Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (12.04.2021 00:00:18)

T├╝rkiye┬┤de
Bug├╝n (11.04.2021)Bu HaftaToplam
Test Say─▒s─▒
294.274
Hastalarda Zat├╝rre Oran─▒
%3,1
Test Say─▒s─▒
41.591.854
Vaka Say─▒s─▒
50.678
Yatak Doluluk Oran─▒
%55,7
Vaka Say─▒s─▒
3.849.011
Hasta Say─▒s─▒
2.548
Yo─čun Bak─▒m Doluluk Oran─▒
%66,5
A─č─▒r Hasta Say─▒s─▒
2.824
Vefat Say─▒s─▒
237
Ventilat├Âr Doluluk Oran─▒
%33
Vefat Say─▒s─▒
33.939
─░yile┼čen Say─▒s─▒
30.194
Ort. Temasl─▒ Tespit S├╝resi
9 saat
─░yile┼čen Say─▒s─▒
3.331.411
Filasyon Oran─▒
%99,9
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
136.563.420109.750.2742.947.897
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
23.865.24923.762.346102.903
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
112.698.171109.750.2742.947.897
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 219 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD31.911.842+41.115575.783+23024.469.272+45.6836.866.7879.211419.183.459
Hindistan13.525.364+169.899170.209+90412.153.699+75.3661.201.4568.944256.626.850
Brezilya13.482.023+37.017353.137+1.66811.838.56401.290.3228.31828.600.000
Fransa5.058.680+34.89598.750+176309.787+6.1484.650.1435.83869.627.924
Rusya4.641.390+8.702102.986+3374.265.509+7.230272.8952.300123.700.000
─░ngiltere4.369.775+1.730127.087+73.972.029+10.291270.659406134.289.127
T├╝rkiye3.849.011+50.67833.939+2373.331.411+30.194483.6612.82441.591.854
─░talya3.769.814+15.746114.254+3313.122.555+15.486533.0053.58553.054.866
─░spanya3.347.512076.32803.095.9220175.2622.05043.458.915
Almanya3.009.541+16.73878.964+1062.671.200+9.700259.3774.51551.559.277
Polonya2.574.631+21.70358.421+2452.171.301+28.236344.9093.45912.912.603
Kolombiya2.518.715065.60802.375.176077.9312.60313.246.202
Arjantin2.517.300057.64702.217.7830241.8703.7619.527.467
Meksika2.278.420+6.356209.212+511.807.676+2.763261.5324.7986.265.261
─░ran2.070.141+21.06364.490+2581.710.974+8.912294.6774.39213.673.466
Ukrayna1.853.249+12.11237.014+2351.410.860+5.034405.3751778.622.424
Peru1.639.767054.66901.557.779027.3192.3219.945.732
Çekya1.580.189+2.19827.808+371.449.052+129103.3291.22014.308.617
Endonezya1.566.995+4.12742.530+871.414.507+5.219109.958013.386.975
G├╝ney Afrika1.558.458+93153.322+661.483.296+61421.84054610.138.936
Hollanda1.350.665+8.21816.771+1700078111.292.587
┼×ili1.076.499+7.94524.346+1331.005.860+7.46046.2933.15511.897.931
Kanada1.058.652+6.11323.313+26962.621+3.98872.71892828.875.724
Romanya1.006.167+3.30225.135+129906.659+4.42074.3731.5317.687.854
Irak924.946+6.79114.713+35814.853+5.19095.3804368.508.732
Bel├žika922.487+4.57023.428+3859.432+267839.62792511.670.137
Filipinler864.868+11.68114.945+201703.404+55.204146.51975110.764.163
─░sve├ž857.401013.62100003767.847.033
─░srail835.900+896.296+4826.078+5633.52625913.740.302
Portekiz827.494+56616.916+6784.618+41025.9601139.363.361
Pakistan721.018+5.05015.443+114631.700+4.13973.8754.14310.734.960
Macaristan720.164+6.29623.417+206426.394+3.028270.3531.2904.934.786
Banglade┼č684.756+5.8199.739+78576.590+4.21298.42705.002.865
├ťrd├╝n665.735+3.3407.773+65596.293+7.94061.6697296.320.767
S─▒rbistan642.208+2.7325.735+35555.672+5.43480.8012663.588.296
─░svi├žre617.543010.453+1557.566049.5241896.339.396
Avusturya577.007+2.2529.687+25535.798+3.25931.52260226.679.075
Japonya503.403+3.6109.382+29463.725+2.73230.29652010.430.419
Fas501.68808.8910488.01504.7822426.091.867
L├╝bnan496.846+2.2136.661+31402.172088.0138333.694.320
Birle┼čik Arap Emirlikleri483.747+1.8101.531+2468.456+1.65213.760040.263.802
Suudi Arabistan398.435+7996.754+7383.321+5488.36091515.797.442
Bulgaristan371.531014.3510285.799071.3818012.266.672
Slovakya371.062+58910.565+78255.3000105.1975102.439.970
Malezya360.856+1.7391.329+8343.953+1.21615.5741838.204.996
Panama358.37706.1590347.89804.3201052.234.081
Ekvator346.817+1.94017.293+18290.314039.2106011.193.846
Belarus336.038+1.1752.354+10326.487+1.3797.19705.553.937
Yunanistan295.480+1.7178.885+52246.997039.5987807.088.799
H─▒rvatistan292.516+1.6176.308+39272.967+2.00313.2411821.639.110
G├╝rcistan288.396+7073.877+8277.303+5927.21603.671.403
Azerbaycan285.993+2.4143.915+36250.708+1.69531.37003.018.445
Bolivya281.570+92112.442+14230.807+78638.32171982.858
Nepal280.028+3033.040+1274.027+1412.96102.312.901
Tunus270.29709.2350224.397036.6654071.174.701
Kazakistan269.519+2.8423.221+19234.057+1.22232.2412219.159.265
Filistin268.132+2.2352.860+22232.960+1.67232.3121851.636.553
Dominik Cumhuriyeti257.18603.3850216.020037.7811541.343.391
Kuveyt245.70401.4030229.846014.4552262.151.495
Moldova241.217+3315.388+19222.927+95912.902307902.202
─░rlanda240.945+3024.785+223.3640212.796534.168.990
Danimarka237.792+6912.441+2226.630+6628.7213829.118.371
Paraguay233.74504.7490191.614037.382444969.044
Etiyopya228.996+1.7413.174+28170.633+1.59555.1899712.445.578
Slovenya226.499+5484.119+7208.561+63413.8191391.103.860
Litvanya226.173+8393.687+12205.897+12916.5891502.490.755
Kosta Rika222.54403.0180194.760024.766199842.015
M─▒s─▒r209.677012.4050159.054038.218902.507.491
Guatemala203.071+4317.016+15185.549+79110.50651.107.251
Ermenistan202.817+6503.735+15181.963+78317.1190902.716
Honduras195.525+9774.770+475.553+320115.202526539.992
Katar190.025+961333+2169.635+54920.0574611.802.462
Bosna Hersek181.92707.2980139.419035.2100835.478
Venezuela173.78601.7590156.472015.5552373.359.014
Umman171.549+3.5441.776+29152.784+2.81516.9892291.550.000
Libya167.825+9372.823+16152.921+59312.0810910.823
Nijerya163.73602.0600154.09807.578111.803.177
Bahreyn155.40205540143.889010.959863.761.531
Kenya145.18402.330098.605044.2492471.557.704
Myanmar142.576+43.2060131.853+77.51702.553.078
Kuzey Makedonya141.844+6874.228+46116.780+1.34720.836124669.141
Uruguay141.38001.4140104.434035.5324711.519.522
Arnavutluk128.393+2382.317+797.723+51728.35318585.329
Cezayir118.37803.126082.493032.75919230.861
Estonya114.174+4381.028+894.807+60118.339721.195.859
G├╝ney Kore109.559+6141.768+3100.109+8087.6821058.129.532
Letonya107.608+3681.986099.16206.460942.026.131
Norve├ž103.456+256684088.952013.820574.824.081
Sri Lanka95.131+283598+391.631+1752.90202.374.627
Karada─č94.03501.365088.14404.52669351.107
Gana91.2600754089.09201.414101.025.654
Çin90.410+104.636085.488+72864160.000.000
K─▒rg─▒zistan90.227+2081.522+385.925+1012.78025900.866
Zambiya90.029+1111.226088.018+1.205785591.305.345
K├╝ba86.531+959459+680.805+8475.267543.213.345
├ľzbekistan84.922+198634082.760+1741.528231.377.915
Finlandiya82.053+346868046.000035.185414.145.966
Mozambik68.5780789058.38309.40668494.568
El Salvador66.489+1742.051+362.958+6181.48060871.383
L├╝ksemburg63.6500768058.87404.008302.490.226
Kamerun61.7310919056.92603.8863851.187.367
Singapur60.653+2030060.322030118.789.647
Afganistan57.242+822.529+851.989+272.7241.120369.631
K─▒br─▒s51.0350272039.061011.702523.888.225
Namibya45.527+204570+643.640+851.31734361.681
Fildi┼či Sahili45.145+56261+144.473+2764110551.900
Botsvana42.6740636038.20303.8351944.985
Jamaika42.500+381672+318.896+11122.93249304.179
Uganda41.140+27337040.685011824967.026
Senegal39.431+671.078+138.174+7317916454.201
Zimbabve37.27301.538034.862087312393.000
Malavi33.827+221.128+131.479+1191.22023223.964
Tayland32.625+96797028.214+534.31418.124.896
Sudan30.11102.063024.21403.8340232.965
Malta29.614+66402028.654+445580832.727
Avustralya29.402+6909026.356+42.137016.101.054
Demokratik Kongo Cumhuriyeti28.5420745025.84101.9560143.197
Madagaskar28.063+515500+723.878+3973.685246154.334
Maldivler25.617+9367022.551+1222.99982668.667
Ruanda23.3430314021.07201.95761.214.021
Angola23.3310550021.890089113440.970
Gine20.949+142134+118.563+902.25224413.716
Gabon20.6360127017.45603.05320662.689
Suriye20.11801.368013.89504.85500
Mayotte19.643016702.964016.5127162.430
Frans─▒z Polinezyas─▒18.652014104.842013.669226.355
Cabo Verde18.6290177017.07701.37523136.106
Moritanya18.0120450017.322024014214.857
Frans─▒z Guyanas─▒17.54909409.99507.4609169.271
Réunion17.5080123016.01101.37454100.098
Esvatini17.3730669016.6450593173.142
Mo─čolistan15.014+83122+29.159+2845.833882.446.241
Tacikistan13.308090013.2180000
Burkina Faso12.9560152012.59302110175.176
Haiti12.8400251011.44701.142054.379
Andorra12.545+48120011.825+5560012193.595
Belize12.4850318012.1060611103.373
Somali12.271060505.12906.537098.053
Guadeloupe12.140017402.24209.72413159.029
Togo11.947011609.19002.6410290.782
Mali11.705040507.10104.1990242.445
Hong Kong11.582+13207011.206+13169711.193.673
Curaçao11.18006306.40504.7122283.985
Guyana11.044025209.68801.1041498.199
Lesotho10.707031504.67405.718071.129
G├╝ney Sudan10.372+13114010.09001680139.379
Kongo10.084013708.20801.739092.500
Aruba10.050+349209.411+6054714135.812
Cibuti9.876+15496+27.985+2221.7950139.794
Bahamalar9.364018908.8370338479.493
Surinam9.278017908.6540445945.980
Martinik9.02805709808.8735133.358
Papua Yeni Gine8.442+10068084607.528070.260
Trinidad ve Tobago8.382014507.723051414115.591
Benin7.51509306.452097035548.484
Ekvator Ginesi7.219010606.799031411115.364
Nikaragua6.727017904.22502.32300
─░zlanda6.25802906.12601030558.666
Gambiya5.602016805.1450289359.297
Orta Afrika Cumhuriyeti5.49107405.0560361240.907
Yemen5.357+811.049+182.053+262.2552320.872
Nijer5.072018804.7470137193.345
San Marino4.95608504.47703941055.935
Çad4.636+1116704.28601830110.863
Sey┼čel Adalar─▒4.39502404.0910280021.504
Saint Lucia4.34706404.1600123337.489
Cebelitar─▒k4.27709404.180030219.563
Kambo├žya4.238+15729+32.152+722.0570770.928
Kanal Adalar─▒4.05108603.956091399.901
Sierra Leone4.005+107902.831+31.0950118.332
Komorlar3.789014603.57706600
Barbados3.71904403.5870880145.814
Gine-Bissau3.680+26603.069+10545960.281
Eritre3.44701003.1660271023.693
Burundi3.154+356077302.375090.019
Lihten┼čtayn2.753+155602.606091432.252
Vietnam2.693+13502.429022902.598.753
Yeni Zelanda2.574+32602.440010801.942.141
Monako2.37403102.2300113651.953
Turks ve Caicos2.35701702.280060239.783
Sao Tome ve Principe2.266+33502.184+547012.597
Sint Maarten2.18502702.118040125.304
Liberya2.04208501.899058279.684
St. Vincent Grenadines1.79001001.6510129243.812
Bermuda1.7730140888087128214.340
Saint Martin1.69301201.3990282726.385
Man Adas─▒1.57402901.4450100044.761
Karayip Hollandas─▒1.51601401.3650137010.011
Antigua ve Barbuda1.197030093602314516.493
Mauritius1.192+2120775+254050358.675
Tayvan1.057+111+11.022+2240498.329
Do─ču Timor9470104430503048.364
Butan918+8108750420651.942
St. Barth9070104620444026.385
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Faeroe Adalar─▒661010660000246.276
Cayman Adalar─▒516020487027084.802
Tanzanya5090210183030570
Wallis and Futuna43205044038331.331
Brunei2190302060100116.596
─░ngiliz Virgin Adalar─▒178010159018013.223
Dominika16500015906013.500
Grenada15501015202023.989
Yeni Kaledonya12100058063029.017
Fiji680206402040.300
Falkland Adalar─▒60000540607.165
Laos51+20047040142.596
Makao49000480104.418
Saint Kitts ve Nevis440004400012.381
Gr├Ânland310003100020.669
Vatikan270001501200
Anguilla250002203014.579
Saint Pierre ve Miquelon24000240005.126
Montserrat20010190001.313
Solomon Islands19000180104.500
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Marshall Islands400040000
Samoa300020100
Vanuatu30001020470
Micronesia100010000
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler