Koronavir├╝s - Coronavirus (COVID-19) Son Durum (22.09.2021 12:00:05)

T├╝rkiye┬┤de Bug├╝n (21.09.2021)
Test Say─▒s─▒
354.854
Vaka Say─▒s─▒
29.338
Hasta Say─▒s─▒
Vefat Say─▒s─▒
260
─░yile┼čen Say─▒s─▒
23.361
D├╝nya Genelinde
Toplam Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
230.341.348207.073.5134.723.130
Toplam Aktif VakaNormal VakalarCiddi Vakalar
18.544.70518.446.40998.296
Toplam Kapanan Vaka─░yile┼čenler├ľl├╝mler
211.796.643207.073.5134.723.130
Salg─▒n─▒n Oldu─ču Toplam 221 ├ťlkedeki ve 2 Yolcu Gemisindeki Durum
├ťlkeToplam VakaYeni VakaToplam ├ľl├╝mYeni ├ľl├╝mToplam ─░yile┼čenYeni ─░yile┼čenAktif VakaKritik VakaToplam Test
ABD43.242.3020696.867032.830.02509.715.41023.834625.012.542
Hindistan33.531.498+1.421445.801032.783.741+7.534301.9568.944556.754.282
Brezilya21.247.0940591.518020.250.1980405.3788.31857.282.520
─░ngiltere7.496.5430135.45506.043.55701.317.531982293.917.586
Rusya7.313.8510199.80806.526.1110587.9322.300187.000.000
Fransa6.964.6990116.25106.682.989+15.758165.4591.744138.572.353
T├╝rkiye6.904.285062.06506.388.3800453.84063383.140.095
─░ran5.459.7960117.90504.819.2230522.6686.66130.123.729
Arjantin5.243.2310114.57905.101.146027.5061.48924.252.818
Kolombiya4.943.6220125.96204.783.334034.32654225.135.649
─░spanya4.937.984085.98304.684.5520167.44993163.732.506
─░talya4.641.8900130.42104.401.9560109.51351689.873.206
Endonezya4.195.9580140.80504.002.706052.447036.865.656
Almanya4.164.392093.71903.921.500+12.200149.1731.50470.379.237
Meksika3.585.565+12.521272.580+8152.944.030+9.420368.9554.79810.408.601
Polonya2.899.888+88275.523+202.659.8400164.52512420.551.031
G├╝ney Afrika2.886.331086.37602.743.865056.09054617.410.204
Filipinler2.401.916037.07402.193.7000171.1423.17020.428.661
Ukrayna2.362.559+6.75455.161+1052.235.668+2.09571.73017712.551.650
Peru2.168.4310199.06000001.03417.556.028
Malezya2.127.934024.07801.897.3830206.4731.11628.356.181
Hollanda1.987.905018.12801.900.641069.13619717.043.097
Irak1.981.493021.91101.872.272087.31058515.023.581
Çekya1.687.448+59930.446+11.651.422+165.5802637.576.230
Japonya1.681.120+1.76717.276+431.603.833+9.68760.0111.38324.129.368
┼×ili1.648.026037.37401.604.71805.93443521.273.690
Kanada1.585.732027.48801.512.791045.45363842.370.518
Banglade┼č1.545.800027.27701.504.709013.8141.6279.498.414
Tayland1.511.357+11.25215.753+1411.366.533+13.695129.0714.3879.201.621
─░srail1.244.580+1.2067.582+51.161.949+1.76275.04972320.773.083
Pakistan1.230.238+2.33327.374+471.140.917+3.26161.9474.84619.001.178
Bel├žika1.226.682+1.79725.524+71.139.828061.33022219.607.439
Romanya1.158.841035.72101.082.701040.41999012.339.926
─░sve├ž1.146.968014.74901.102.883029.3364212.423.746
Portekiz1.063.100017.92501.012.577032.5987818.074.083
Fas922.222014.0090888.283019.9306859.545.839
S─▒rbistan879.34207.8460761.9950109.5011885.453.479
Kazakistan867.366+2.41110.860+50797.768+3.86558.73822111.575.012
─░svi├žre828.346011.0280741.782075.53623610.500.999
Macaristan819.021+50130.143+2781.138+3987.740466.829.896
K├╝ba818.20006.9190770.240041.0414309.112.128
├ťrd├╝n815.546010.6330792.718012.1954899.833.255
Nepal786.577011.0530754.000021.52404.113.512
Birle┼čik Arap Emirlikleri733.32502.0780725.25405.993081.216.403
Avusturya726.674010.9180693.600022.15621483.784.581
Vietnam707.436017.5450475.3430214.548042.517.091
Tunus700.807024.5530670.40205.8523802.865.125
Yunanistan636.596014.5480595.013027.03533318.415.470
L├╝bnan619.23208.2460583.910027.0762004.780.275
G├╝rcistan600.412+2.0168.664+43567.797+2.02423.95108.719.081
Suudi Arabistan546.68108.6720535.65002.35931728.489.282
Guatemala533.744013.1150486.149034.48052.414.918
Belarus520.28604.0280505.923010.33508.238.914
Kosta Rika513.38406.0980413.729093.5574502.266.808
Sri Lanka507.330012.2840434.140060.90604.950.195
Ekvator507.020032.6660443.880030.4747591.813.140
Bolivya497.676+29018.672+8453.324+92725.6802202.369.544
Bulgaristan486.738020.2240425.682040.8324054.649.435
Azerbaycan475.05306.3530439.080029.62004.764.847
Panama464.78107.1780453.71303.8901083.814.917
Paraguay459.695016.1360442.07101.488251.820.990
Myanmar449.845017.2020402.320030.32304.148.249
Kuveyt411.27802.4410408.1010736164.091.410
Slovakya404.982+1.18012.589+9384.324+4108.069783.525.572
H─▒rvatistan393.28508.5260377.29507.464882.740.770
Filistin388.47003.9520353.914030.604732.402.011
Uruguay387.92206.0490380.33301.540153.518.631
─░rlanda377.93705.1790329.027043.731637.110.265
Honduras359.76809.5370108.5660241.6655061.018.830
Venezuela357.32204.3290341.099011.8946813.359.014
Dominik Cumhuriyeti355.72104.0290346.75604.9361592.027.784
Danimarka355.25702.6330347.42005.2042283.039.070
Etiyopya335.27305.2070303.589026.4778353.400.128
Libya333.06404.5330249.327079.20401.630.142
Litvanya319.281+1.4024.849+9295.017+96019.4151874.790.067
Umman303.49004.0930294.35405.0432125.000.000
M─▒s─▒r298.296017.0160251.395029.885903.693.367
G├╝ney Kore290.983+1.7202.419+6261.812+1.72226.75231714.112.435
Slovenya285.07904.5060266.915013.658621.535.730
Mo─čolistan283.956+3.4161.146+14278.372+6.1204.4381923.855.199
Moldova283.95006.6170268.77108.5621441.712.574
Bahreyn274.45201.3880272.277078726.300.057
Ermenistan254.709+2735.181+20237.263+29512.26501.664.154
Kenya246.95605.0080238.44803.5001092.507.763
Katar235.76906040233.60001.565172.615.766
Bosna Hersek228.105010.3170192.218025.57001.199.529
Zambiya208.59903.6390204.3230637432.404.827
Nijerya202.70402.6640191.37008.670112.997.060
Cezayir201.94805.7250138.227057.99623230.861
Kuzey Makedonya187.62206.4890168.700012.43301.258.133
Norve├ž183.4020841088.952093.609217.732.091
K─▒rg─▒zistan177.941+722.595+3172.469+1002.8771311.712.929
Botsvana173.78802.3540167.31804.11611.728.392
├ľzbekistan169.989+5221.203+6163.985+6874.801231.377.915
Arnavutluk164.27602.5940148.937012.74531.161.336
Afganistan154.75607.1930122.754024.8091.124757.831
Estonya151.292+6871.335+2140.527+6369.430181.872.706
Letonya151.24302.6580142.04406.541444.172.457
Mozambik150.20101.9030145.88502.41332892.111
Finlandiya137.11701.051046.000090.066196.976.739
Zimbabve128.18604.5690121.09802.519121.349.769
Karada─č127.32601.8680117.31408.14411702.516
Namibya127.00003.4720122.20801.32019688.760
Gana125.56501.1250120.14504.295421.704.233
Uganda122.40503.130095.907023.3683811.653.033
K─▒br─▒s117.2350547090.755025.933459.366.973
Kambo├žya105.981+6372.154+1498.655+4695.17202.361.160
El Salvador102.02403.138+1384.981013.9051271.268.090
Çin95.851+414.636090.231+3798414160.000.000
Ruanda95.76701.221045.437049.109172.710.633
Avustralya90.391+1.6811.186+868.054021.15129236.219.104
Kamerun85.41401.368080.43303.6131521.751.774
Maldivler83.8750229081.93901.707231.452.859
Jamaika80.78001.800051.121027.85943587.725
Singapur79.899065071.62808.2061719.108.195
L├╝ksemburg77.4410834075.47301.13483.502.428
Senegal73.66801.848070.29501.5256784.941
Malavi61.41602.267052.74306.40667403.244
Fildi┼či Sahili59.2390574056.89001.7750972.843
Demokratik Kongo Cumhuriyeti56.46301.068030.858024.5370306.299
Réunion53.2410363052.0100868331.279.618
Angola52.96801.414046.18205.3728924.815
Guadeloupe52.480066802.250049.56223418.152
Fiji49.9590566036.011013.38239397.881
Trinidad ve Tobago48.82601.426043.39704.00322340.704
Esvatini45.50201.202043.501079910338.286
Madagaskar42.8980958041.32206183249.510
Martinik40.54505820104039.8591359.082
Frans─▒z Polinezyas─▒40.1780602033.50006.0763026.355
Frans─▒z Guyanas─▒38.965024809.995028.72234387.255
Surinam38.1370819026.806010.51219123.236
Sudan38.06502.880031.94303.2420238.579
Cabo Verde37.1790332036.043080423209.870
Malta37.0180456035.612095041.211.456
Moritanya35.5940767033.871095622466.283
Suriye31.14802.146023.15505.8470103.566
Gine30.3030375028.58301.34524548.295
Guyana29.8240738025.37603.71030302.314
Gabon28.1200176026.33701.607231.158.564
Togo24.7910216020.91203.6630501.663
Benin21.4500146017.29404.0105604.310
Haiti21.4130605019.23901.5690115.741
Sey┼čel Adalar─▒20.9430114020.2450584021.504
Bahamalar20.2880512018.01201.76415142.525
Mayotte20.179017602.964017.0390176.919
Laos19.73001605.568014.1460459.455
Somali19.23501.07909.25008.9060218.496
Do─ču Timor19.1250107017.69901.3190169.501
Papua Yeni Gine19.0690212018.18606717184.534
Belize18.9020395016.75101.75610247.578
Tacikistan17.0840124016.9600000
Burundi16.3560380773015.5450345.742
Tayvan16.159+7841+115.166+515205.919.972
Curaçao16.1500158015.50204904265.835
Aruba15.3050159014.87502717177.885
Andorra15.1400130014.9490614193.595
Mali15.0820547014.23303020410.280
Mauritius14.86306001.854012.9490358.675
Lesotho14.395040306.83007.1620146.630
Burkina Faso14.0640172013.75801340215.938
Kongo14.0140191012.42101.4020188.207
Nikaragua13.730020304.22509.30200
Hong Kong12.1670213011.878076024.014.928
Cibuti12.1430159011.77902050215.788
G├╝ney Sudan11.8470121011.35503714226.848
Ekvator Ginesi11.544014009.82601.5781195.087
─░zlanda11.518033011.149033621.036.951
Kanal Adalar─▒11.368097010.94203290901.323
Orta Afrika Cumhuriyeti11.340010006.85904.381260.228
Saint Lucia10.727+103168+188.374+842.1851477.248
Gambiya9.900033409.5400263101.817
Yemen8.75201.65405.41901.67923265.253
Man Adas─▒7.21803806.7900390183.753
Barbados6.73605905.70609710298.851
Eritre6.68004106.625014023.693
Sierra Leone6.393012104.37601.8960160.729
Gine-Bissau6.087013305.2510703496.490
Nijer5.964020105.7030600152.567
Liberya5.915028305.45801742128.246
Cebelitar─▒k5.48309705.3160702353.577
San Marino5.41909005.269060278.220
Brunei5.38502903.67701.67925312.046
Çad5.029017404.8410140144.322
Yeni Kaledonya4.727+33149+165804.6205242.756
Bermuda4.63204303.07601.5131521.993
Grenada4.35607502.02102.260067.371
Sint Maarten4.14606103.92201631041.509
Yeni Zelanda4.119+242703.791+4830153.267.861
Komorlar4.110014703.94601700
Saint Martin3.64604701.39902.200754.303
Lihten┼čtayn3.42506003.323042149.126
Monako3.29703303.231033654.960
Sao Tome ve Principe3.11504602.5970472014.689
St. Vincent Grenadines2.964+11617+12.345+4602273.673
Dominika2.90801002.2330665065.998
Turks ve Caicos2.80502202.6720111194.789
─░ngiliz Virgin Adalar─▒2.64203702.555050779.575
Antigua ve Barbuda2.60305501.5840964917.409
Butan2.5990302.5930301.133.549
Karayip Hollandas─▒1.98001801.8270135023.069
Saint Kitts ve Nevis1.68001009460724136.038
St. Barth1.54802046201.084038.369
Tanzanya1.367050018301.13470
Faeroe Adalar─▒1.0770201.0320431423.000
Cayman Adalar─▒7870207350500136.206
Diamond Princess (Yolcu Gemisi)71201306990000
Gr├Ânland5040003620142269.892
Wallis and Futuna44507043800020.508
Anguilla340010325014038.936
Falkland Adalar─▒67000630407.531
Makao63000630004.811
Montserrat33010300201.408
Saint Pierre ve Miquelon31000310008.671
Vatikan27000270000
Solomon Islands20000200004.500
Bat─▒ Sahra1001080100
MS Zaandam (Yolcu Gemisi)902070000
Palau500030209.658
Marshall Islands400040000
Vanuatu4010300023.000
Samoa300030000
Saint Helena200020000
Micronesia100010000
Koronavir├╝s Son Durum
Hareket Saatleri
Otob├╝s├╝m Nerede
Duraktan Ge├žen Hatlar
U├žak Saatleri ve En Ucuz U├žak Bileti
N├Âbet├ži Eczaneler
Elektrik ve Su Kesintileri
Son Depremler