.81205.68800
Angola19.0110442016.82201.74721174.111
K├╝ba18.7730175014.21404.384411.713.810
Botsvana18.630088014.62403.9181599.609
Madagaskar18.3010273017.609041916105.342
Frans─▒z Polinezyas─▒17.697012704.842012.7282026.355
Moritanya16.1470405014.72901.01330137.411
Malta15.9420242012.86502.83518573.665
Frans─▒z Guyanas─▒15.18707609.99505.1169122.425
Maldivler14.633049013.615096954370.938
Jamaika14.4190329011.74302.34711153.596
Gine14.207081013.422070424116.069
Malavi13.880033606.12707.4174112.736
Esvatini13.443040308.51204.52867117.308
Tacikistan13.308090013.2180000
Suriye13.224085006.69605.67800
Cabo Verde13.1390120012.319070023109.682
Tayland12.653+5971+19.621+2652.96111.217.873
Belize11.6150283010.8660466166.177
Ruanda11.548014807.58003.8200804.337
Haiti10.907024008.95601.711045.894
Gabon10.01906609.732022110410.692
Hong Kong9.721016508.8280728396.168.673
Réunion9.52204509.0530424584.769
Burkina Faso9.352010507.44801.79900
Andorra9.19409208.349075315180.088
Guadeloupe8.980015402.24206.5843112.838
Bahamalar8.068017506.70001.1931457.017
Mali7.880031705.64701.9160137.223
Surinam7.709014606.91006531132.860
Kongo7.709011405.84601.749073.120
Trinidad ve Tobago7.415013206.9450338279.485
Lesotho7.018010101.65205.265044.360
Guyana6.950017006.2060574644.665
Mayotte6.91805802.96403.896250.331
Aruba6.52305205.95905121177.550
Martinik6.26304409806.121279.166
Nikaragua6.204016804.22501.81100
─░zlanda5.97002905.81401270463.648
Cibuti5.91006105.8250240104.949
Ekvator Ginesi5.36508605.191088082.103
Orta Afrika Cumhuriyeti4.97306304.885025235.523
Somali4.744013003.666094800
Curaçao4.52702004.3760131741.599
Togo4.38307403.83904700195.594
Nijer4.225014603.2650814369.827
Gambiya3.938012803.6970113132.615
Cebelitar─▒k3.79304702.9140832117144.504
G├╝ney Sudan3.76206403.5050193282.727
Benin3.41304603.24501220402.795
Kanal Adalar─▒3.38607803.107020110298.182
Sierra Leone3.03007702.109084400
Çad2.977011402.170069300
San Marino2.80306502.53002081030.842
Gine-Bissau2.51004502.405060539.578
Lihten┼čtayn2.39805002.292056722.906
Yeni Zelanda2.267+52502.166+147601.472.326
Yemen2.115061201.4220812317.404
Liberya1.89808401.7070107261.391
Eritre1.8770601.0730798023.693
Komorlar1.86405101.144066900
Sint Maarten1.67702701.5230127113.533
Mo─čolistan1.568+32201.033+385339894.178
Vietnam1.54003501.402010301.431.631
Burundi1.2530207730478090.019
Monako1.2400901.03601951051.953
Sao Tome ve Principe1.1510170995013907.498
Turks ve Caicos1.125+2070931+29187212.814
Barbados1.0950704930595187.241
Saint Martin1.07601208550209712.433
Tayvan870+270769+3940139.990
Butan84801060502420404.632
Papua Yeni Gine835+190790+3536040.697
Sey┼čel Adalar─▒762+1620601+3815905.200
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Bermuda68401206030696157.210
Saint Lucia6560803360312122.552
Faeroe Adalar─▒650010644050215.607
St. Vincent Grenadines6020201190481224.615
Mauritius55601005180280289.552
Tanzanya5090210183030570
Kambo├žya448+700392+6560377.989
Man Adas─▒4320250354053125.780
Cayman Adalar─▒381020334045164.630
Karayip Hollandas─▒360030244011305.145
St. Barth25101017207808.518
Antigua ve Barbuda19006015702717.903
Brunei17403016902087.211
Grenada13901012909018.314
─░ngiliz Virgin Adalar─▒11401095018013.223
Dominika1100001020808.411
Fiji550205300021.925
Do─ču Timor520004903017.834
Makao46000460004.238
Yeni Kaledonya440004301019.879
Laos410004100097.529
Saint Kitts ve Nevis35000330206.470
Falkland Adalar─▒32000270505.961
Gr├Ânland300002901016.489
Vatikan270001501200
Solomon Islands17000100704.500
Saint Pierre ve Miquelon16000160003.344
Anguilla15000150006.449
Montserrat1301012000626
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Wallis and Futuna400010301.149
Marshall Islands400040000
Samoa200020000
Micronesia100000100
Vanuatu10001000470
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler